W najbliższym odcinku  “Dam i wieśniaczek. PL”  zobaczymy mieszkającą pod Warszawą Joannę Paszkowską, która  odziedziczyła dobrze prosperujący rodzinny biznes. Jej życie jest usłane różami, a słowa takie jak praca, trudy codzienności i niedostatek są jej obce. Joanna nie lubi tracić czasu na podróże więc na każde jej skinienie czeka prywatny samolot. Podczas zakupów nie zwraca uwagi na ceny, bo na wszystko może sobie pozwolić. Jak odnajdzie się na polskiej prowincji Dama, która nie tylko lubi prowokować wyglądem, ale także zawsze mówi to co myśli? Czy uda się jej zyskać sympatię, pogrążonej w przygotowaniach do ślubu, przyjaciółki wieśniaczki? Czy zabawa na wiejskim weselu przypadnie do gustu Damie, która na co dzień bawi się w towarzystwie celebrytów?

Polecamy: Rekordowa oglądalność premierowego odcinka serii „Damy i wieśniaczki. PL” w telewizji TTV.

Teresa Waliszewska mieszka w Grudziądzu. Jest samotną matką, która  nawet nie wiąże końca  z końcem. By zapewnić rodzinie byt pracuje jako sprzątaczka. Teresa nie ma wielkich oczekiwań od życia. Jej marzeniem jest wyprowadzić się z małego, komunalnego, mieszkania, w którym toaletę musi dzielić z sąsiadami. Nie myśli o sobie, zawsze na pierwszym planie stawia synów. Nie maluje się, nie ma dla siebie czasu  i nieustannie odmawia sobie nawet najmniejszych przyjemności. Wyjazd do stolicy będzie dla niej szansą na spojrzenie na swoje  życie z perspektywy lotu ptaka. Czy zderzenie z bogactwem i luksusem zrobi na niej pozytywne wrażenie? Jakie emocje wywołają w Teresie zakupy w galerii handlowej, w której na co dzień sprząta? Czy wreszcie poczuje się kobietą?

Podczas finałowego spotkania bohaterki skonfrontują swoje doświadczenia. Dama usłyszy od Wieśniaczki cenną radę. Joanna też nie pozostanie dłużna Teresie i skłoni ją do refleksji nad swoim życiem. Która z nich weźmie sobie do serca słowa zmienniczki?

Zobacz też: Fotomodelka w oborze, jak to się stało?

fot. materiały prasowe

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów