Śledź nas
'

news

Poruszona Ostaszewska komentuje klapsy Rzecznika Praw Dziecka

Na premierze filmu “JA TERAZ KŁAMIĘ” Maja Ostaszewska udzieliła mocnego wywiadu na temat klapsów dla dzieci – to pokłosie wywiadu Rzecznika Praw Dziecka.

Maja Ostaszewska znana aktorka filmowa i teatralna, ale również aktywistka. Maja jest osobą, która nie boi się głośno mówić tego co myśli. Często wykorzystuje to, że jest znaną osobą publiczną do tego by nawoływać i szerzyć dobro. Nie dziwi nas więc fakt jak bezpośrednio wypowiedziała się o Rzeczniku Praw Dziecka, dla którego klaps na pupie dziecka to nie jest bicie!

Dla mnie to jest nie do zaakceptowania.

Polecamy – Elegancka Maja Ostaszewska ze słonecznikiem na premierze “Ja teraz kłamię” 

To prawda, takie słowa w ustach Rzecznika Praw Dziecka są niedorzeczne. Ktoś kto ma działać po stronie wszystkich dzieci, staje przeciwko nim. Jak ktoś kto toleruje dawanie klapsów dzieciom ma stawać w obronie dzieci, które doświadczają przemocy domowej i nie tylko? 

Uważam, że natychmiast powinien się podać do dymisji. – skomentowała Ostaszewska

Mimo, że Rzecznik próbuje się teraz tłumaczyć ze swoich słów to raczej i tak już każdy Polak wyrobił sobie zdanie na jego temat i prawdopodobnie nie jest to dobre zdanie….

Zobacz jak jeszcze Maja Ostaszewska skrytykowała skandaliczne zachowanie Rzecznika Praw Dziecka. Tylko w naszym wideo!

Zobacz także – Kolejne nagie gwiazdy w sieci – mamy zdjęcia!

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Art. 96 ze znaczkiem 1 [Zakaz stosowania kar cielesnych wobec dzieci] kodeksu rodzinnego i opiekuńćzego: “Osobom wykonującym władzę rodzicielską oraz sprawującym opiekę lub pieczę nad małoletnim zakazuje się stosowania kar cielesnych.” Ustawodawca nie przewidział jednak sankcji za złamanie tego zakazu. Chciano jedynie zmienić postawę i przyzwolenie społeczne na tego typu zachowania. Nie ma znaczenia czy chodzi o bicie, szturchanie czy klapsy. Jest to PRZEMOC. A jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości: Zgodnie z art. 2 ust. 2 ustawy o Przeciwdziałaniu przemocy w Rodzinie: “o przemocy w rodzinie – należy przez to rozumieć jednorazowe albo powtarzające się umyślne działanie lub zaniechanie naruszające prawa lub dobra osobiste osób wymienionych w pkt 1, w szczególności narażające te osoby na niebezpieczeństwo utraty życia, zdrowia, naruszające ich godność, nietykalność cielesną, wolność, w tym seksualną, powodujące szkody na ich zdrowiu fizycznym lub psychicznym, a także wywołujące cierpienia i krzywdy moralne u osób dotkniętych przemocą.” Wiele z nas było bitych mniej lub bardziej, pasem albo czym było pod ręką. Taka była rzeczywistość. Niektórzy twierdzą nawet, że skoro ich okładano pasem i żyją to nic się nie stanie jeśli czasem moje dziecko dostanie klapa w tyłek. STANIE SIĘ. Poniżenie i ból mogą zostać i kłaść się cieniem na całe życie. To porażka rodzica, który jeśli nie umie zatrzymać się w odpowiedniej chwili powinien poszukać pomocy Źródło www.facebook.com/matkaprawnik/ #RzecznikPrawDziecka #wypowiedź #wywiad #MikołajPawlak #GazetaPrawna #prawo #ustawodawca #przepisy #kodeksrodzinnyiopiekuńczy #władzarodzicielska #małoletni #karycielesne #klaps #bicie #przemoc #dzieci #instadziecko #rodzice #wychowanie #opieka #mama #intamateczki #nieinstameteczki #instamama #instamatki @blogojciec @dajemydzieciomsile @matka_prawnik #dajemydzieciomsile #matkaprawnik #blogojciec

Post udostępniony przez ksiegarnia_animos (@ksiegarnia_animos)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Trudno tę wypowiedź skomentować inaczej, niż językiem samego Pana Rzecznika. Biuro Rzecznika Praw Dziecka ————————————————— Panie Rzeczniku Polskich Dzieci, klaps to przemoc. Klaps boli fizycznie i psychicznie. Klaps powoduje, że dziecko czuje się upokorzone, głupie i nic niewarte. Klaps nie uczy i nie “wychowuje”. Klaps najwyżej tresuje. Określanie klapsa jako formy przemocy nie jest wyssanym z palca gadaniem psychologów – w świecie nauki istnieją już tysiące badań nad mózgiem, analiz i opracowań, potwierdzających destrukcyjny wpływ przemocy na człowieka. A dziecko jest człowiekiem. Małym, bezbronnym człowiekiem, którego praw – kiedy zawiodą najbliżsi dorośli – to Pan, Rzecznik Praw Dziecka powinien bronić. Z szacunkiem i nadzieją, że zweryfikuje Pan swoje przekonania, Redakcja dziecisawazne.pl #dzieci #dzieciaki #dziecisawazne #rodzice #rodzicielstwo #rodzicielstwobliskosci #instamatki #instamateczki #prawadziecka #rzecznikprawdziecka #szacunek #milosc #matka #matkapolka #matkawariatka #polskamama #szczesliwedziecko #skarb #mojedziecko #polishmom

Post udostępniony przez @ dziecisawazne

news

Reni Jusis wspiera lokalne – odwiedziła Local Days by Mercure

reni jusis
Reni Jusis o byciu eko!

Temat ekologii jest coraz bliższy wielu ludziom na całym świecie, dlatego nawet wielki firmy podejmują działania na rzecz środowiska. 9 października odbył się pierwszy event Local Days by Mercure w Mecure Gdynia Centrum, który pokazał, że hotele mogą działać lokalnie. Korzystanie z usług pobliskich dostawców pozytywnie wpływa na środowisko. Wydarzenie także propaguje lokalną kulturę i tradycję!

HOT NEWS- #DicoverLocal – Figura, Jusis, … w relacji z Local Days by Mercure

Reni Jusis, która stara się żyć ekologicznie jest zachwycona inicjatywą, z którą wyszedł hotel. Ona sama również stara się żyć lokalnie, zawsze próbuje poznać regionalne wytwórców i ich produkty. Szczególnie ważne jest dla niej ekologiczne jedzenie, stara się kupować od lokalnych rolników. Wybiera owoce i warzywa zgodnie z porami roku, np. teraz jemy warzywa korzeniowe, a nie truskawki. 

Kiedy tutaj przeprowadziłam się do Trójmiasta kilka lat temu, to pierwsze kroki do przyjaciół, którzy znali tutaj wszystkich rolników ekologicznych w okolicy 

Co sądzi o tym eko hotelu? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Gosia Szmal z “Big Brother” ujawnia prawdę. Miały z siostrą tajny znak?

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Czy ktoś jeszcze NIE MA? 2x #nike2019 @szczygiel_mariusz #niema @sztuka_wyboru #art #books #coffee #design

A post shared by Reni Jusis (@renijusisofficial) on

Kontynuuj czytanie

news

Agata Młynarska wspiera Goldpoint w “The Inner Power” – współpraca silnych kobiet?

młynarska
Agata Młynarska i Dorota Goldpoint połączyły siły!

Dorota Goldpoint stworzyła inicjatywę The Inner Power, która jest skierowana do dojrzałych kobiet. Projekt ma za zadanie propagować siłę pań po 50-tce, podkreślać ich niezależności i piękno. Projektantka do zaprosiła do współpracy również znane i lubiane gwiazdy, m.in. Annę Korcz, Grażynę Szapołowską, Jolantę Fraszyńską i Katarzynę Żak. Teraz do ekipy dołączyła Agata Młynarska!

HOT NEWS- #WhyWeHate – Rozenek, Wędzikowska, Kraśko i Drzewiecka czytają nienawistne komentarze na swój temat

Goldpoint jest bardzo wdzięczna Agacie, że wzięła udział w jej projekcie, pomimo natłoku zajęć. Dziennikarka wspierała projektantkę w jej działaniach od początku, jednak wcześniej obowiązki nie pozwoliły im na nawiązanie współpracy. 

Dzisiaj jest z nami, jest ze mną i bardzo się cieszę. Dla mnie jest wyjątkową osobą

Młynarska jest bardzo popularną dziennikarką, która nie boi się trudnych tematów, co we współczesnym świecie jest rzadkością. Jaki to miało wpływ na projekt? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Mroczkowie nie pojadą do USA bez wizy – Wy też możecie mieć taki problem

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Chcielibyśmy się dzisiaj podzielić z Wami cudowną informacją – do grona Ambasadorek Projektu ,,The Inner Power’’ dołączyła niezwykła @agata_mlynarska ❤️ To dla nas naprawdę wielki zaszczyt, że ta wspaniała Kobieta z ogromną charyzmą i energią dołączyła do #theinnerpower 😍 *** We would like to share you a wonderful informaction – @agata_mlynarska is in ‘The Inner Power’ project❤️ It’s a great honour for us. This wonderful woman with great charisma and energy has joined to #theinnerpower 😍 — #women50plus #women50 #womenstyle #agatamłynarska #agatamlynarska #kobietapopięćdziesiątce #dorotagoldpointproject #dorotagoldpoint #kobietasukcesu #stylizacje #stylizacja #polskamoda #polskiemarkimodowe #polskiemarki #luxurystyle #luksus #luksusowo #kobietazklasa #kobietaniezalezna #kobiecość #kobieco #sesjazdjeciowa #sesjazdjęciowa #backstage #dziennikarka #telewizja

A post shared by Dorota Goldpoint (@dorotagoldpoint) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Już dziś o 22:30 na @tvnstyle_official w programie Eks-tra zmiana którego prowadzącą jest cudowna @agata_mlynarska będzie gościć Dorota Goldpoint. Serdecznie zapraszamy do oglądania 😍 W programie – ogromna dawka emocji. Niepewność będzie mieszać się z chęcią zmiany, popłyną też łzy szczęścia. Oglądajcie już dziś o 22:30 na @tvnstyle_official ❤️ @przeambitni.pl @dorotagoldpoint_private 🤩 *** Today at 10:30 p.m. Dorota Goldpoint will be a guest on TVN Style in Eks-tra zmiana by Agata Mlynarska. We invite you to watch the program 😍 In this program you can find huge dose of emotion. There will be tears of happiness. Watch today at 10:30 p.m. on TVN Style ❤️ @dorotagoldpoint_private @przeambitni.pl 🤩 — #ekstrazmiana #dorotagoldpoint #agatamlynarska #tvnstyle #kobieta #kobietapoczterdziestce #kobietapotrzydziestce #kobietapo40 #kobietasukcesu #kobietaniezalezna #kobietazklasa #kobietapo30 #polskakobieta #kobietaniezależna #kobietabiznesu #polskamoda #modapolska #stylizacje #stylizacja #stylowka #stylowo #moda2019 #modnakobieta #modnieubrana #kobieta50+ #kobietapo50 #kobietapo50tce #telewizja

A post shared by Dorota Goldpoint (@dorotagoldpoint) on

agaty

młynarska agata

Kontynuuj czytanie

news

Gosia Szmal z “Big Brother” ujawnia prawdę. Miały z siostrą tajny znak?

Czy siostry z Big Brother ustaliły między sobą “tajny znak” w programie? Odpowiedź znajdziecie poniżej!

Gosia i Kasia Szmal to jedne z uczestniczek popularnego reality-show “Big Brother”. Niestety Gosia musiała pożegnać się z Domem Wielkiego Brata. W wywiadzie spytaliśmy ją, czy wraz z siostrą miały ustalony pewien tajny znak, którym informują siebie nawzajem, na kogo głosować w programie. 

ZOBACZ – Edyta Górniak dołączy do “Big Brother”?

Nie, jeżeli chodzi o głosowanie, to nie, nie ustalałyśmy takich rzeczy przede wszystkim dlatego, że chyba nie musiałyśmy. Już wiem, że te nasze nominacje się niekoniecznie pokrywały, ale my mamy gdzieś tam podobne podejście do ludzi – przyznała Gosia Szmal

Co więcej Gosia dodała, że wraz z siostrą lubią ludzi o podobnych charakterach, dlatego ich podobne preferencje można było zobaczyć także w “Big Brother”

Myśmy chciały do tego podejść po prostu uczciwie, więc starałyśmy się nie robić takich myków i nie kombinować po prostu. Miałyśmy ustalony, fakt jeden sygnał, ale to był sygnał w pierwszym tygodniu na to, czy będziemy nominować się wzajemnie.

HOT NEWS – Warnke nieświadomie zdradziła płeć dziecka? Fani komentują: No wreszcie!

Podczas wywiadu Małgorzata Szmal przyznała, że to ona zdecydowała, że nie będą się nominować wraz z siostrą i nie obawiała się, że zostanie przez nią nominowana do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. 

 

Foto. Screen Instagram

 

Kontynuuj czytanie

news

Edyta Górniak dołączy do “Big Brother”?

Edyta Górniak w wywiadzie dla naszego portalu wyraziła swoje zdanie na temat programu “Big Brother” – sprawdź!

Edyta Górniak podczas premierowego odcinka programu “Big Brother”, w wywiadzie dla naszego portalu przeAmbitni.pl, powiedziała kilka słów na temat swojej prywatności i wejścia do “BB”. Edyta miała propozycję wejścia do domu Wielkiego Brata. Wiemy, że ten program charakteryzuje się “obserwowaniem” uczestników przez 24 godziny na dobę przez całą edycję czyli aż trzy miesiące. Edi powiedziała nam, czy skorzysta z zaproszenia:

Kuszono mnie, kuszono. Nigdy w życiu, nie ma takiej sumy… wolność to jest coś, co cenię najbardziej na świecie. 

Według Edyty ograniczenie wolności w “Big Brotherze” jest zdecydowanie zbyt duże i nie ma tam żadnej intymności i poczucia wolności.

Polecamy – Mural Kory zdewastowany przez wandali – fani w szoku

Wiemy, że Edyta dużo podróżuje i gra koncerty w całej Polsce, czasami też i na świecie – w wypowiedzi Górniak to podkreśla:

Ja jestem osobą, która się całe życie przemieszcza, więc zamknięcie mnie na siłę w określonych ramach, to jest w ogóle wbrew mojej filozofii, wbrew mojemu charakterowi – ja bym nie dała rady. Myślę, że nawet 4 dni bym nie wytrzymała.

Sprawdź w najnowszym wywiadzie, co jeszcze powiedziała Edyta Górniak i czy jest na bieżąco z odcinkami programu “Big Brother”!

Zobacz również – Zgorszona rodzina Gosi z “Big Brother”, do tego lesbijski pocałunek

Fot. Instagra

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.