Śledź nas

news

SZOK! Kornelia z Hotel Paradise 3 ujawnia śmiertelną chorobę! W jakim jest stanie?

Opublikowano

w dniu

Kornelia Głaszcz postanowiła podzielić się z fanami bardzo osobistym wyznaniem!

Kornelia Głaszcz dała się poznać szerszej publiczności udziałem w programie “Hotel Paradise 3”. Z zawodu dziewczyna jest makijażystką, z której usług chętnie korzystają inne gwiazdy. Teraz Kornelia opublikowała na YouTubie film, w którym zdecydowała się na bardzo trudne i osobiste wyznanie. Opowiedziała bowiem o swojej nieuleczalnej chorobie…

HOT NEWS- Tylko u Nas! Basia jest z uczestnikiem Hotelu Paradise 3 – nie jest to Krystian!

Dziewczyna na początku zaznaczyła, że film nie tylko jest formą pamiętnika dla niej samej, ale przede wszystkim sposobem pomocy dla innych osób, które przechodzą, przez to co ona. Kornelia wyznała, że od roku cierpi na stwardnienie rozsiane. Jest to nieuleczalna choroba układu nerwowego, w której dochodzi do uszkodzenia tkanki nerwowej. W jej przypadku wszystko zaczęło się od drętwiejącej ręki. Na początku myślała, że jest to objaw przepracowania, jednak wykonała badania, które jednoznacznie wykazały problem.

Znalazłam się w szpitalu, w którym leżałam ponad tydzień. Miałam robione różnego rodzaju badania, no i stwardnienie zostało potwierdzone. Trafiłam na naprawdę przedwspaniałego neurologa, który się mną zaopiekował, który każdego dnia dawał mi kolejną dawkę informacji, jak wygląda ta choroba, na czym polega dokładnie ta choroba, jaki rodzaj choroby mam, jak mam dbać o siebie, jak mogą wyglądać skutki przebiegu tej choroby…

Kornelia przyznała, że po usłyszeniu diagnozy załamała się. Cały czas płakała i nie potrafiła pogodzić się ze swoim stanem. Była przekonana, że stwardnienie to wyrok śmierci i wyrok na jej plany na życie. Na szczęście okazało się, że inaczej i teraz Kornelia ma w sobie siłę, którą chce się podzielić z innymi.

Jeśli chodzi o moją chorobę, ja mam stwardnienie rozsiane rzutowo remisyjne. Dowiedziałam się o chorobie od razu po pierwszym rzucie, dowiedziałam się, że wszystko działa na moją korzyść. Choroby nie usunę, choroba jest, istnieje, natomiast dowiedziałam się o niej bardzo wcześnie. Jestem młoda, jestem kobietą i to działa na moją korzyść. Po wszystkich badaniach wyszło, że mogę z tym żyć, mogę funkcjonować, mogę malować, mogę robić wszystko, co tylko chcę

Od czasu pobytu w szpitalu bierze leki, które spowalniają chorobę i pozwalają na normalne życie. Te trudne doświadczenia sprawiły, że stała się silniejsza i ukształtowały ją jako osobę. Teraz docenia zdrowie i życie, a każdy dzień daje jej radość. Między innymi, dlatego też wzięła udział w Hotelu Paradise i świetnie się bawiła.

Nagrywam się Wam, ponieważ chcę dać Wam siłę i chcę dotrzeć do osób, które zmagają się z tą chorobą, żeby im pomóc. Wiem, że niestety nie każdy sobie z tym radzi, nie każdy potrafi przechodzić tę chorobę, nie każdemu jest łatwo.

Kornelia zaznacza, że najważniejsze jest wsparcie, zarówno to od rodziny i przyjaciół, ale i innych osób, które przechodzą to samo. W Hotelu opowiedziała o swojej chorobie innym uczestniczkom dopiero, gdy ich relacje stały się bliskie i mogła im zaufać.

To są kolejny osoby, które dają mi wsparcie. One są dumne z tego, że ja naprawdę sobie znakomicie radzę, że jestem zaradna, pracowita, ogarnięta, że czasami pracuję za kilku, mimo choroby, że się nie poddaję, nie spoczywam na laurach, tylko dalej działam, dalej spełniam swoje marzenia i życzę każdemu takiej postawy

Choroba nie jest wyrokiem. Trzeba dbać o swoje zdrowie, ale też czerpać z życia i być szczęśliwym. Kluczowe jest pozytywne nastawienie!

Życzymy Kornelii dużo zdrowia!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Miłość czy pieniądze? Znamy zwycięzców Hotel Paradise 3!

Fot. Screen Instagram

AW

news

Dorota Gardias przeszła piekło w szpitalu – boi się 4 fali?

Opublikowano

w dniu

przez

Dorota Gardias

Dorota Gardias dzieli się swoim traumatycznymi doświadczeniami po przebyciu koronawirusa

Dorota Gardias nie ma za sobą łatwego czasu. W zeszłym roku ciężko przeszła Covid i trafiła do szpitala, a później zmagała się z powikłaniami. Z kolei w tym roku usłyszała diagnozę, że ma nowotwór piersi i jak najszybciej będzie musiała przejść operację.

HOT NEWS- Gosia Andrzejewicz odpiera zarzuty o koncertowaniu po wsiach – zapowiada też nową muzykę

Prezenterka przyznaje, że obecna sytuacja jest dla niej bardzo dziwna. W czasie wakacji życie wróciło niemal do normy i było bardzo mało zachorowań, jednak z nadejściem jesieni pandemia zdaje się ponownie wracać. Sama wspomina swoje doświadczenia z chorobą:

Ja przeżyłam Covida, wiem, że on jest, że on istnieje, bo że tak powiem sprawił, że musiałam wylądować w szpitalu i nie było wesoło. Także nie mam, co do tego wątpliwości, że on istnieje. Natomiast jesteśmy już w dużej części zaszczepieni, chciałabym żeby troszeczkę niektóre rzeczy były poluzowane, żeby te dzieci, które idą do szkoły też miały więcej możliwości

Tym samym zauważa, że nadal wszyscy powinni być racjonalni i słuchać się zaleceń. Dystans, noszenie maseczek i dezynfekcja dłoni do minimum, które może coś zmienić. Sama też jest już zaszczepiona:

Tak przeszłam koronowirusa w tamtym roku i już jestem po drugiej dawce szczepionki

Czy czuje się bezpieczniej dzięki szczepieniu? Dorota zdradza w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Sara Egwu-James polską reprezentantką na Eurowizji Junior – wiemy, co zaśpiewa

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Gosia Andrzejewicz odpiera zarzuty o koncertowaniu po wsiach – zapowiada też nową muzykę

Opublikowano

w dniu

przez

Gosia Andrzejewicz

Gosia Andrzejewicz zdradziła nam swoje plany na przyszłość!

Zeszły rok i początek tego nie był łatwy dla wokalistów i zespołów muzycznych, którzy z powodu pandemii nie mogli koncertować. Teraz artyści starają się nadrobić zaległości i grają masę koncertów. Do grona takich wokalistów należy Gosia Andrzejewicz, która jest zachwycona, że na jej występy przychodzą tłumy fanów, którzy znają wszystkie teksty!

HOT NEWS- Sara Egwu-James polską reprezentantką na Eurowizji Junior – wiemy, co zaśpiewa

Przy okazji wokalistka odpiera zarzuty, że grywa jedynie po wsiach:

Kiedyś było mi zarzucane, że ja gram tylko po małych miejscowościach. To jest nieprawda. Tydzień temu grałam w Krakowie, dwa tygodnie temu we Wrocławiu. Ja gram wszędzie tam, gdzie po prostu moi fani chcą mnie posłuchać, tam śpiewam

Gosia wyjawiła też, że bardzo się cieszy, bo właśnie pracuje nad nową muzyką. Podekscytowana zapowiada, że nowe single będą naprawdę mocne.

Troszkę zrewolucjonizuje postrzeganie mojej osoby, także naprawdę jestem pełna zapału i naprawdę się nie mogę doczekać aż pokażę nowy muzyczny materiał

Czego możemy się spodziewać? Gosia zdradza w wywiadzie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Adam Małysz zdradza kulisy ślubu i wesela swojej córki jedynaczki

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Sara Egwu-James polską reprezentantką na Eurowizji Junior – wiemy, co zaśpiewa

Opublikowano

w dniu

przez

Sara Egwu-James

Sara Egwu-James od razu podbiła serca Eurowizji Junior w Polsce. Czy ma szansę na sukces w Paryżu?

Eurowizja Junior błyskawicznie zyskała ogromną popularność w Polsce po zwycięstwie Roksany Węgiel w 2018 roku. Rok później Polska po raz kolejny święciła triumfy, tym razem za sprawą Viki Gabor. Niestety w 2020 roku dobra passa się skończyła i młodziutka Ala Tracz nie zachwyciła europejczyków.

HOT NEWS- Adam Małysz zdradza kulisy ślubu i wesela swojej córki jedynaczki

Dziewczynka została wybrana, dzięki specjalnej edycji “Szansy na Sukces” i także w tym roku reprezentant został wyłoniony w ten sposób. W finale “Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2021” znalazło się trzech kandydatów: Marysia Stachera, Miłosz Świetlik oraz znana z “The Voice Kids” Sara Egwu-James. Ostatecznie decyzją widzów oraz jury do Paryża pojedzie Sara, która zaśpiewa piosenkę “Somebody”! Młoda wokalistka otrzymała największa liczbę punktów zarówno od jurorów jak i telewidzów.

Będziecie trzymać za nią kciuki?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Taniec z Gwiazdami: rodzinne trio na parkiecie – wiemy, z kim zatańczą uczestnicy

scena z: Sara Egwu-James, SK: Koncert TVP “Abba Ojcze – Pielgrzymi śpiewają ulubione piosenki Jana Pawła II”, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Sara Egwu-James, SK: Koncert TVP “Abba Ojcze – Pielgrzymi śpiewają ulubione piosenki Jana Pawła II”, , fot. Podlewski/AKPA

Fot. Akpa/Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Adam Małysz zdradza kulisy ślubu i wesela swojej córki jedynaczki

Opublikowano

w dniu

przez

Adam Małysz

Dumny tata Adam Małysz zdradził, jak się czuł, gdy wydał jedyną córkę za mąż!

5 września córka Adama i Izabeli Małysz, Karolina wyszła za mąż. Ślub odbył się w bardzo intensywnym dla rodziny momencie, bo w tym czasie jej mama Iza brała udział w “Tańcu z Gwiazdami” i spędzała długie godziny na wyczerpujących treningach.

HOT NEWS- Taniec z Gwiazdami: rodzinne trio na parkiecie – wiemy, z kim zatańczą uczestnicy

Karolina jest jedynaczką, ale mimo to Adam nie przeżywał mocno ślubu córki. W wywiadzie z naszym portalem powiedział:

Powiem szczerze, że w ogóle o tym nie myślę, dlatego że oni przez 8 lat już byli razem jako para. Na pewno myśmy to potraktowali bardzo bardzo luźno i nie czuliśmy wręcz tego. Tym bardziej, że córka z zięciem właściwie oni sami to wesele przygotowali. Myśmy dwa lata temu byli na spotkaniu takim: gdzie, co i jak, a później to już się działo samo, oni sami pewne rzeczy wykonywali, myśmy mieli głowę zupełnie gdzie indziej

Orzeł z Wisły zdradził nam, że wesele trawo do białego rana, skończyło się dopiero o 8 rano następnego dnia. Taka impreza nie mogła odbyć się bez poprawin, jednak Adam z żoną musieli tego dnia już jechać do Warszawy, bo Izę czekał odcinek live.

Na pewno to troszkę przeżywaliśmy oboje

Jednak Adam wiedział, jak pocieszyć żonę w tej sytuacji! Jak? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Nowa postać w “M jak Miłość” – nieźle namiesza?

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

HITY