W jutrzejszym odcinku  serii “Damy i  wieśniaczki. PL” wystąpi Paula Tumala. Dama to wzięta fotomodelka i słynna “Słowianka” z teledysku rapera Donatana, która  uwielbia luksus, a w jej szafie można znaleźć ubrania  o wartości dobrego samochodu. Będąc prawdziwą gwiazdą ma własnego fryzjera i trenera. Nie szczędzi również pieniędzy na nowoczesne zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyczne. W końcu w jej świecie idealny wygląd to przepustka do kariery i wystawnego życia. Czy przyzwyczajona do wygód odnajdzie się w maleńkim mieszkanku na poddaszu? Jak, nie mająca pojęcia o życiu na wsi, Paula sprawdzi się w brudnej i śmierdzącej pracy przy zwierzętach? Czy nie traktująca swoich wiejskich zadań w pełni poważnie Dama przekona do siebie stanowczego i wymagającego ojca wieśniaczki? Jak poradzi sobie z czyszczeniem oporządzaniem koni i drobiu?

Polecamy: Rekordowa oglądalność premierowego odcinka serii „Damy i wieśniaczki. PL” w telewizji TTV.

W Sępólnie Krajeńskim niedaleko Bydgoszczy mieszka wieśniaczka Hania. To samotna matka nastoletniej córki, która dla dobra dziecka musiała porzucić swoje wielkie marzenia. Żeby utrzymać rodzinę Hania każdego dnia pracuje w pocie czoła wykonując płyty nagrobne w zakładzie kamieniarskim. Niestety pomimo codziennego trudu kobiecie trudno związać koniec z końcem. Natłok obowiązków sprawia również, że nie ma czasu dla siebie i na własne przyjemności. Czy w wielkim mieście uda jej się odzyskać radość życia? Jak zareaguje na styl życia damy, tak różniący się od jej własnego? Czy, niepewna własnej atrakcyjności, Hania przełamie wstyd i sprawdzi się w czasie profesjonalnej sesji fotograficznej?

Na koniec obie bohaterki spotkają się twarzą w twarz. Jakie wnioski wyciągną z  trzydniowej zamiany ról? Co im się spodoba, a co nie, w życiu swojej zmienniczki? Jakie doświadczenia zapadną im najbardziej w pamięci?

Zobacz też: Co wydarzy się w kolejnym odcinku „Dam i wieśniaczek.PL”?

fot. Maciej Długaj

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów