Śledź nas
'

news

Tylko u Nas! Krzysztof Gojdź relacjonuje koncert Kukulskiej w Nowym Jorku

Krzysztof Gojdź był na koncercie Natalii Kukulskiej w Nowym Jorku – mamy jego relację ze szczegółami!

Krzysztof Gojdź – jest to znany polski lekarz zajmujący się medycyną estetyczną; autor dwóch książek z zakresu medycyny estetycznej, oprócz tego prowadził też program na TVN Style “Niezwykłe przypadki medyczne”. Gojdź już niedługo otworzy swoją klinikę w Miami, ponadto oglądał jeszcze lokale w Nowym Jorku, po to żeby właśnie tam otworzyć kolejne gabinety. Przy okazji swojego pobytu w Ameryce, Krzysztof wybrał się na koncert Natalii Kukulskiej w Nowym Jorku. Doktor opublikował nagranie ze śpiewającą Natalią na swoim Insta Story. Widać na wideo jak dobrze publiczność bawi się przy muzyce polskiej piosenkarki. Zapytaliśmy Krzysztofa o jego relację z koncertu Kukulskiej. Jednym słowem lekarz jest zachwycony:

Nigdy nie byłem na jej koncercie, powiem szczerze, że byłem mega zaskoczony; raz – głosem na żywo, dwa – mega fajną energią. Porwała tłum absolutnie do śpiewania swoich hitów i tak patrzyłem na tę Polonię, głównie na te dziewczyny młode z amerykańskiej Polonii – powiem szczerze, że fajnie jak takie gwiazdy jak Natalia, które są zawsze pamiętane czy z dzieciństwa, czy w ogóle z fajnych kawałków przyjeżdżają do Nowego Jorku i trochę tą Polonię rozkręcają

Przypominamy, że koncerty dla Polonii za granicą grały również: Doda, Beata Kozidrak i Edyta Górniak. Jak widać Natalia Kukulska też dała czadu! Krzysztof Gojdź był też czymś zaskoczony,powiedział szczerze, że:

Zaskoczony byłem właśnie przede wszystkim tym, że miała fajny repertuar, mega fajnie ubrana, świetnie się trzyma już nie licząc jej lat – jako lekarz stwierdzam, że w ogóle nie jest absolutnie poprzerabiana jak większość naszych gwiazd estrady. Jest fajna, naturalna taka po prostu swojska dziewczyna. Totalnie szybko nawiązała kontakt z publicznością, która nie dała jej zejść ze sceny i chciała tylko bisy i bisy

Chcielibyście pojechać na koncert Natalii do Nowego Jorku?

Polecamy – Leszek Stanek kusi umięśnioną klatą – hot or not?

Z relacji Krzysztofa wiemy również, że było około kilka tysięcy fanek na koncercie i wszyscy bawili się niesamowicie:

Było głośno, była energia, były bisy, były oklaski. Koncert był na naprawdę wysokim poziomie: 

Koncert był na wysokim poziomie zarówno pod względem technicznym, jak i wizualnym:

nagłośnienie, oświetlenie i całe show, że absolutnie Kukulska ze swoim głosem, wyglądem, energią – nie ma czego się wstydzić i absolutnie nie odbiega nawet od dużych amerykańskich gwiazd

Dzięki relacji Krzysztofa Gojdzia, czujemy się tak jakbyśmy byli tam razem z Nim. Natalii gratulujemy i życzymy coraz więcej takich udanych koncertów!

Zobacz również – Bolesna ocena Pavlović Oli Kot w “TzG” – było jej przykro?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Long time … Two months of total reset at my Miami Beach home. A lot has happened. Power and new are coming in September. #miami #miamibeach #rest #life #timetowork

Post udostępniony przez Krzysztof Gojdź MD, PhD (@drchrisgojdz)

Fot. Screen z Instagram

news

Łukasz aresztowany zaraz po wyjściu z Big Brothera! Co zrobił?

łukasz
Łukasz miał niespodziewaną przygodę po wyjściu na “wolność”!

Dom Wielkiego Brata w pewnym stopniu przypomina więzienie – grupa obcych sobie ludzi jest zamknięta na stosunkowo niewielkiej przestrzeni. Na szczęście w willi nie trzeba siedzieć długo i można ją opuścić na własne życzenie. W wielu przypadkach jej mieszkańcy muszą wyjść z domu niedobrowolnie. Tak było w przypadku Łukasza, który właśnie odpadł z programu!

HOT NEWS- Zjedz Qczaja! Przystojny trener ćwiczy w kuchni i gotuje dla swoich fanów

Korzystając z nowo nabytej wolności, Łukasz udał się wieczorem na miasto. W trakcie spaceru po Warszawie, radiowóz policyjny zajechał mu drogę i oficerowie wciągnęli go do auta. Na początku w ogóle nie chcieli powiedzieć, za co go aresztowali! 

Ja mówię ludzie dajcie mi spokój, 2 godziny temu wyszedłem z Big Brothera!

Jego odpowiedź bardzo ich zdziwiła, ale po sprawdzeniu wszystkich dokumentów, po 10 minutach go wypuścili. Co ciekawe zadali też wiele pytań na temat Big Brothera!

Czy byli fanami? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Reni Jusis wspiera lokalne – odwiedziła Local Days by Mercure

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Łukasz opowiada o pierwszych godzinach po wyjściu z Domu Wielkiego Brata 🚔🙊 #bigbrother #bigbrotherpolska #bigbrother2019 #bigbrothertvn7 #wielkibrat

A post shared by Big Brother TVN 7 (@bigbrother.tvn7) on

 

Kontynuuj czytanie

news

Gosia z “Big Brothera” ironicznie ocenia program Janachowskiej

Gosia Szmal z “Big Brothera” ironicznie oceniła program Izabeli Janachowskiej – dlaczego?

Małgorzata Szmal z programu “Big Brother”, zawodowo zajmuje się organizacją ślubów. Po jej wyjściu z domu Wielkiego Brata, w wywiadzie dla naszego portalu opowiedziała nam jakie klientki mają wymagania i jak ocenia program Izabeli Janachowskiej o tematyce ślubnej. Szczera Gosia otwarcie przyznała, że ogląda ten program, a czasami nawet musi. Powiedziała też coś na temat samej prowadzącej:

Dla mnie to jest pani prowadząca program. Czy ona ma w tym jakąś wiedzę? Nie wiem, Ona jest tancerką. Może ją nabyła… ja z resztą niejednokrotnie poruszałam to w programie, że oczywiście oglądam ten program, ale głównie dlatego, że muszę. Oczywiście bardzo często łapię się za głowę jak to widzę – to jest ładna dziewczyna, która ma prowadzić program

Spodziewaliście się takiej wypowiedzi?

Polecamy – Agata Duda kontra Melania Trump – Dorota Goldpoint ocenia styl

Gosia stwierdziła, że nie ocenia Izabeli pod kątem profesjonalizmu i tego co robi, bo:

wiem, że ma od tego sztab ludzi, którzy tą robotę odwalają za nią i tyle

Uczestniczka “Big Brothera” stwierdza, że na pewno dużo czerpie z tego programu, a w szczególności panie młode, które mówią:

a widziała Pani u Janachowskiej, bo oni tam mieli taką ściankę i ja też bym taką chciała…

Podobno taka przyjemność u Gosi kosztuje 4 tysiące! Sprawdź co jeszcze Małgorzata Szmal powiedziała w naszym najnowszym wideo na temat Izabeli Janachowskiej i jej programu.

Zobacz również – Łukasz Stawicki z “Big Brothera” kąśliwie o Politykach

Fot. Screen z Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Uroczysta premiera filmu “Ikar. Legenda Mietka Kosza” – sprawdź, kto się pojawił

ikar
“Ikar. Legenda Mietka Kosza” przyciągnęła największe gwiazdy!

15 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Białej Laski, święto osób niewidomych i niedowidzących. Twórcy filmu rozpoczęli współpracę z Fundacją Katarynka, dzięki czemu pokaz odbył się a audiodeskrypcją. Była to pierwsza w Polsce premiera filmowa dostosowana do osób niewidomych! Film “Ikar. Legenda Mietka Kosza” w reżyserii Macieja Pieprzycy został uhonorowany Srebrnymi Lwami, podbił serca widzów i krytyków na tegorocznym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni! Zdobył aż 6 nagród w Konkursie Głównym oraz Złotego Klakiera dla najdłużej oklaskiwanej produkcji.

HOT NEWS- Zjedz Qczaja! Przystojny trener ćwiczy w kuchni i gotuje dla swoich fanów

Film opowiada historię Mieczysława Kosza, genialnego muzyka i nietuzinkowej postaci. To film o narodzinach wielkiego talentu, niespodziewanych zbiegach okoliczności, poszukiwaniu szczęścia i miłości. Muzyk był mistrzem jazzowych improwizacji. Pozostawił zaledwie jeden album, ale mimo to stał się legendą. Wystąpił na uznawanym za najbardziej prestiżowy festiwalu jazzowym w Montreux, grał w paryskich klubach jazzowych i najlepszych salach koncertowych. Był podziwiany przez największych muzyków i publiczność. Osiągnął to wszystko, choć był niewidomy!

W roli głównej wystąpił wybitny aktor młodego pokolenia Dawid Ogrodnik, obok niego na ekranie zobaczymy Justynę Wasilewską, Piotra Adamczyka, Jacka Komana, Jowitę Budnik i dawno niewidzianą na dużym ekranie Maję Komorowską. Za stronę muzyczną filmu był odpowiedzialny Leszek Możdżer. 

Premiera filmu już 18 października, której towarzyszy wydawnictwo książkowe o tym samym tytule i muzyka z filmu w wykonaniu Leszka Możdżera. Już teraz obejrzyjcie zwiastun filmu!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Reni Jusis wspiera lokalne – odwiedziła Local Days by Mercure

Kontynuuj czytanie

news

Łukasz Stawicki z “Big Brothera” kąśliwie o Politykach

Łukasz Stawicki po opuszczeniu domu Wielkiego Brata wypowiedział się na temat wyborów parlamentarnych 2019r. – jest zadowolony z wyników?

Łukasz Stawicki, który odpadł z programu “BB” 13 października, w dniu wyborów parlamentarnych. Łukasz, 37 – letni miłośnik poezji, w wywiadzie dla naszego portalu przeAmbitni.pl, powiedział nam czy jest zadowolony z wyników i co sądzi o wyborach w naszym kraju. Czy przez tę wypowiedź Łukasz jasno określił za którą partią jest i na kogo głosował?

Ja jestem bardzo szczęśliwy, to znaczy nie przewidywałem, że partia rządząca nie wygra – było pewne, że wygra. Powiększyli swoje tak jakby prowadzenie i też mnie wcale to nie dziwi, nie dziwi mnie to, że Platforma Obywatelska, że jej spadło, spadło jej z różnych powodów. Cieszę się, że moi weszli – jest jedna partia, z którą sympatyzuję… cieszę się, że się dostali. Dostali się też inni, więc tak naprawdę się zrobi ciekawie

Polecamy – Damian Kordas wyznał, kto pomaga mu w “TzG” – będziecie zaskoczeni

Stawicki ma nadzieje, że Opozycja będzie potrafiła się dogadać i zrobi coś konstruktywnego w naszym kraju dla ludzi. Łukasz otwarcie twierdzi, że nikogo nie oszukuje i każdy kto oglądał “Big Brothera”, wie za kim jest i czym się zajmuje:

lubię, chcę i będę pomagał ludziom jeśli będzie taka możliwość… nadal będę chciał działać na rzecz swojego miasta.

Łukasz otwarcie wypowiedział się też na temat PiS-u:

pomimo to, że się nie zgadzam w wielu kwestiach z rządzącymi, bycie totalną opozycją i mówienie, że Oni robią wszystko źle, to jest… głupotą

Zaskoczeni? Sprawdź w naszym najnowszym wideo, co jeszcze powiedział Łukasz na temat jego poglądów politycznych!

Zobacz również – Gosia Szmal z “Big Brother” ujawnia prawdę. Miały z siostrą tajny znak?

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.