Śledź nas

prze.tv

Zespół Lady Pank przesuwa koncerty dla udziału jego lidera w Idolu?

Opublikowano

w dniu

15 lutego na antenie Polsatu zobaczymy pierwszy odcinek piątej edycji Idola. Poprzednie cztery były nagrywane ponad 12 lat temu. Dużo się zmieniło, a m.in. skład jury, w którym zobaczymy lidera zespoły Lady Punk – Janusza Panasewicza. Na stronie zespołu możemy zobaczyć, że koncerty planowane są już z pół rocznym wyprzedzeniem. Zapytaliśmy lidera Lady Pank, czy Idol nie kolidował z zaplanowanymi już występami.

To nie było łatwe. Gdy dostałem propozycję to pierwsze co pomyślałem to co z koncertami? Wiedziałem, że szykuje się ich dużo. Musieliśmy dopiąć kalendarz, bywało, że przesuwaliśmy koncert o dwa dni.

Janusz Panasewicz chwali menadżera zespoły, dzięki któremu wszystko udało się pogodzić. W jury 5. edycji Idola zasiądą również Ewa Farna, Elżbieta Zapendowska i Wojciech Łuszczykiewicz.

news

Jak Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek oddzielają życie prywatne od zawodowego

Opublikowano

w dniu

przez

Maciej Kurzajewski

Maciej Kurzajewski zdradza, jak łączy dwa światy ze swoją ukochaną!

Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek współprowadzą program “Pytanie na Śniadanie”, ale przede wszystkim są parą, o czym dowiedzieliśmy się kilka miesięcy temu. Dziennikarz zaznaczył, że w pracy przede wszystkim starają się być profesjonalistami.

HOT NEWS- Książę William przyleciał do Polski – wizyta była utrzymywana w tajemnicy

Maciej dodał, że praca w telewizji jest bardzo odpowiedzialna i wielozadaniowa:

Tu jesteśmy prowadzącymi program śniadaniowy i najważniejsi są nasi goście, a jeszcze ważniejsi są nasi widzowie, w imieniu których zadajemy pytania, w imieniu których rozmawiamy z naszymi gośćmi i staramy się stworzyć program, który będzie atrakcyjny we wszystkich jego płaszczyznach, w każdej jego sekundzie, by każdy temat został podany jak najlepiej

Jest to tylko możliwe we współpracy całego zespołu, który stara się wykonać swoją pracę jak najlepiej. Tu liczy się zaangażowanie reporterów, realizatorów, dziennikarzy, operatorów, którzy są ogniwem całości. Zdradził też, co robi w domu, by oddzielić te dwie sfery:

Ważne, że można się przełączyć, że można zamknąć te drzwi od świata telewizyjnego, zawodowego i wejść do świata prywatnego i mieć go, i ludzi, którzy tam są wyłącznie tylko dla siebie

Czemu to służy? Maciej opowiada w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Monika Jarosińska o śmierci byłego managera Dody – łączyły ich sprawy sądowe z wokalistką

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Monika Jarosińska o śmierci byłego managera Dody – łączyły ich sprawy sądowe z wokalistką

Opublikowano

w dniu

przez

Monika Jarosińska

Monika Jarosińska otworzyła się na temat śmierci Jakuba Majocha. Mężczyzna miał zaledwie 38 lat

Na początku marca media obiegła smutna wiadomość o śmierci warszawskiego biznesmena, Jakuba Majocha. 38-latek prowadził w stolicy klub muzyczny, wytwórnię płytową oraz był przez pewien czas managerem Dody. W 2012 roku media rozpisywały się na temat bójki, która podobno wybuchła między nim a wokalistką.

HOT NEWS- Maciej Kurzajewski przeprosił Smaszcz: Moja walka przyniosła jakiś efekt

Monika Jarosińska znała Jakuba i również miała nieprzyjemności z Dodą… Jednak najbardziej łączyła ich długoletnia przyjaźń:

Z Kubą poznaliśmy się jakieś 20 lat temu i ta informacja o jego śmierci mnie tak trochę dobiła, ale też może z tego powodu, że w ostatnim czasie kilku moich znajomych w bardzo młodym wieku odeszło. To jest przykre, kiedy znasz kogoś, miałeś z kimś fajne wspomnienia i po prostu go nie ma

Monika wspominała, że śpiewała na otwarciu jego warszawskiego klubu i często był gościem w jej domu. Okazuje się, że często rozmawiali też sprawach sądowych, które toczyli z Dodą:

Rozmawiałam z nim niejednokrotnie

Łączymy się w bólu z rodziną i przyjaciółmi

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Magdalena Stępień o stosunku do żony Rzeźniczaka: Nic złego nie robię

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Michał Grygowicz podpowiada, jak zacząć przygodę z siłownią

Opublikowano

w dniu

przez

Michał Grygowicz

Michał Grygowicz z “Sekretów życia” daje rady początkującym!

Wiosna to idealny czas, żeby zadbać o zdrowie, w tym o smukłą sylwetkę. Idealnym miejscem do zrzucenia zbędnych kilogramów po zimie jest siłownia! Michał Grygowicz, który występuje w serialu “Sekrety życia” jest trenerem personalnym i zdradza, jak rozpocząć swoją przygodę z siłownią.

HOT NEWS- Piotr Stramowski pokazał zdjęcie sprzed 20 lat: Przypomniałem sobie, jak fajnie było być nastolatkiem

Michał zaznaczył, że ważne jest, by wybrać trenera personalnego, z którym mamy dobry “flow”, bo najważniejsza jest współpraca! Dobry trener musi słuchać potrzeb klienta i ustalić program ćwiczeń dostosowany do jego potrzeb.

Drugi aspekt to wiedza merytoryczna. Najlepiej po efektach innych podopiecznych, po recenzjach innych podopiecznych zobaczyć, czy po prostu osoby, które współpracowały z danym trenerem są z niego zadowolone

Michał dodał, że trzeba uważać, bo wielu trenerów wyciska ze swoich podopiecznych za dużo, co kończy się efektem jojo, bo klienci szybko zniechęcają się do ćwiczeń. Tłumaczy, że najpierw musimy znaleźć siłownię, która spełnia nasze wymagania.

Warto do plecaka spakować buty na zmianę, strój na przebranie. Na początku może być taki jak na w-f do szkoły, butelkę wody, ręczniczek. Przyjść na daną siłownię, zorientować się, jaka jest oferta i najlepiej wtedy już od razu porozmawiać z panią na recepcji, czy są jacyś trenerzy na danej siłowni, którzy mogliby nas oprowadzić i z takim trenerem porozmawiać, czy to jest trener dla nas

Jak się wystrzegać złych trenerów? Michał zdradza w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Katamarany podbijają rynek inwestycyjny – poznaj szczegóły

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Sylwia Sokołowska z “Sekretów życia” zdradza jak trafiła do serialu TVN

Opublikowano

w dniu

przez

Sylwia Sokołowska

Sylwia Sokołowska opowiedziała nam jak wyglądał casting do programu “Sekrety życia”

“Sekrety życia” to nowy paradokument na antenie TVN, który dzieje się na siłowni. Losy bohaterów przecinają się z trenerami personalnymi, którzy pracują w klubie fitness. Jedną z nich jest Sylwia Sokołowska!

HOT NEWS- Alicja Bachleda-Curuś pochodzi z bajecznie bogatej rodziny – podliczono wartość ich majątku

Sylwia opowiedziała nam, jak wyglądał casting do programu. Kandydaci otrzymali sceny, które musieli odegrać i pokazać, jak widzieliby daną postać. Mówiła:

Przyjechałam. Byli wszyscy, była produkcja cała, był cały pion z TVN i po prostu odgrywałam scenę

Przygotowania do sceny polegały głównie na przemyśleniu postaci i daniu czegoś z siebie. Sylwia zdradziła, że na castingu najważniejsze jest zbudowanie postaci i przekazaniu jej swojej energii.

Zawsze jest taka, energia, ekscytacja w trakcie nagrywania. Także ona była i to też była fajna postać! Przede wszystkim to nie były sceny płaczliwe, bo omówmy się, że sceny płaczliwe to jest jednak bardzo duży bagaż emocjonalny

Oglądacie serial?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Katarzyna Cichopek ma dość oszczerstw Smaszcz? “Sprawą zajmują się prawnicy”

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

HITY