Śledź nas
'

news

Takiego programu treningowego jeszcze nie było – sprawdź, co przygotowała Ewa Chodakowska

chodakowska treningowego
Ewa Chodakowska miała pomocników podczas narywania nowego programu treningowego!

Dream body to najnowszy program treningowy od Ewy Chodakowskiej. Trenerka do tego rodzinnego projektu zaprosiła wyjątkowych gości, czyli swoich siostrzeńców – Vanessę i Alexa. W programie wykorzystane zostały elementy łyżwiarstwa i kick boxingu, dyscyplin sportowych, które trenują!

HOT NEWS- Leszek Stanek kusi umięśnioną klatą – hot or not?

Premiera programu jest przewidziana na połowę listopada, na stronie bebio.pl. Ewa już nieraz udowodniła, że potrafi zmotywować do ruchu nawet najleniwszych Polaków. Pod jej postem na Instagramie pojawiło się wiele komentarzy fanów, którzy czekają na jej nowy trening. Chodakowska przyznaje:

To dla mnie ogromne szczęście, że mogę wspólnie z moimi siostrzeńcami nagrać nowy program treningowy. DREAM BODY jest treningiem kondycyjno-wzmacniającym. To połączenie intensywnego wysiłku aerobowego z ćwiczeniami wzmacniającymi. Spalimy maksymalną liczbę kalorii, wymodelujemy pośladki i wypracujemy efekt płaskiego brzucha. Ćwiczenia zaproponowała Vanessa i Alex. Zostały zapożyczone z dyscyplin sportowych, które sami uprawiają. Mamy tutaj elementy łyżwiarstwa szybkiego, które uprawia Vanessa i kick boxingu, który ćwiczy Alex. Program DREAM BODY stworzyliśmy razem. Jako ciocia nie mogę być bardziej dumna!

Obejrzyjcie ich wspólne zdjęcia z sesji!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Łukasz Darłak ocenia “Politykę” Vegi: “Big Brother” dla polityków?

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

MAMY TO ❣️ Obiecałam, ze Cię zaskoczę 🤩 No to jadę z niespodzianką 🥰 Dzisiaj na PLAN FILMOWY zaprosiłam moje pożyczone dzieciaki 🥳🥳🥳 @vanessaflorczak i @_alexik .. SPEŁNIONE MARZENIE całej trójki .. MÓJ DREAM TEAM ❤️ już teraz zaprasza Cię do przetestowania na sobie programu DREAM BODY który nagraliśmy RAZEM 🍑🔥 TAKIEGO PROGRAMU JESZCZE NIE BYŁO 😈 W tajemnicy powiem Ci, ze wersja zaawansowana pokonała nawet mnie 😅💦ale spokojnie, Vani pokazuje wersje ćwiczeń dla początkujących 😅 na moment musiałam się do Niej przyłączyć 🙏🏻 ALEX stanął na wysokości zadania i uratował honor rodziny 😅😅😅 JEDNO JEST PEWNE, na tyłku nie usiądziemy przez trzy następne dni 🔥🔥🔥 A! Co więcej! Vani i Al byli inspiracją do powstania tego programu.. większość ćwiczeń to ICH PROPOZYCJE, z dyscyplin sportowych, które uprawiają na codzień 🔥🔥🔥 SHORT TRECK i KICK BOXING … Co to był za OGIEŃ 🤪🤪🤪 Emocje, emocje, emocje .. Dobrze ze studio było wielgachne .. zmieściliśmy się z tymi emocjami ❤️ Dziękuje całej ekipie za dzisiejszy dzień.. za wspaniałą opiekę nad moimi najmilszymi.. Ten dzień wpisany zostaje w pamięć i serce na zawsze … KOCHAM❣️❣️❣️❣️❣️ #dreamteam #dreambody #centrumpraskiekoneser #koneser @centrum_praskie_koneser #family #love

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

news

Łukasz aresztowany zaraz po wyjściu z Big Brothera! Co zrobił?

łukasz
Łukasz miał niespodziewaną przygodę po wyjściu na “wolność”!

Dom Wielkiego Brata w pewnym stopniu przypomina więzienie – grupa obcych sobie ludzi jest zamknięta na stosunkowo niewielkiej przestrzeni. Na szczęście w willi nie trzeba siedzieć długo i można ją opuścić na własne życzenie. W wielu przypadkach jej mieszkańcy muszą wyjść z domu niedobrowolnie. Tak było w przypadku Łukasza, który właśnie odpadł z programu!

HOT NEWS- Zjedz Qczaja! Przystojny trener ćwiczy w kuchni i gotuje dla swoich fanów

Korzystając z nowo nabytej wolności, Łukasz udał się wieczorem na miasto. W trakcie spaceru po Warszawie, radiowóz policyjny zajechał mu drogę i oficerowie wciągnęli go do auta. Na początku w ogóle nie chcieli powiedzieć, za co go aresztowali! 

Ja mówię ludzie dajcie mi spokój, 2 godziny temu wyszedłem z Big Brothera!

Jego odpowiedź bardzo ich zdziwiła, ale po sprawdzeniu wszystkich dokumentów, po 10 minutach go wypuścili. Co ciekawe zadali też wiele pytań na temat Big Brothera!

Czy byli fanami? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Reni Jusis wspiera lokalne – odwiedziła Local Days by Mercure

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Łukasz opowiada o pierwszych godzinach po wyjściu z Domu Wielkiego Brata 🚔🙊 #bigbrother #bigbrotherpolska #bigbrother2019 #bigbrothertvn7 #wielkibrat

A post shared by Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7) on

 

Kontynuuj czytanie

news

Gosia z “Big Brothera” ironicznie ocenia program Janachowskiej

Gosia Szmal z “Big Brothera” ironicznie oceniła program Izabeli Janachowskiej – dlaczego?

Małgorzata Szmal z programu “Big Brother”, zawodowo zajmuje się organizacją ślubów. Po jej wyjściu z domu Wielkiego Brata, w wywiadzie dla naszego portalu opowiedziała nam jakie klientki mają wymagania i jak ocenia program Izabeli Janachowskiej o tematyce ślubnej. Szczera Gosia otwarcie przyznała, że ogląda ten program, a czasami nawet musi. Powiedziała też coś na temat samej prowadzącej:

Dla mnie to jest pani prowadząca program. Czy ona ma w tym jakąś wiedzę? Nie wiem, Ona jest tancerką. Może ją nabyła… ja z resztą niejednokrotnie poruszałam to w programie, że oczywiście oglądam ten program, ale głównie dlatego, że muszę. Oczywiście bardzo często łapię się za głowę jak to widzę – to jest ładna dziewczyna, która ma prowadzić program

Spodziewaliście się takiej wypowiedzi?

Polecamy – Agata Duda kontra Melania Trump – Dorota Goldpoint ocenia styl

Gosia stwierdziła, że nie ocenia Izabeli pod kątem profesjonalizmu i tego co robi, bo:

wiem, że ma od tego sztab ludzi, którzy tą robotę odwalają za nią i tyle

Uczestniczka “Big Brothera” stwierdza, że na pewno dużo czerpie z tego programu, a w szczególności panie młode, które mówią:

a widziała Pani u Janachowskiej, bo oni tam mieli taką ściankę i ja też bym taką chciała…

Podobno taka przyjemność u Gosi kosztuje 4 tysiące! Sprawdź co jeszcze Małgorzata Szmal powiedziała w naszym najnowszym wideo na temat Izabeli Janachowskiej i jej programu.

Zobacz również – Łukasz Stawicki z “Big Brothera” kąśliwie o Politykach

Fot. Screen z Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Uroczysta premiera filmu “Ikar. Legenda Mietka Kosza” – sprawdź, kto się pojawił

ikar
“Ikar. Legenda Mietka Kosza” przyciągnęła największe gwiazdy!

15 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Białej Laski, święto osób niewidomych i niedowidzących. Twórcy filmu rozpoczęli współpracę z Fundacją Katarynka, dzięki czemu pokaz odbył się a audiodeskrypcją. Była to pierwsza w Polsce premiera filmowa dostosowana do osób niewidomych! Film “Ikar. Legenda Mietka Kosza” w reżyserii Macieja Pieprzycy został uhonorowany Srebrnymi Lwami, podbił serca widzów i krytyków na tegorocznym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni! Zdobył aż 6 nagród w Konkursie Głównym oraz Złotego Klakiera dla najdłużej oklaskiwanej produkcji.

HOT NEWS- Zjedz Qczaja! Przystojny trener ćwiczy w kuchni i gotuje dla swoich fanów

Film opowiada historię Mieczysława Kosza, genialnego muzyka i nietuzinkowej postaci. To film o narodzinach wielkiego talentu, niespodziewanych zbiegach okoliczności, poszukiwaniu szczęścia i miłości. Muzyk był mistrzem jazzowych improwizacji. Pozostawił zaledwie jeden album, ale mimo to stał się legendą. Wystąpił na uznawanym za najbardziej prestiżowy festiwalu jazzowym w Montreux, grał w paryskich klubach jazzowych i najlepszych salach koncertowych. Był podziwiany przez największych muzyków i publiczność. Osiągnął to wszystko, choć był niewidomy!

W roli głównej wystąpił wybitny aktor młodego pokolenia Dawid Ogrodnik, obok niego na ekranie zobaczymy Justynę Wasilewską, Piotra Adamczyka, Jacka Komana, Jowitę Budnik i dawno niewidzianą na dużym ekranie Maję Komorowską. Za stronę muzyczną filmu był odpowiedzialny Leszek Możdżer. 

Premiera filmu już 18 października, której towarzyszy wydawnictwo książkowe o tym samym tytule i muzyka z filmu w wykonaniu Leszka Możdżera. Już teraz obejrzyjcie zwiastun filmu!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Reni Jusis wspiera lokalne – odwiedziła Local Days by Mercure

Kontynuuj czytanie

news

Łukasz Stawicki z “Big Brothera” kąśliwie o Politykach

Łukasz Stawicki po opuszczeniu domu Wielkiego Brata wypowiedział się na temat wyborów parlamentarnych 2019r. – jest zadowolony z wyników?

Łukasz Stawicki, który odpadł z programu “BB” 13 października, w dniu wyborów parlamentarnych. Łukasz, 37 – letni miłośnik poezji, w wywiadzie dla naszego portalu przeAmbitni.pl, powiedział nam czy jest zadowolony z wyników i co sądzi o wyborach w naszym kraju. Czy przez tę wypowiedź Łukasz jasno określił za którą partią jest i na kogo głosował?

Ja jestem bardzo szczęśliwy, to znaczy nie przewidywałem, że partia rządząca nie wygra – było pewne, że wygra. Powiększyli swoje tak jakby prowadzenie i też mnie wcale to nie dziwi, nie dziwi mnie to, że Platforma Obywatelska, że jej spadło, spadło jej z różnych powodów. Cieszę się, że moi weszli – jest jedna partia, z którą sympatyzuję… cieszę się, że się dostali. Dostali się też inni, więc tak naprawdę się zrobi ciekawie

Polecamy – Damian Kordas wyznał, kto pomaga mu w “TzG” – będziecie zaskoczeni

Stawicki ma nadzieje, że Opozycja będzie potrafiła się dogadać i zrobi coś konstruktywnego w naszym kraju dla ludzi. Łukasz otwarcie twierdzi, że nikogo nie oszukuje i każdy kto oglądał “Big Brothera”, wie za kim jest i czym się zajmuje:

lubię, chcę i będę pomagał ludziom jeśli będzie taka możliwość… nadal będę chciał działać na rzecz swojego miasta.

Łukasz otwarcie wypowiedział się też na temat PiS-u:

pomimo to, że się nie zgadzam w wielu kwestiach z rządzącymi, bycie totalną opozycją i mówienie, że Oni robią wszystko źle, to jest… głupotą

Zaskoczeni? Sprawdź w naszym najnowszym wideo, co jeszcze powiedział Łukasz na temat jego poglądów politycznych!

Zobacz również – Gosia Szmal z “Big Brother” ujawnia prawdę. Miały z siostrą tajny znak?

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.