Wczoraj polski show biznes oszalał, gdy pojawiła się informacja o rozstaniu Renaty Kaczoruk i Kuby Wojewódzkiego. Co się stało?

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki byli jedną z najbarwniejszych par w polskim show biznesie, więc wiadomość o ich rozstaniu zelektryzowała wszystkich. Ich związek był uważany za udany, ale bardzo emocjonalny. Oboje mają bardzo silne osobowości.

HOT NEWS- Magdalena Antosiewicz komentuje występ Polski na Eurowizji. Jak ocenia wokal podczas półfinału?

Nie wiadomo co spowodowało, że Renata spakowała walizki i przeprowadziła się do koleżanki, ale w ich związku już od dawna miało się źle dziać. Kuba był przeciwny jej udziału w “Tańcu z gwiazdami”, dodatkowo modelka nie chciała słuchać jego rad.

Renata zrobiła to wbrew jego woli i wprost sprzeciwiła się jego radom, a to bardzo nie przystawało do jego wizji ich związku. Ona poczuła, że bez niego też da radę, mało tego – że bez niego u boku radzi sobie dużo lepiej.

Modelka zrozumiała, że Wojewódzki jej nie wspiera i dodatkowo psuje jej wizerunek, bez niego radzi sobie w show biznesie znacznie lepiej. To przez dziennikarza została wciągnięta w kłótnie między innymi z Majdanami. “Taniec z gwiazdami” był dla niej możliwością rozwoju osobistego, ale również zdobycia serc fanów.

Jak myślicie, dobrze zrobiła?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Czas na H&M Music! Wiemy, kto i kiedy wystąpi!

 

Fot. Screen Instagram

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów