Śledź nas

prze.tv

TYLKO U NAS : Ile kosztują wakacje i śluby gwiazd? [WYWIAD]

Opublikowano

w dniu

Oglądając piękne zdjęcia z wakacji gwiazd, na myśl nasuwa się myśl “Ile to wszystko kosztowało?”. Dowiedzieliśmy się ile gwiazdy przeznaczają na wakacje, gdzie najczęściej wypoczywają i przede wszystkim kim są Ci szczęśliwcy?

Victoria Iwanowska, właścicielka biura podróży Victoria Travel, rozwiała wszystkie wątpliwości co to wyborów wakacji przez gwiazdy. Zdradziła nam, że jej klienci to osobowości z pierwszej “setki” Forbesa jak i gwiazdy z pierwszych stron gazet. To właśnie jej biuro organizuje między innymi śluby w egzotycznych miejscach, na Mauritius, Seszelach oraz Bali. Kobieta przyznała, że gwiazdy nie tylko wyjeżdżają poza granice kraju, ale spędzają piękne chwile również w Polsce, natomiast są to miejsca rzadko odwiedzane przez rodaków.

“Naszym zadaniem jest wysłać osoby znane do takich miejsc, gdzie będzie gwarancja, że nie będzie nikogo z Polski” – przyznaje Iwanowska

POLECAMY – DODA NIE MA NIC NA SUMIENIU! PIERWSZY WYWIAD PO ARESZTOWANIU DLA WP!

Victoria Iwanowska zdradziła, że ceny za jakie gwiazdy jeżdżą na wakacje wahają się od 10 do ponad 100 tysięcy złotych. Często dochodzi do sytuacji, gdy znane osoby pragną te chwile spędzić ze znajomymi, którzy nie zawsze mogą sobie pozwolić na tak duży wydatek. Aby ich bliscy czuli się komfortowo, gwiazdy proszą biuro o obniżenie ceny za jaką zazwyczaj odpoczywają np. : z 100 do 20 tysięcy złotych. Często dochodzi do sytuacji jakiej byśmy się nie spodziewali!

“Osoby bardzo bogate potrafią zarówno zapłacić za swoich znajomych i pławić się w luksusach, jak też czasami jest tak, że mają znajomych, którzy lubią skromność i wtedy obniżają swój standard nawet dużo dużo niżej niż zwykle jeżdżą” – komentuje kobieta

Ciekawe jest to, że czasami biuro Pani Victorii dostaje od gwiazd “zlecenia”, aby poinformować media o ich wyjeździe, bądź utrzymać go w tajemnicy. Sprawdźcie co jeszcze zdradziła nam kobieta podczas wywiadu:

ZOBACZ TEŻ – JULIA WIENIAWA ODNOTOWAŁA KOLEJNY SUKCES! ZOSTAŁA AMBASADORKĄ ŚWIATOWEJ MARKI!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

news

Dominika Gwit o efekcie jojo i czy grubej się należy?

Opublikowano

w dniu

przez

Dominika Gwit

Dominika Gwit opowiedziała, jak mierzy się z ocenami swojej figury!

Dominika Gwit jakiś czas temu ruszyła ze stand-upem “Dystans albo wszyscy umrzemy”, w którym otwarcie porusza temat swojej wagi. W czasie jej występu pada nawet kontrowersyjne pytanie “czy grubej się należy”.

HOT NEWS- Polska wygrała na Mundialu 2:0 – zobacz jak kibicowały nasze Gwiazdy i pomogło!

Aktorka zauważa, że żyjemy w trudnych czasach, kiedy cały czas jesteśmy oceniani. Jedni są za szczupli, inni za puszyści, a kolejni nie spełniają jeszcze innych kanonów.

Ja opowiedziałam o sobie, bo to są takie moje doświadczenia, ale podejrzewam, że każdy z widzów jak siedział na tej widowni, miałby do opowiedzenia swoją historię tego, co przeżył w związku z ocenianiem, w związku obgadywaniem, w związku z tym, jak ludzie myślą, jak uważają, jak ktoś powinien żyć inaczej niż żyje

W związku z tym Dominika wychodzi do ludzi z pozytywnym przesłaniem i zachęca do dystansu, który tylko może nas zbawić! Aktorka zaznacza, jak ważne jest pozbycie się kompleksów, myślenie o sobie i nie przejmowanie się bzdurami. Ona sama przepracowała to wiele lat temu, gdy dopadł ją efekt jojo, co było szeroko komentowane:

Zupełnie mnie to już nie interesuje, co ktoś sobie o mnie myśli. Kocham siebie i to jest dla mnie najważniejsze

Dominika uważa, że miłość nie może być lekarstwem na kompleksy! Dlaczego? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Zdrójkowski, Widawska i Piaseczny na premierze filmu „Święta inaczej” [foto]

scena z: Dominika Gwit, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA
scena z: Dominika Gwit, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
gwit
dominika

Fot. Akpa/Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

prze.tv

Michał Piróg w mocnych słowach o obecnej władzy i słowach Przemysława Czarnka dot. LGBT: Głupota PRZEMIJA

Opublikowano

w dniu

przez

Michał Piróg wypowiedział się na temat dzielących słów o społeczności LGBT+ Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka “Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym” oraz o obecnej władzy Zjednoczonej Prawicy z Prawem i Sprawiedliwością.

HOT NEWS- Zdrójkowski, Widawska i Piaseczny na premierze filmu „Święta inaczej” [foto]

Kontynuuj czytanie

prze.tv

Adam WORONOWICZ z serialu “Skazana”: GŁOS URATOWAŁA mi ŻYCIE!

Opublikowano

w dniu

przez

Adam Woronowicz grający obecnie w serialu “Skazana” zdradził nam w wywiadzie jakie miał problemy ze swoim głosem już od czasów szkoły. Podzielił się również historią ze szpitala, w które jak twierdzi rozpoznawalność uratowała mu życie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Fani bezlitośni, gdy Ohme zastąpiła Rozenek w DD TVN: I tak powinno zostać

Kontynuuj czytanie

news

PATI ukradła show Agacie KULESZY w „Skazanej”? Aktorka szczerze OCENIA młodszą koleżankę!

Opublikowano

w dniu

przez

PATI to wyrazista postać grana przez Olę Adamską w serialu “Skazana”. Zapytaliśmy Agatę Adamską, czy sympatia widzów do tej postaci nie skradła uwagi pozostałym aktorom.

Kontynuuj czytanie

HITY