Podobno królowa jest tylko jedna, ale czy na pewno? Występ aktorki Marii Tyszkiewicz jako Dody w zawrotnym tempie staje się nie tylko kultowy, ale też na głowę bije występy innych wykonawców z programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, przynajmniej jeśli chodzi o bycie hitem w sieci.

Polecamy: Co wydarzyło się w 5 odcinku „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Pół miliona wyświetleń na YouTube w miesiąc – to robi wrażenie! W historii programu dwa wykonania mogą pochwalić się lepszym wynikiem – występ Natalii Szroeder jako Whitney Houston w miesiąc wyświetlono 607 641 razy, a Kai Paschalskiej w roli Beyonce 611 293 razy. W tym samym czasie wcielenie Marii zyskało 542 146 odsłon. Wyścig wciąż trwa, a Maria mocno depcze dziewczynom po piętach.

Widzowie zachwycili się Marią już po pierwszym odcinku programu, jednak nikt się nie spodziewał, że w tak krótkim czasie artystka zdobędzie rzesze fanów! I choć wygrała show jako Axl Rose, to właśnie wcielenie w Dodę wywołało prawdziwe zamieszanie. Nic dziwnego – Maria wyglądała i brzmiała jak prawdziwa Doda, nie wychodząc z roli przez cały odcinek. Zauważyli to także fani Doroty Rabczewskiej, którzy na jej fanpage’u żywo komentowali występ Marysi.

Zobacz też: Tylko u nas! Doda zaręczyła się z dziewczyną?! Mamy komentarz gwiazdy!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=rBjkRe5agxE]

fot. materiały prasowe

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów