Co wydarzy się w kolejnym odcinku “Dam i wieśniaczek”?

Znana z programu “Gogglebox. Przed telewizorem” Sylwia Bomba ma także swoje drugie oblicze. Jest świetnie zarabiającą fotografką, która może pozwolić sobie na największe luksusy. Nie musi sobie niczego odmawiać. Ma wiele kobiecych słabości: drogie torebki i ubrania, perfumy oraz markowe szminki. Dla Sylwii nie istnieją buty inne niż szpilki, które, jak podkreśla, są częścią jej osobowości. Na wsi spróbuje wcielić się w gaździnę. Każdy krok Sylwii będzie oceniany przez nieczułych na jej wdzięki, wymagających, mężczyzn oraz przywiązane do tradycji góralki. Jak poradzi sobie z natłokiem pracy fizycznej? Czy zamieni ukochane szpilki na kierpce i zyska przychylność przyjaciółek wieśniaczki?

Polecamy: „Damy i wieśniaczki.PL” już 15 sierpnia w specjalnym, premierowym odcinku w telewizji TTV

W Kościelisku mieszka dumna ze swojego góralskiego pochodzenia Józefa. Do jej codziennych obowiązków należy wykarmienie rodziny, opieka nad zwierzętami, przygotowanie pokoi dla turystów i dbanie o dom. Pomimo ciężkiej pracy Józi nie stać na realizacje marzeń. Wieśniaczka sprawia wrażenie pogodnej osoby, ale pod uśmiechem skrywają się niepewność, kompleksy i zmęczenie. Jedyną  chwilę wytchnienia dają jej cotygodniowe spotkania w kole gospodyń wiejskich. Jak góralka z krwi i kości odnajdzie się w stolicy? Czy pobyt w Warszawie pozwoli jej odzyskać pewność siebie? Czy zgodzi się na inwazyjny zabieg upiększający, którego efekty będzie musiała pokazać po powrocie mężowi?

Finalne spotkanie bohaterek przy stole pozwoli im się poznać i wymienić obserwacjami o swoim życiu. Czy któraś z nich chciałaby zamienić się na stałe? Co skłoni Sylwię Bombę do niespodziewanego wyznania odnośnie jej dotychczasowego życia? Czy Józia dostrzeże w sobie skrywaną od lat kobiecość i postanowi zawalczyć o nią w przyszłości? O tym przekonamy się już w najbliższy czwartek w kolejnym odcinku “Dam i Wieśniaczek. PL” w telewizji TTV.

Zobacz też: Rekordowa oglądalność premierowego odcinka serii „Damy i wieśniaczki. PL” w telewizji TTV.

fot. materiały prasowe

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów