Śledź nas

news

“Solo” Blanki to plagiat!? Edyta Górniak odpowiada na zarzuty

Opublikowano

w dniu

Edyta Górniak

Internauci poddają w wątpliwość oryginalność piosenki Blanki “Solo”. Edyta Górniak odpowiedziała na wszystkie zarzuty

Nie milkną echa wczorajszych eliminacji do Eurowizji. Oficjalnie polską reprezentantką została Blanka, ale widzowie są przekonani, że doszło do ustawki ze strony TVP. Co więcej internauci zauważyli, że utwór Blanki “Solo” bardzo przypomina piosenkę grupy Clean Bandit o tym samym tytule! Regulamin Eurowizji jednoznacznie zabrania takich praktyk.

HOT NEWS- Blanka nie jest Polką? Sprawdź, kim jest nasza reprezentantka na Eurowizję

Edyta Górniak postanowiła odnieść się do tych oskarżeń w odpowiedzi na pytanie internautki. Przy okazji opowiedziała, na czym polegała jej rola w komisji:

Jeśli faktycznie jest takie zgłoszenie i realny zarzut, to z pewnością będzie na to reakcja, bo odpowiada za to twórca utworu. Nie bardzo jednak rozumiem, dlaczego wszystkie prośby kierowane są do mnie. Byłam tak jak wszyscy artyści – gościem projektu. A tytuł “przewodniczącej” w tym wypadku nie powiększał mojej roli, jedynie honorował moją obecność. Nie było nawet obrad, każdy oddał swoją kartę. Przeczytałam tu kilka komentarzy, jako bym była szefem szefów i sama o wszystkim decydowała. Może normalni ludzie zauważają, że kiedy głosy były liczone, ja byłam przygotowywana do swojego wystąpienia “Andromedy”. Ludzie to się uwielbiają nakręcać. Serio

Następnie na swoich InstaStories wydała długie oświadczenie, w którym ponownie odniosła się do zarzutów. Według niej Blanka nie była faworyzowana przez jury, a jej rola przewodniczącej nie dawała jej większej mocy sprawczej:

Czytając kilka komentarzy na moim profilu, wnioskuję, że regulanim wczorajszego głosowania nie był dla ludzi jasny. Wyjaśniam więc, że ze swojej strony odpowiadam wyłącznie za swoją punktację, która liczyła się nie w większym, lecz równym stopniu ze wszystkimi pozostałymi głosującymi. Przywilej tytułu przewodniczącej był uhonorowaniem mojej obecności, a nie rolą decyzyjności nadrzędnej, jak niektórzy spekulują. Jedyny moment wspólnej debaty i podliczania punktów wszystkich 5 jurorów, mógł odbyć się w przerwie, podczas której przygotowywałam się do swojego wystąpienia, co działo się na oczach całej widowni 

Następnie zwróciła się do internautów, którzy nie zgadzali się z oficjalnymi wynikami:

Drodzy hejterzy, którzy odebraliście radość wczorajszemu zwycięzcy, a także zdominowaliście agresją całą uwagę od wszystkich pozostałych wspaniałych uczestników, posądzając o oszustwo wszystkich jurorów, w tym mnie, a nawet mojego syna – mój apel do Was. Gdybyście z taką samą gorliwością mówili o Miłości, co mówicie o nienawiści, nie byłoby wojen na tym pięknym Świecie. Bo wojny zaczynają się w nienawidzącym Sercu. (…) 

Co sądzicie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Magdalena Stępień odpoczywa na wakacjach w Dubaju z nowym partnerem!

Fot. Screen Instagram

AW

news

Sprawdź! Kto wystąpi podczas tegorocznej edycji Sunrise 2024?

Opublikowano

w dniu

przez

Sunrise Festival 2024, jedno z najważniejszych wydarzeń muzyki elektronicznej w Polsce, zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna edycja odbędzie się tradycyjnie w Podczelu, nad pięknym polskim wybrzeżem Morza Bałtyckiego. Festiwal, który odbędzie się w dniach 19-21 lipca, zapowiada się na niezapomniane muzyczne doświadczenie.

Line-up Pełen Gwiazd

Sunrise Festival 2024 przyciąga fanów z całego świata dzięki imponującemu line-upowi, który obejmuje zarówno legendy muzyki elektronicznej, jak i wschodzące gwiazdy. Organizatorzy zapowiedzieli występy takich gigantów jak:

Boris Brejcha – niemiecki twórca gatunku high-tech minimal, zyskał ogromną popularność dzięki swojemu unikalnemu brzmieniu i charakterystycznym maskom, które nosi podczas występów. Jego sety to prawdziwa podróż przez różnorodne dźwięki i rytmy, które wciągają słuchaczy od pierwszych chwil.

Armin van Buuren – holender jeden z najważniejszych DJ-ów i producentów muzyki trance, znany jest z niezwykle energetycznych setów, które porywają publiczność na całym świecie. Jego muzyka łączy emocjonalne melodie z potężnymi bitami, tworząc niezapomniane doświadczenia na festiwalach.

Aly & Fila (Egipt) – specjalizują się w muzyce trance, tworząc utwory pełne emocji i euforycznych melodii. Znani z niezwykle emocjonalnych setów, często współpracują z wokalistami, tworząc wyjątkowe doświadczenia muzyczne.

Lilly Palmer to utalentowana DJ-ka i producentka muzyki techno z Niemiec, która zdobyła uznanie na międzynarodowej scenie muzycznej dzięki swoim energetycznym i mrocznym setom. Jej unikalne brzmienie łączy głębokie basy, hipnotyzujące melodie i dynamiczne rytmy, tworząc niezapomniane muzyczne doświadczenia.

Sunrise Festival 2024 zapowiada się na wyjątkowe wydarzenie, które przyciągnie miłośników muzyki elektronicznej z całego świata. Znakomity line-up, liczne atrakcje i wspaniała atmosfera Kołobrzegu sprawią, że każdy uczestnik przeżyje niezapomniane chwile. Przygotujcie się na trzy dni pełne muzyki, tańca i pozytywnych emocji!

Szczegółowy Line up dostępny jest na oficjalnej stronie Sunrise.

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek TWARDO o posłach PSL i adopcji DZIECI przez GEJÓW i LESBIJKI!

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Katarzyna Dowbor odpowiada hejterom: “ZA STARA” do “Pytania na Śniadanie” TVP?

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek o maturze syna oraz odejściu z Dzień Dobry TVN

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością