Nina Tyrka i Agustin Egurrola mają aktualnie dobre relacje. Co sprawiło, że postanowili się pogodzić?

Nina Tyrka i Agustin Egurrola byli naprawdę udanym, roztańczonym, małżeństwem. Po ośmiu latach tancerz stwierdził, że dusi się w tej relacji, a tancerka, że jej mąż jest gościem w ich wspólnym domu przez natłok za dużej ilości obowiązków. Po kryzysie między parą, Tyrka, według mediów, oficjalnie rozstała się z ukochanym.

POLECAMY – ANNA MUCHA POKAZAŁA SWOJĄ KARTĘ STUDENCKĄ! TAK WYGLĄDAŁA W MŁODOŚCI

Aby zatrzeć smutki i zapomnieć o nieudanej relacji, Agustin znalazł nową posadę-jurora reality show, Mam Talent. Tancerz świetnie się bawi wśród koleżanek z loży jury, a stołek grzeje już pięć sezonów. Podczas nagrań do show pojawiły się doniesienia, że mężczyzna związał się z koleżanką z branży Pauliną Kubicką, która nomen omen wystąpiła w talent show. 

Do dziś nie wiadomo kto sprawuje główną opiekę nad ich wspólną córką Carmen. Dziewczynka ma już 10-lat i dopiero teraz jej rodzice zaczęli się dogadywać. Nina Tyrka zdradziła kulisy ich relacji na łamach Twojego Imperium.

“Czas zadziałał na nasza korzyść. Przyjaźnimy się, jest miło między nami. Lubimy spędzać razem czas. Po prostu oboje musieliśmy dojrzeć do tego, żeby znowu swobodnie rozmawiać, bez wypominania sobie błędów z przeszłości” – powiedziała 

Ku zaskoczeniu wszystkich, tancerka po tylu latach umiała przyznać z pokorą, że do rozstania nie doszło tylko z winy byłego ukochanego.

“Kiedyś niepotrzebnie chciałam udowodnić, że tylko ja mam rację. Czasu nie cofnę, ale mogę sprawić, że przyszłość będzie milsza. Staram się po prostu nie być zołzą” – dodała

ZOBACZ TEŻ – JOANNA KORONIEWSKA NIEZADOWOLONA ZE SWOJEJ FIGURY?

Kibicujecie im jeszcze?

fot.Instagram/Nina Tyrka, Agustin Egurrola

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów