Pośmiertny post Osbourne ku czci Joan Rivers. Kelly zamieściła szczery, poruszający wpis. 

 Wczoraj cały świat obiegła wiadomość o śmierci 81-letniej Joan Rivers. Przedstawicielka ciętego języka, bezkompromisowych wypowiedzi i królowa operacji plastycznych, zmarła w wyniku zatrzymania akcji serca po operacji strun głosowych. Poruszający wpis opublikowała Kelly Osbourne, która wraz z Joan prowadziła program ,,Fashion Police”. Rivers i Osbourne zaprzyjaźniły się na samym początku współpracy, a ich relacje były bardzo bliskie. Nie przeszkodziła w tym duża różnica wieku, bo Jaoan Rivers (81 lat) , mogłaby być babcią Kelly (30 lat). Jak widać, emocje są ważniejsze niż metryka!

Jestem kompletnie załamana, po stracie mojej kochanej Joan. Nie była tylko moim szefem, była i zawsze będzie moim nauczycielem, terapeutą, najbliższym przyjacielem, inspiracją i jedyną babcią jaką kiedykolwiek poznałam. Była dla mnie jak rodzina, nigdy jej tego nie zapomnę. Śmiech będzie trudny, teraz kiedy jestem smutna, samotna i zdenerwowana, ale myślę o Joan, a uśmiech pojawi się na mojej twarzy. Śmiech jest tym co nam dała, śmiech jest tym co po niej zostanie. 

Będę za Tobą tęsknić, zawsze będę słyszała Twój głos w mojej głowie mówiący ,,Kochanie wyjdź tam i bądź sobą!”  – napisała Osbourne na facebook’u

Zobacz również: Joan Rivers nie żyje. Poznaj szczegóły!

[wzslider autoplay=”true” height=”600″]

 


Nie ma więcej wpisów