W wywiadzie dla gazety “The Independent” słynny archeolog Zahi Hawass opisał spotkanie z wokalistką Beyonce Knowles, do którego doszło w 2009 roku. Sprawdź, czemu tak negatywnie wypowiada się o wokalistce oraz jak zareagowała na tak ostre słowa krytyki.

“Ta pani poinformowała mnie, że przyjedzie o godzinie 15. Spóźniła się. Kiedy zasugerowałem, że powinna przeprosić za spóźnienie, nawet nie raczyła otworzyć ust. Towarzyszył mi fotograf. Ona na wycieczkę również zabrała fotografa i dodatkowo ochroniarza. Kiedy mój fotograf chciał zrobić jej zdjęcie, jej ochroniarz nakrzyczał na niego i prawie go zaatakował. W tej sytuacji stwierdziłem, że jeżeli jej goryl chce nas bić, a ona jest nieuprzejma, kończymy wycieczkę. Dodałem również, że Beyonce jest głupia i odszedłem.”

Artystka od razu po przeczytaniu kilku słów krytyki wpadła w szał. Zapowiedziała menedżerowi, że już nigdy nie będzie udzielała wywiadów dla tego tabloidu. Beyonce nie ma do siebie dystansu, ponieważ jak sama mówi daży do perfekcji. “Nikt nie będzie poniżał mnie na oczach całego świata !.

20131129-183738.jpg


Nie ma więcej wpisów