Tegoroczna edycja Intimissimi on Ice była pełna blasku. Błysk fleszy na Czerwonym Dywanie, gra niesamowitych efektów świetlnych na lodowej scenie oraz niepowtarzalnych kostiumów łyżwiarzy figurowych, inspirowanych najnowszą kolekcją włoskiej marki – to wszystko mogli podziwiać goście zgromadzeni na Arena di Verona.

Polecamy: Anja Rubik potwierdza plotki: Prawda jest taka, że faktycznie rozstaliśmy się na jakiś czas!

Organizatorzy Intimissimi on Ice nie osiadają na laurach i z każdym rokiem udaje im się stworzyć niepowtarzalne show pełne tańca, mody, muzyki i sztuki, które dosłownie zapiera dech w piersiach swoim rozmachem i dbałością o szczegóły. W ostatni piątek, 7 października, publiczność podziwiała talent utytułowanych łyżwiarzy takich jak Jewgienij Pluszczenko, Kiira Korpi, Stephane Lambiel czy Carolina Kostner. Prawdziwą gwiazdą wieczoru był słynny tenor Andrea Bocelli, którego głos nadał temu wyjątkowemu widowisku zupełnie nowego wymiaru.

Intimissimi on Ice to spektakl, który oczarował całe Włochy – nic więc dziwnego, że show przyciągnęło gwiazdy ze wszystkich stron świata. Na Czerwonym Dywanie pojawiły się m.in. muza i ambasadorka włoskiej marki Irina Shayk czy międzynarodowej sławy topmodelki Barbara Palvin i Joan Smalls. Na Czerwonym Dywanie nie zabrakło Shlomit Malki i Bojany Krsmanovic – dwóch piękności znanych z ostatniej kampanii Intimissimi. Do Werony przyjechała również polska ikona modelingu, Anja Rubik. Z Polski na spektakl zostały również zaproszone Katarzyna Wolska, muza marki z reklamy telewizyjnej #ImAStory, oraz Julia Kuczyńska (Maffashion). Do zdjęć na Czerwonym Dywanie pozowały również siostry Chiara i Valentina Ferragni, popularne influencerki.

Zobacz też: Anja Rubik na okładce ELLE UK. Marcin Tyszka zachwycony modelką!

fot. materiały prasowe

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów