Prezentujemy Wam najnowszy klip Meli Koteluk do singla ,,Fastrygi”

Nowym klipem, Mela Koteluk idealnie oddaje zasadę ,,mniej znaczy więcej”. Video zrealizowano w Muzeum Geologicznym w Warszawie, a także we wnętrzach Studia Bank. Rewelacyjnym rozwiązaniem w klipie jest połączenie elementów prehistorycznych z modernistycznymi, nowoczesnymi kostiumami.

Za realizację projektu odpowiada uznany reżyser Tomasz Gliński, który wraz z Małgorzatą Makowską napisał scenariusz do teledysku.

„Futuryzm i prehistoria. Kość mamuta sprzed 15 tys. lat i kosmiczny kryształ. Przenikanie światów. Fastrygowanie losu. Nie zatopi nas pokusa ani strach” – opowiada Tomasz

Teledysk do ,,Fastryg” jest pierwszym teledyskiem promującym nowy album Meli Koteluk, który planowo ma ukazać się jesienią tego roku.

„Teledysk to wymagająca forma wizualna – w miniaturze należy zmieścić treść, odpowiednio dobrać estetykę zgodną z intencją utworu i jednocześnie zachować czytelność. Intuicja i wyobraźnia Tomka i Małgosi pozwoliły na stworzenie szczególnego obrazu – z dobrą proporcją, który w całości bardzo lubię”dodaje Mela

Jak Wam się podoba? My jesteśmy zachwyceni!

koteluk

mela koteluk 2

melaa koteluk

 


Nie ma więcej wpisów