Śledź nas
'

news

Szczera Manowska zdradza prawdę o Ninie z “Sanatorium miłości” – jaka jest naprawdę?

Marta Monowska opowiada o Ninie, która zachwyciła widzów

Marta Manowska prowadzi programy, w których uczestnicy szukają swojej drugiej połówki: “Rolnik szuka żony” i “Sanatorium miłości”. Prezenterka dała się poznać jako osoba bardzo ciepła i empatyczna, która bardzo dobrze dogaduje się ze starszym pokoleniem. Nic więc dziwnego, że producenci zaprosili ją również do “The Voice Senior”.

HOT NEWS- Kto wygryzł kogo? Norbi zdradza kulisy zamiany z Brzozowskim

Co ciekawe, nie tylko Marta, ale i Nina, która brała udział w “Sanatorium miłości” znalazły się w muzycznym show. Dziennikarka jest zachwycona panią Niną, bo ona pokazuje ludziom jak można pięknie żyć. 

Cieszę się, że ona trafiła do “The Voice Senior”, bo ona tam jest takim dobrym duchem

Jest już obyta z telewizją, więc będzie wspierać pozostałych uczestników, którzy będę się stresować nową sytuacją. Jej pozytywna energia na pewno im pomoże.

Jaka jeszcze jest Nina? Marta zdradza w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Sablewska w prześwitującym topie kusi na Instagramie – odważnie?

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

To co będzie

A post shared by Nina Busk (@nina_busk) on

news

Robert Lewandowski otrzyma mniejsze wynagrodzenie – znamy powód

Robert Lewandowski poprosił o obniżenie swojego wynagrodzenia w klubie Bayern Monachium . Więcej szczegółów w artykule!

Nie jest tajemnicą, że Robert Lewandowski znajduje się w czołówce najlepiej zarabiających sportowców w Polsce. Niedawno piłkarz wraz ze swoją żoną (Anna Lewandowska) przeznaczyli milion euro na wsparcie służby zdrowia w walce z koronawirusem. Tym razem Robert Lewandowski zdobył się na kolejny piękny gest!

HOT NEWS – Julia Wieniawa wyprzedaje szafę przez koronawirusa- mocne komentarze fanów

Jak podaje Jastrząb Post piłkarz Robert Lewandowski wraz z innymi piłkarzami z klubu Bayern Monachium zdecydowali się zmniejszyć swoje wynagrodzenie o 20 procent. Decyzja ta została spowodowana odwołaniem rozgrywek oraz chęcią zabezpieczenia innych pracowników klubu.

ZOBACZ – Katarzyna Skrzynecka o dramacie męża: Słaniał się na nogach

Według doniesień Super Expressu rocznie Robert Lewandowski zarabia około 87 milionów złotych, także w przypadku jego miesięcznych zarobków 20 procent stanowi niemałą sumkę. Piękny gest!

View this post on Instagram

[PL] Moi drodzy, przez ostatnie dni docierają do nas różne informacje, także prośby byśmy zostali w domach. Dotyczy to każdego z nas. Proszę wszystkich naszych kibiców i fanów: Szanujmy zalecenia jakie wszyscy dostajemy, bądźmy odpowiedzialni za siebie i innych. Szczególnie o taką uwagę proszę naszych młodych kibiców. Zamknięte szkoły potraktujcie proszę jako wyraz odpowiedzialności za Wasze bezpieczeństwo i zdrowie. Tym razem nie gromadźmy się na razie w miejscach publicznych, w tym pod stadionami, jeśli nie jest to konieczne. Przyjdzie na to czas. Sport jest bardzo ważny, ale ważniejsze jest Wasze bezpieczeństwo. Wykorzystajcie proszę najbliższy czas najlepiej i najbezpieczniej jak potraficie. W spokoju i w domach🙏 Pozdrawiam Was, Robert [ENG] Dear All, Since the past few days we have received various information, including requests to stay at home. This applies to all of us. I ask all our supporters and fans: Let's respect the recommendations, let's be responsible for ourselves and others. I am asking especially our young fans. Please treat closed schools as an expression of responsibility for your safety and health. During this time, don’t gather in public places, including the stadiums, if it is not necessary. Sport is very important, but your safety is more important. Please use this coming time in the best and the safest way you can. Stay calm and stay at home🙏 All the best, Robert.

A post shared by Robert Lewandowski (@_rl9) on

Foto. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Katarzyna Skrzynecka o dramacie męża: Słaniał się na nogach

Katarzyna Skrzynecka przeżyła prawdziwy dramat. Co się stało jej mężowi?

W obliczu panującej epidemii koronawirusa lekarze apelują, by udawać się do szpitala jedynie w pilnych przypadkach. W takiej sytuacji znalazła się właśnie Katarzyna Skrzynecka i jej mąż Marcin Łopucki. Całą sytuację gwiazda opisała w bardzo poruszającym wpisie. Potraktowano ich niesprawiedliwie?

HOT NEWS – Natalia Siwiec pod ostrzałem fanów: przestaję oglądać to sielskie życie!

O całej sytuacji Katarzyna Skrzynecka opowiedziała na swoim Instagramie. Okazuje się, że gwiazda, zaniepokojona stanem zdrowia swojego męża, odczuwającej silne bóle brzucha, udała się do jednej z prywatnych przychodni. Niestety ku ich ogromnemu zaskoczeniu nie otrzymali odpowiedniej pomocy i co gorsza, zostali wręcz wyproszeni ze szpitala:

Słaniał się na nogach , do granic omdlenia zwinięty z bólu… Dowlokłam męża do Wejścia Głównego… W wejściu zatrzymała nas obrzydliwie obcesowa jejmość w strojach ochronnych od progu arogancko pokrzykując na nas jak do bydła: “W jakiej sprawie? Pani stąd wychodzi i opuszcza szpital ale już!” Mówię więc do niej bardzo grzecznie: “Podtrzymuję męża, ma potworny atak , słania się z bólu… Jesteśmy zdrowi, od ponad 2 tygodni w domowej izolacji, mamy maski ochronne założone przed chwilą przed wejściem…” Babsztyl krzyczał: “Dorosły jest. Umie mówić. Wychodzi pani, ale już i nie dyskutować!” Pacjentów traktują tam jak trędowatych. Obserwowałam zza drzwi jak opieszale niewzruszona mierzy mu zdalnie temperaturę… Marcin osunął się z bólu na kolana przy kontuarze recepcji…. NIKT DO NIEGO NIE PODSZEDŁ !!!! Nikt się nie zainteresował!!! Oprócz nas było pusto, nie mieli tłumu pacjentów…. Druga pani ze stoickim spokojem klikała w komputerze, widząc, że Pacjent z nagłym przypadkiem osunął się na podłogę… !!!! “Nikt Pana nie przyjmie. Mamy ograniczoną możliwość zapisu na konsultacje. Nie był Pan zapisany. (!!!!!!!) Proszę opuścić klinikę.” !!!!!!!!!! Skręcony z bólu wstawał sam, wspinając się po kontuarze… Mnie nie wpuszczono nawet bym pomogła mu wstać i wywlec się nazewnątrz… Babsztyl w wejściu pokrzykiwał musztrując… wzrok jakby chciała mnie rozstrzelać i pogarda w oczach….

Co więcej Kasia Skrzynecka nadmieniła, że sytuacja ta miała miejsce w prywatnej “prestiżowej” klinice, w której konsultacje kosztują niemałą sumkę. Na szczęście jej mąż otrzymał pomoc w innej przychodni i obecnie czeka na decyzję o operacji. Trzymajcie kciuki za jego zdrowie!

View this post on Instagram

ODRADZAM 👎👎👎 Z ogromnym rozczarowaniem i niesmakiem ODRADZAM ANTYPOMOC I AROGANCJĘ w potraktowaniu Pacjentów w prywatnej Klinice MEDICOVER w warszawskim Wilanowie !!!!!! W pełni rozumiejąc wyjątkową sytuację z coronavirusem, przywiozłam dziś męża do Kliniki MEDICOVER z prośbą o pomoc emergency , ogromnie cierpiał, z potwornym atakiem bólów w dolnej części brzucha (nie jestem lekarzem – nie wiem – wyrostek? perforacja?) Słaniał się na nogach , do granic omdlenia zwinięty z bólu… Dowlokłam męża do Wejścia Głównego… W wejściu zatrzymała nas obrzydliwie obcesowa jejmość w strojach ochronnych od progu arogancko pokrzykując na nas jak do bydła: "W jakiej sprawie? Pani stąd wychodzi i opuszcza szpital ale już!" Mówię więc do niej bardzo grzecznie: "Podtrzymuję męża, ma potworny atak , słania się z bólu… Jesteśmy zdrowi, od ponad 2 tygodni w domowej izolacji, mamy maski ochronne założone przed chwilą przed wejściem…" Babsztyl krzyczał: "Dorosły jest. Umie mówić. Wychodzi pani, ale już i nie dyskutować!" Pacjentów traktują tam jak trędowatych. Obserwowałam zza drzwi jak opieszale niewzruszona mierzy mu zdalnie temperaturę… Marcin osunął się z bólu na kolana przy kontuarze recepcji…. NIKT DO NIEGO NIE PODSZEDŁ !!!! Nikt się nie zainteresował!!! Oprócz nas było pusto, nie mieli tłumu pacjentów…. Druga pani ze stoickim spokojem klikała w komputerze, widząc, że Pacjent z nagłym przypadkiem osunął się na podłogę… !!!! "Nikt Pana nie przyjmie. Mamy ograniczoną możliwość zapisu na konsultacje. Nie był Pan zapisany. (!!!!!!!) Proszę opuścić klinikę." !!!!!!!!!! Skręcony z bólu wstawał sam, wspinając się po kontuarze… Mnie nie wpuszczono nawet bym pomogła mu wstać i wywlec się nazewnątrz… Babsztyl w wejściu pokrzykiwał musztrując… wzrok jakby chciała mnie rozstrzelać i pogarda w oczach…. OBRZYDLIWE. I skandaliczne. w "prestiżowej" prywatnej klinice, liczącej sobie od Pacjentów bajońskie kwoty za każdą konsultację. Pomocy odmówiono, wyproszono ze szpitala. Pojechałam tam tylko dlatego, że bałam się ogromnej kolejki na innych Izbach Przyjęć, a sytuacja była nagła. Nigdy więcej #medicover👎👎👎

A post shared by Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka) on

Foto. Screen Instagram/AKPA

Kontynuuj czytanie

news

Natalia Siwiec pod ostrzałem fanów: przestaję oglądać to sielskie życie!

Natalia Siwiec, która jest już kilka miesięcy za granicą została skrytykowana przez fanów. Spłynęła na nią fala hejtu- sprawdź!

Natalia Siwiec wraz z mężem Mariuszem i córeczką Mią od stycznia są za granicą. Codziennie możemy oglądać zdjęcia i filmiki rodziny na Instagramie Mariusza i Natalii. Siwiec od zawsze podkreślała, że jej ulubionym miejscem na Ziemi jest Tulum, dlatego większość urlopu modelka spędza w tym miejscu. Obecnie Natalia dołączyła do akcji “zostań w domu” i spędza czas w willi z basenem w Miami. Siwiec stwierdziła, że dla niej dom to nie miejsce zameldowania i kwarantannę spędza w ciepłych krajach. Niektóre zdjęcia podpisuje dosyć szczególnie w nawiązaniu do panującej epidemii koronawirusa:

Próbujemy oderwać się od … rzeczywistości …

Polecamy – Julia Wieniawa wyprzedaje szafę przez koronawirusa- mocne komentarze fanów

Natalia jest za granicą od 12 stycznia i podobno już dawno miała być z rodziną w Polsce, jednak przedłużyli pobyt z powodu koronawirusa. Obserwatorzy Nath wiedzą, że modelka nie tylko wygrzewa się na rajskich plażach, ale też pracuje reklamując ubrania, biżuterię i produkty kosmetyczne lub spożywcze. Niektórzy fani Natalii już nie wytrzymali i zaatakowali ją obwiniając ją o to, że w ogóle nie przejmuje się sytuacją na świecie i żyje jak w “bańce”:

Ja już przestaje oglądać te sielskie życie to było dobre kiedy wszyscy byli zdrowi i bylo ok teraz to nie na miejscu, brak taktu jest źle, będzie jeszcze gorzej a Ci na wiecznych wakacjach i pierdoły reklamują komu teraz potrzebne bańki i nowa sukienka! I ja ci życzę żeby tam cię to świństwo nie dopadło bo to dopiero będzie problem!

Modelka błyskawicznie zareagowała na jeden z negatywnych komentarzy i poprosiła obserwatorkę o “unfollow”:

bądź honorowa i daj unfollow

btw. Sielskiego życia nie ma teraz nikt bo każdy siedzi w domu. Słońca i pozytywnego myślenia faktycznie można zazdrościć w obecnej sytuacji, ale żeby aż tak?

Dobre podejście do sprawy to podstawa. Jakie jest Wasze zdanie: zgadzacie się z Natalią Siwiec?

Zobacz również – Płacząca Dua Lipa przeżywa koszmar- co się stało!?

View this post on Instagram

Próbujemy oderwać się od … rzeczywistości …

A post shared by N🔺tH (@nataliasiwiec.official) on

fot. screen z Instagram

S.S.

Kontynuuj czytanie

news

Julia Wieniawa wyprzedaje szafę przez koronawirusa- mocne komentarze fanów

Julia Wieniawa zrobiła wyprzedaż szafy i teraz miłośnicy stylu aktorki mogą zakupić jej ubrania. Zobacz mocne komentarze fanów!

Julia Wieniawa została w domu i postanowiła wykorzystać swój wolny czas na sprzątanie w garderobie. Przy porządkach Julce pomagała młodsza siostra Wiktoria i razem robiły selekcje różnych ubrań Julii. Aktorka na Insta Story pokazała co zamierza sprzedać i przy okazji opisywała daną kreację. Można kupić sukienki z różnych eventów i konferencji, w których uczestniczyła Wieniawa. Po sprzątaniu Julia poinformowała swoich fanów, że chce wesprzeć służbę zdrowia i cały dochód ze sprzedaży trafi właśnie na ten szczytny cel. Julka podkreśliła istotną dla niej kwestię:

Cała kwota, która się uzbiera z tych ubrań, pójdzie na służbę zdrowia, która jak wiecie potrzebuje naszego wsparcia w tym czasie.

Tym sposobem 21-latka dołączyła do teamu, który dołoży “swoją cegiełkę” do walki z koronawirusem.

Polecamy – Krupińska pokazała zdjęcie widoku ze swojego okna- które gwiazdy jej zazdroszczą?

Wiadomość o wyprzedaży na szczytny cel obiegła cały internet i mimo tego, że jest to akcja wspierająca służbę zdrowia, złośliwi fani nie ustępują. W internecie pojawił się hejt na Julię Wieniawę i jej wyprzedaż:

czyli jak wywalić stare szmaty, w których wszyscy już mnie widzieli i jednocześnie ugrać na tym ocieplenie wizerunku

A ile ona chce uzbierać na tą służbę? Żenada

następna business women

chce sprzedać używane łachy, a sobie kupić nowe

Jest to smutne, że kiedy człowiek pokazuje swoje dobro i chce wesprzeć innych, zawsze znajdą się ludzie, którzy skrytykują wszystko.

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat- macie zamiar kupić coś od Julii Wieniawy z szafy?

Zobacz również- Płacząca Dua Lipa przeżywa koszmar- co się stało!?

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.