WOW! Maja Hyży wytatuowała sobie rysunek własnych dzieci!

Maja Hyży dużą popularność zyskała dzięki udziałowi w programie X Factor, gdzie pojawiła się wraz z mężem Grzegorzem Hyżym. Ostatecznie wokalistka zajęła czwarte miejsce, odpadając w półfinale. Po zakończeniu programu Maja rozstała się z mężem. Jednak owocem ówczesnej miłości pary są synowie-bliźniacy: Wiktor i Alexander. To właśnie rysunek swoich dzieci gwiazda postanowiła wytatuować sobie na plecach!

HOT NEWS – Magdalena Antosiewicz komentuje występ Polski na Eurowizji. Jak ocenia wokal podczas półfinału?

Efektem końcowym Maja pochwaliła się na swoim Instagramie

“Kto z Was odważyłby się wytatuować rysunek swojego dziecka?? Przedstawiam Wam dzieło moich dzieci. Gdy mieli 3 latka w ten sposób rysowali siebie i mnie z Batim. Było to dla mnie tak wyjątkowe i wyróżniające się, że chciałam to uwiecznić na stałe. A teraz podzielić się również z Wami. Tatuaż przedstawia dwie strony. Jedna jakby rysowana ręką moich dzieci, druga jakby rzeczywista. Wszystko w charakterze watercolor.
Jest to dla mnie bardzo ważny i sentymentalny tatuaż, a dzieci są przeszczęśliwe, że to właśnie ich rysunek mam na łopatce 😍😍 Piszcie proszę, co sądzicie, bo jestem ciekawa 😘” –  napisała.

Opinie internautów są jednak dość mocno podzielone. Jedni uważają, że to naprawdę piękny i uroczy gest. Drudzy natomiast sądzą, że Maja się oszpeciła…

“Wow, mega odważna dziarka”

“Okropne. Gratuluję oszpecenia”

“Fajne zestawienie i pomysł oraz projekt tatuażu. Walory piękna bądź kiczu to tylko sprawa indywidualna. Każdy pewnie ma inny pogląd i jedni będą krytykować inni chwalić. Mnie osobiście się podoba”

“Zdecydowanie na nie!!! Nie pasują kompletnie te tatuaże, a obrazek umieściłabym na pamiątkę w ramce. Przykro mi, ale takie jest moje zdanie”

“Najlepszy tatuaż ever, sama marzę o takim, jeśli będę miała swoje dzieci”

“Bardzo artystycznie to wygląda, super koncepcja”

“Jestem w szoku. Rysunek może i uroczy, super pamiątka, ale do ramki na ścianę, nie na ciało, które będzie ci służyć do końca życia…” – czytamy w komentarzach. 

POLECAMY – Czas na H&M Music! Wiemy, kto i kiedy wystąpi!

A wy co uważacie? Jest to z pewnością bardzo oryginalny i niespotykany pomysł na tatuaż. Co za odwaga!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen Instagram/majahyzy

 


Nie ma więcej wpisów