Śledź nas

news

Siwiec i Królikowski zafascynowani nową grą. Fotorelacja z eventu Far Cry

Opublikowano

w dniu

18 listopada br. w scenerii nawiązującej do azjatyckiej podróży śladami głównego bohatera gry, odbyła się oficjalna polska premiera czwartej części serii Far Cry. Gośćmi specjalnymi konferencji byli Natalia Siwiec oraz Antoni Królikowski, którzy jako pierwsi mieli okazję wypróbować nową odsłonę kultowego „shootera”. Spotkanie poprowadził zawodnik MMA, Łukasz „Juras” Jurkowski.

Koncern UBISOFT, jeden z największych na świecie producentów i wydawców gier video, zaprosił swoich gości w azjatycką podróż. Na obecnych na konferencji czekały ekstremalne przeżycia: walki MMA, tesowanie broni palnej oraz egzotyczne atrakcje m.in. degustowanie owadów i orientalna obsługa.

Scenariusz imprezy podążał śladami głównego bohatera Far Cry 4, który trafia do niebezpiecznego i dzikiego, ukrytego pomiędzy ośnieżonymi szczytami Himalajów fikcyjnego państwa Kyrat, rządzonego przez apodyktycznego króla. Gośćmi specjalnymi premiery byli: modelka Natalia Siwiec oraz aktor i reżyser młodego pokolenia Antoni Królikowski. Para zmierzyła się w pojedynku ze składania broni na czas, oraz jako pierwsza miała okazję przetestować najnowszą grę UBISOFT – Far Cry 4.

Fot. Materiały prasowe

news

Adrianna Borek PRZYKRO o werdykcie – odpadła Magda Narożna i Ola Filipek z “Tańca z Gwiazdami”

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Maria Jeleniewska szczerze o PRZEŚLADOWANIU w szkole przez rówieśników i… nauczycieli. Teraz CIŚNIE Jacka Jeschke w “Tańcu z Gwiazdami”

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

TYLKO U NAS! Ola Filipek i Wojtek Kucina ODPALI z “Tańca z Gwiazdami”. Zdradzamy co będą robić po programie – nowa PARA prowadząca w “Halo tu Polsat”?

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Magda Narożna smutna – ODPADŁA niesłusznie? Zdradzają plany po “Tańcu z Gwiazdami” – będziecie zaskoczeni

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością