Janusz Józefowicz, autor legendarnych spektakli muzycznych, który pierwszy na świecie wprowadził technologię 3D do świata musicalu, został reżyserem nowego show „Iluzjoniści: Pierwsze starcie”.

Iluzjoniści są dla mnie kolejnym etapem na drodze artystycznych poszukiwań. Chcemy zaprosić widzów do świata iluzji, w którym nic nie jest takim, jakim się wydaje – powiedział Janusz Józefowicz.

Nowatorski format, który wprowadzi widza do tajemniczego, a przez to niezwykle interesującego świata realizuje piątka wybitnych polskich iluzjonistów. Jednym z nich jest znany ze sztuczki z gwoździami w „Pytaniu na śniadanie” TVP2, czyli Pan Ząbek. W show artyści przybrali tajemnicze szaty oraz nazwy tj. Silver, Prince, Mr. Freak, AryMan i Gambit. Podczas spektaklu na dwie godziny zabiorą widza w podróż do jego wnętrza i złamią wszelkie kanony logiki.

Polecamy: Józefowicz znów obsadzi Nataszę w roli głównj nowego spektaklu Teatru Buffo?

Iluzjoniści to spektakl adresowany do całej rodziny, skonstruowany tak, aby doskonale bawili się na nim zarówno dorośli, jak i dzieci. Dzięki Iluzjonistom polscy widzowie będą mieli okazję zobaczyć największe, niewykorzystywane dotąd w Polsce iluzjonistyczne rekwizyty, a wśród nich 8 metrowe wiertło, czy autentycznych rozmiarów wirnik silnika samolotu odrzutowego.

Iluzjoniści to wysokobudżetowy projekt, w ramach którego widzowie w Warszawie będą mogli zobaczyć jedno z 13 zaplanowanych przedstawień. Odbędą się one pod kopułą największego w Europie namiotu widowiskowego, który stanie przy ul. Górczewskiej 126 w Warszawie (obok galerii handlowej).

Producentem spektaklu jest Kamil Zalewski, którego ambicją jest dostarczenie widzom rozrywki na światowym poziomie.

Liczymy na niemożliwe!

Zobacz też: Natasza Urbańska wypuściła trzeci singiel!

iluzjonisci1

fot. materiały prasowe

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów