Śledź nas

news

Tomasz Lis kazał “SPIER****Ć” Cristiano Ronaldo! Dziennikarz wyjaśnia: “WIADOMOŚĆ MIAŁA BYĆ PRYWATNA”

To intensywny okres dla Cristiano Ronaldo, który najpierw wygrał ze swoim klubem Ligę Mistrzów i mistrzostwo Hiszpanii, a wkrótce został ojcem bliźniaków. Jakby tego było mało, piłkarz ma spore kłopoty z hiszpańskim fiskusem! 

Polecamy: DODA O SOBIE: “JEST WE MNIE COŚ RYCERSKIEGO. OD DZIECKA STAWAŁAM PO STRONIE SŁABSZYCH”

Portugalczyk oczekuje, że tą sprawą zajmie się jego klub – Real Madryt. Cristiano podobno nie jest zadowolony z atmosfery wokół jego osoby i miał zażądać, aby prezes hiszpańskiego klubu – Florentino Perez spłacił jego długi. Inaczej zagroził odejściem z drużyny. 

To wywołało sporą burzę medialną, choć transfer Ronaldo jest jednak mało prawdopodobny. Informacje te zdenerwowały m.in. Tomasza Lisa, zagorzałego kibica Królewskich, który w ostrych słowach napisał na Twitterze, co myśli piłkarzu mistrzów Europy:

Niech spierdala jak chce uciec z Realu – napisał pod jednym ze zdjęć polski dziennikarz.

Wpis co prawda szybko usunięto, ale w sieci zachowały się screeny. Internauci nie pozostawili na nim suchej nitki. Dziennikarz długo nie zwlekał i przeprosił za emocjonalne słowa:

Wiadomość miała być prywatna, do kolegi, też Madridisty. Proszę o wybaczenie. Z wybaczeniem CR7 nie będzie problemu, bo chyba w Realu zostanie – napisał.

Niesmak i tak pozostanie. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: FESTIWAL W OPOLU JEDNAK SIĘ ODBĘDZIE! DOSZŁO DO POROZUMIENIA MIĘDZY TVP A OPOLEM

https://twitter.com/lis_tomasz/status/876877122119315457

Bądź na bieżąco z show-biznesem – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

 

news

Michał Wiśniewski rozpływa się nad 5. żoną – lepsza niż poprzednie?

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski opowiedział o 5. ślubie Izabeli Janachowskiej!

Życie uczuciowe Michała Wiśniewskiego nadaje się na scenariusz filmowy. Lider Ich Troje aż 5 razy stawał przed ołtarzem, więc jako ekspert w końcu został gościem programu “weddingowego” Izabeli Janachowskiej. Przypomnijmy, że ostatnio ożenił się z Polą, która kilka tygodni temu urodziła mu syna Falco Amadeusa.

HOT NEWS- Anna-Maria Sieklucka ma poważny problem przez Blankę Lipińską – zabrania jej…!?

Izabela zauważyła, że ślub z Polą był wyjątkowo skromny, do czego oczywiście przyczyniła się pandemia. Wiśniewski nostalgicznie wspominał, że jego pierwszy ślub z Magdą Femme również był kameralny. Dodał jednak:

Przyjdzie ten moment i obiecaliśmy to wszystkim znajomym, że na pewno spotkamy się raz jeszcze i z wielką przyjemnością zrobimy to dla siebie i dla naszych dzieciaków, na 100 procent. Teraz nie ma takiej możliwości, żeby zrealizować te plany, ale potem – absolutnie

Wyjaśnił też, że decyzja o ślubie z Polą nie została podjęta pochopnie, ani szybko:

My niecały rok po poznaniu się wzięliśmy ślub. Tak że to też nie jest tak, że to było jakieś nieprzemyślane. My ze sobą mieszkaliśmy prawie rok. Wzięliśmy ślub w marcu, w połowie marca, a mieszkaliśmy ze sobą od lipca, a byliśmy ze sobą od kwietnia. To nie jest tak, że robiliśmy to na jakiegoś chybcika 

Następnie Janachowska zadała pytanie, które nurtuje wszystkich fanów. Jak jego żona czuje się, z faktem, że jej mąż jest taki niestały w uczuciach!

Myślę, że ja mam bardzo inteligentną małżonkę, która też ma swoje doświadczenia i myślę że absolutnie nie robi to na niej żadnego wrażenia, co piszą, z kim ona się związała, bo ona bardzo dobrze wie, z kim się związała

Dalej padła bardzo ważna deklaracja. Michał też delikatnie skrytykował poprzednie małżonki:

Ona jest cała wspaniała. Jest wyjątkowa, inna niż moje pozostałe partnerki, jest spoza branży, spoza środowiska, ma swój kawałek podłogi… Mam nadzieję, że to jej wystarczy w życiu, żeby wytrzymać z takim gościem, jak ja

Zazwyczaj szczery wokalista nie chciał jednak ujawnić jak oświadczył się ukochanej!

Nie mogę, nie mogę powiedzieć, bo myślę, że to zostanie pomiędzy mną a żoną. Nie wiem czy na zawsze, może jeśli ona będzie kiedyś chciała powiedzieć, to opowie, ale nie sądzę, nie podejrzewam jej. Ale były… adekwatne do sytuacji 

Na koniec dodał, że był zaskoczony suknią ślubną Poli. Projekt był klasyczny, przez co idealnie jej pasował!

Myślicie, że Pola okaże się “tą jedyną”?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Andrzej Wajda upamiętniony w TVN Fabuła – stacja przygotowała jubileusz reżysera

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Anna-Maria Sieklucka ma poważny problem przez Blankę Lipińską – zabrania jej…!?

Anna-Maria Sieklucka

Anna-Maria Sieklucka podpisała mało korzystny kontrakt…

Anna-Maria Sieklucka przyjęła jedną z głównych ról w kontrowersyjnym filmie “365 dni” na podstawie powieści Blanki Lipińskiej. Co ciekawe, produkcja stała się komercyjnym hitem i została dostrzeżona także poza granicami naszego kraju, także za sprawą Netflixa. Jednak od początku spotykała się z dużą krytyką, co teraz potwierdziło 7 nominacji do Złotych Malin oraz 0% wynik na stronie Rotten Tomatoes.

HOT NEWS- Andrzej Wajda upamiętniony w TVN Fabuła – stacja przygotowała jubileusz reżysera

Mimo krytyki, autorka nadal z entuzjazmem podchodzi do kontynuowania ekranizacji swoich książek. Oczywiście nadal mają w nich grać Anna-Maria Sieklucka i Michele Morrone, czyli Laura i Massimo. Jednak przez epidemię koronawirusa, dalsze zdjęcia zostały wstrzymane. Mimo to, przez cały czas aktorów obowiązuje kontrakt, który szczególnie może być dotkliwy dla Anny. Jak dowiedział się portal Pudelek, w jej kontrakcie znalazła się klauzula zakazująca zmiany wyglądu. Oznacza to, że aktorka nie może ściąć włosów i co więcej… zajść w ciążę! Osoba z otoczenia aktorki tak mówiła portalowi:

Anna-Maria Sieklucka ma podpisaną umowę z Blanką Lipińską jako współproducentem filmu “365 dni”. Zobowiązuje się w niej, że nie zmieni wizerunku, dopóki nie nakręcą drugiej części, a więc nie zmieni fryzury, nie obetnie włosów, nie zrobi tatuażu, a nawet… nie zajdzie w ciążę. Niestety, druga część od prawie 10 miesięcy czeka na start zdjęć. Z powodu koronawirusa termin ciągle się przesuwa, a teraz jeszcze doszła niedyspozycja Morrone. On co najmniej kilka miesięcy musi się jeszcze rehabilitować, tak więc Sieklucka ma problem 

Okazuje się, że szczególny wpływ na ten zapis miała Lipińska, a sytuacja zaczyna dawać się aktorce mocno we znaki:

Blanka nadzorowała umowy z producentem wykonawczym i dopilnowała, aby takie zapisy były w umowach aktorów. Sieklucka coraz bardziej czuje się przez to ograniczona, nie może zmienić wizerunku i szukać zupełnie innych niż do tej pory ról 

Obie części miały być nakręcone od razu, więc zapis nie miał być dotkliwy dla aktorów. Jednak Anna ma pragnąć powiększyć rodzinę:

Takie umowy rzadko się podpisuje. W przypadku zamkniętych projektów aktorzy sami wiedzą, że pewnych rzeczy nie mogą robić. Tutaj miały być dwie części kręcone longiem, dlatego taką umowę podpisano. Nikt nie przewidział pandemii i tego, że produkcja drugiej części się tak odwlecze. W przypadku “365 dni” są to olbrzymie, prywatne pieniądze, inwestorzy. Dystrybucja kinowa była przemyślana i mieli od razu po sukcesie pierwszej części robić dwie pozostałe, więc Lipińska “zastrzegła” sobie ciążę Siekluckiej. Takie kontrakty młode aktorki często podpisują. Nie zawsze są świadome, na co tak naprawdę się decydują i co podpisują, ale Sieklucka była wcześniej poinformowana. Tym bardziej, że od wielu lat żyje w związku z reżyserem z Lublina i myślą już o powiększeniu rodziny 

Przykra sytuacja?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Polish Businesswomen Awards przyznane po raz 12 – poznaj wszystkich laureatów

Fot. Akpa/Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Andrzej Wajda upamiętniony w TVN Fabuła – stacja przygotowała jubileusz reżysera

wajda

Andrzej Wajda obchodziłby 95. urodziny

Andrzej Wajda urodził się 6 marca 1926 roku, więc równo w tym roku przypada 95 jubileusz wybitnego reżysera. Z tej okazji, dokładnie 6 marca stacja TVN Fabuła wyemituje cykl dokumentów, by jeszcze lepiej przybliżyć sylwetkę wybitnego twórcy.

HOT NEWS- Polish Businesswomen Awards przyznane po raz 12 – poznaj wszystkich laureatów

Jubileusz rozpocznie się o 12:05 dokumentem “Andrzej Wajda. Moje inspiracje”, w reżyserii samego Andrzeja Wajdy oraz Marka Brodzkiego. W filmie twórca opowiada o swojej fascynacji polskim malarstwem i jej wpływie na sztukę filmową. Słowo wstępne do filmu wypowiada Martin Scorsese. W dokumencie twórca opowiedział, dlaczego porzucił studia malarskie na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych i trafił do szkoły filmowej w Łodzi. Zestawia też konkretne obrazy z kadrami ze swoich filmów.

Kolejny dokument Andrzej Wajda. Róbmy zdjęcie”, reż. M. Cuske, T. Paladino, M. Sauter, P. Stasik zostanie wyemitowany o 13:20. Jest to zapis kilkumiesięcznych zmagań, pokazujący atmosferę pracy i ogrom filmowej maszynerii. Jest to osobisty Portret Mistrza, w którym opowiada o najważniejszych filmach w swojej karierze: “Kanał”, „Popiół i diament”, „Człowiek z marmuru”, czy „Danton” oraz “Katyń”. Właśnie podczas kręcenia zdjęć „Katynia” czterech młodych twórców filmów dokumentalnych, byłych studentów Wajdy, dostało szansę przyjrzenia się z bliska pracy Mistrza nad tą trudną i osobistą historią. Towarzyszyli mu w momentach zmęczenia, porażek, radości oraz podczas rozmów z ludźmi. To właśnie na planie filmowym, możemy się przekonać, jaki Andrzej Wajda jest naprawdę – niezwykły ze względu na swą wrażliwość, pasję, precyzję oraz poczucie misji.

Na koniec o 14:25 Rafał Zawierucha razem z “Polską filmową” odwiedzi Trójmiasto, gdzie gdzie powstawały takie polskie produkcje jak “Człowiek z żelaza” czy “Wałęsa. Człowiek nadziei”. Tu prowadzący spotyka się twórcą, który opowiada o kulisach powstawania zdjęć.

Zapraszamy do upamiętnienia wybitnego reżysera. Który z jego filmów lubicie najbardziej?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Poważne oskarżenia przeciw Meghan Markle – Pałac Buckingham prowadzi śledztwo

wajda
scena z: Andrzej Wajda, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Fot. Akpa/Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Polish Businesswomen Awards przyznane po raz 12 – poznaj wszystkich laureatów

Polish Businesswomen Awards

Polish Businesswomen Awards zostały przyznane podczas uroczystej gali!

Redakcja magazynu Businesswoman&life po raz dwunasty ogłosiła zwycięzców konkursu Polish Businesswomen Awards. Nagrody wręczono podczas uroczystej gali, która odbyła się w Studiu Skandal. Statuetki są wręczane za osiągnięcia w wielkim stylu, sukcesy oraz dotychczasową działalność, za promowanie kobiecej mocy, uporu i kreatywności. Wśród nagrodzonych znalazły się nie tylko osoby, ale również przedsiębiorstwa, które przyczyniły się do rozwoju branży!

HOT NEWS- Poważne oskarżenia przeciw Meghan Markle – Pałac Buckingham prowadzi śledztwo

Galę poprowadził Jacek Borkowski, a laureatów witała redaktor naczelna magazynu Businesswoman&life Elżbieta Jeznach. Wieczór uświetnił występ Iwony Węgrowskiej. Jeznach opowiadała:

Spośród licznie nadesłanych nominacji nagradzamy najlepszych przedsiębiorców, którzy postępują zgodnie z zasadami etyki, dbają o środowisko oraz o pracowników

O to lista zwycięzców XII edycji Polish Businesswomen Awards:

WYBITNE OSOBISTOŚCI

Daria Widawska, Wybitna Osobowość polskiej sceny teatralnej i filmowej.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, Charyzmatyczny duet show-biznesu i wielcy dobroczyńcy

Beata Drzazga, BETAMED S.A., Wybitna Osobowość i lider innowacyjnych rozwiązań w opiece seniorów

Iwona Węgrowska, Charyzmatyczna Osobowość muzyczna

Joanna Pawłowska-Hencel, Charyzmatyczna Osobowość w kat. Management Artystyczny

Piotr Gąsowski, Charyzmatyczna Osobowość show-biznesu i profesjonalny prezenter

Maciej Orłoś, Charyzmatyczna Osobowość w branży dziennikarskiej

MODA KOBIECA

Renata Wydro, Venus Galeria, Lider artystycznej biżuterii

Ewelina Oleszkiewicz, Gold Killer, Lider w branży modowej

Royal Fashion, Odkrycie roku w kat. Mody Kobiecej

ZDROWIE, URODA, ŚWIADOMY STYL ŻYCIA

Oktawia Lewandowska, Le Derm Clinic, Lider kształtowania kobiecego piękna i innowacyjnych metod anti-aging

Magdalena Godlewska i Olga Jeziorska, Jeziorska & Godlewska Aesthetic Academy, Lider nowatorskich działań w medycynie estetycznej

Aleksandra Dziegieć, Zielone Laboratorium, Lider najwyższej jakości kosmetyków z naturalnymi składnikami

Izabela Cytrowska, Charyzmatyczna Osobowość w Makijażu Permanentnym

Dominika Bukowska, ReNew Institute, Lider innowacyjnych zabiegów anti-aging i kształtowania sylwetki

Aleksandra Tomiczek, Eliksir – Klinika Urody i SPA, Lider naturalnego wyglądu w medycynie estetycznej

Olena Yantsova, Wybitna Osobowość w Branży Beauty

Anna Borowiecka, Reha-Med Klinika Kosmetologii i Trychologii, Lider innowacyjnych rozwiązań z zakresu Kosmetologii High-Tech i Trychologii

Magdalena Różniak, Vitis-Cosmetics, Kosmetyczne Odkrycie Roku

Marzena Łasińska, Medican Campus Poland, Lider wśród producentów najwyższej jakości olejów CBD

Barbara Sobczak, Klinika Dr Sobczak, Odkrycie roku. Lider wśród klinik medycznych

Stara Mydlarnia, Lider sprzedaży ręcznie produkowanych mydeł

Sativa Life, Lider najwyższej jakości kosmetyków i olejków z CBD

Lea Magdalena Pyć-Leszczuk, Charyzmatyczna Osobowość świadomego stylu życia

ARCHITEKTURA, BUDOWNICTWO, NIERUCHOMOŚCI I WNĘTRZA

BAKS, Lider w branży budowlanej

Zuzanna Motus, LQUM, Lider kreatywnych rozwiązań architektonicznych

Agnieszka Awakowicz, RENO, Lider najwyższej jakości drzwi przesuwnych

Anna Wysocka, Domikon, Lider innowacyjnych rozwiązań w budownictwie energooszczędnym

Łukasz Misiło, Vinderen, Lider innowacyjnych rozwiązań wnętrzarskich

Agnieszka Hincz, Architetto, Lider w projektowaniu wyjątkowych wnętrz

Danuta Katryńska, DANLAB, Lider kompleksowego wyposażenia laboratorium

Bartłomiej Annusewicz, Lions Estate, Lider najwyższej jakości obsługi klienta w obrocie nieruchomościami

Natalia Muturi, Mzuri, Lider w zarządzaniu nieruchomościami i budowaniu portfeli inwestycyjnych

WINEO Podłogi – Lider stylowych podłóg

KONSULTING, EDUKACJA, PRAWO I LOGISTYKA

Katarzyna Zych, Kancelaria Adwokacka Katarzyna Zych, Charyzmatyczna Osobowość w branży prawnej

Agnieszka Zaborowska, Kancelaria Adwokacka Agnieszka Zaborowska, Lider najwyższej jakości obsługi klienta w branży prawnej

Anna Parzyńska, Sitrax École, Lider wśród nowoczesnych szkół językowych

Anna Krzyśko-Vasković, Northgate Logistics Sp. z o.o., Lider w branży logistycznej

Gabriela Bajorek, Lider wśród profesjonalnych konsultantów biznesowych

Serdecznie gratulujemy! Obejrzyjcie zdjęcia nagrodzonych w naszej galerii.

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Paula Tumala chroni siebie i córki przed wirusami – dobry sposób?

Fot. Materiały prasowe

AW

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY