Śledź nas
'

news

Życie z jak bajki? Tak poznali się Przetakiewicz i Rooyens

Joanna Przetakiewicz podkreśla jak ważne jest pierwsze wrażenie!

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są niemal nierozłączni. Dotychczas jedynie w pracy nie byli razem, ale odkąd zaczęli pracować wspólnie nad programem “Joanna Happy Hour Show” nawet tu spędzali czas razem. Producent nie ma tylko wpływu na markę Joasi La Mania, ale mogło być inaczej!

HOT NEWS- Życie Agnieszki Osieckiej w końcu sfilmowane – powstaje serial o legendzie polskiej piosenki

Wiele lat temu, na początku istnienia La Manii, Joanna zapytała się swojej przyjaciółki, z kim ma wyprodukować pierwszy pokaz. Ta bez wahania zaproponowała jej Rock Star i dała jej numer do Rinke. Niestety nic z tego nie wyszło, bo Muzeum Narodowe okazało się za małe dla jego wizji. 

On wtedy zrobił na mnie pierwsze bardzo dobre wrażenie. Kulturalny, spokojny, profesjonalny. Potem nie miał żadnych pretensji, że ja to zrobiłam inaczej, że ja to zrobiłam gdzie indziej. Nie męczył kota

A jakie wrażenie na Rinke zrobiła Joanna? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Dumny Witold Paszt chwali się córkami

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

PROJEKT SZCZĘŚCIE ♥️ Jak wynika z badań ( cbos) do najważniejszych wartości w życiu, w Polsce zaliczamy szczęście rodzinne. Ale już przyjaźń wyleciała na dziesiąte msce! Dlaczego? 🤦‍♀ Czy można te dwie rzeczy tak całkowicie od siebie oddzielić? Przecież związek oparty jest właśnie na przyjaźni. Zaufaniu. Bliskosci. Już w starożytności słowo „przyjaciel” oznaczało to samo, co „kochanek”. Co powiesz więc na przyjaźń w związku? ♥️ Uprzedzając Twoje pytania: Nie, ona wcale nie szkodzi namiętności. Nie wysadza też chemii w powietrze. Wręcz przeciwnie‼️Pary, które przyjaźnią się ze sobą, tworzą SZCZĘŚLIWY I TRWAŁY ZWIĄZEK. To także potwierdzają badania. Potwierdziło to rownież CAŁE moje życie do tej pory. Wzloty i upadki. Zakochania i rozczarowania. Gdy się przyjaźnimy czujemy się bezpieczni, rozmawiamy, słuchamy się wzajemnie. Troszczymy się o siebie. CIĄGNIEMY W GÓRĘ. I ROZWIJAMY RAZEM. Jedną z metod terapii małżeńskich jest odwoływanie się do początków związku. By sobie przypomnieć tę chemię. Motyle w brzuchu. Trzepot serc♥️ Godziny spędzone na pisaniu smsów. I układaniu włosów 😉 Starania. Szepty. Przytulania. Namiętność. Wspólne sekrety i tajemnice 🔥 Nie rezygnujmy z tego! A już na pewno nie rezygnujmy z PRZYJAŹNI. Dzięki temu będziemy zdrowsi. Piękniejsi. Bardziej pewni siebie. Co Ty na to? ♥️ #eranowychkobiet

A post shared by Joanna Przetakiewicz (@joannaprzetakiewicz) on

news

Wieniawa, Rubik i Nergal nawołują do zmiany spotem: Wolność Wyboru

wolność wyboru

Wolność Wyboru to najnowszy klip z udziałem gwiazd zachęcający do głosowania!

Już 12 lipca odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich. O reelekcję walczy Andrzej Duda, a jego przeciwnikiem jest Rafał Trzaskowski. W pierwszej turze frekwencja były wysoka jak na Polskę, bo wyniosła ponad 60%. Czas wakacyjny nie sprzyja jednak wyborom, dlatego gwiazdy nagrały film, w którym tłumaczą, co trzeba zrobić, by zagłosować po za miejscem zameldowania!

HOT NEWS- Szokujące doniesienia o pedofilu ułaskawionym przez Andrzej Dudę – tak prezydent broni polskie rodziny?

Gwiazdy gorąco zachęcają do wzięcia udziału w wyborach i nie rezygnowania z wolności, bo przecież wszyscy mamy prawo głosu. Michał Żebrowski, Joanna Jędrzejczyk, Martyna Wojciechowska, Julia Wieniawa, Red Lipstick Monster, Anja Rubik, Nergal, Piotr Czaykowski i Piotr Kędzierski tłumaczą, że jest to łatwe nawet na wakacjach.

Wystarczy udać się do urzędu gminy z dowodem osobistym i odebrać zaświadczenie o prawie do głosowania. Mamy na to czas do piątku, 10 lipca. Za takim zaświadczeniem można głosować zarówno w kraju i zagranicą. W lokalu wyborczym należy pokazać dowód, zaświadczenie i zagłosować na wybranego kandydata!

My również gorąco zachęcamy Was do wzięcia udziału w wyborach!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Marzysz o tytule najpiękniejszej Warszawianki? To ostatni moment, aby zgłosić się na casting Miss Warszawy 2020

AW

Kontynuuj czytanie

news

Kara za pochówek Piotra Woźniaka-Staraka? Prawo szokuje

woźniak

Niespełna rok po tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka w Internecie zawrzało. Wszystko przez prawo dotyczące pochówku…

Piotr Woźniak-Starak zginął śmiercią tragiczną w nocy z 17 na 18 sierpnia 2019 roku po tym jak stracił panowanie nad łodzią motorową podczas wykonywania manewru skrętu. Jego śmierć poruszyła wiele osób a na pogrzebie producenta pojawiły się tłumy. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak pochowany został na terenie rodzinnej posiadłości w Fuledzie na Mazurach. Niestety okazuje się, że pochówek producenta odbył się niezgodnie z procedurami…

HOT NEWS – Donatan o wyborach: Mam już dość. Zaproponował nowego kandydata

Jak podaje Fakt złożenie urny z prochami zmarłego producenta poza terenem cmentarza może zostać uznane za złamanie przepisów, grożące karą od 5 do 20 tysięcy złotych a nawet miesięcznym aresztem. Już niedługo Sąd w Giżycku podejmie decyzje czy Mirosław S., mężczyzna który pochował prochy Piotra Woźniaka-Staraka na terenie rodzinnej posiadłości poniesie karę. Jesteście ciekawi werdyktu?

POLECAMY – Marzysz o tytule najpiękniejszej Warszawianki? To ostatni moment, aby zgłosić się na casting Miss Warszawy 2020

View this post on Instagram

Kocham cię żonko moja

A post shared by PWSAWS (@pwsas) on

Foto. Screen Instagram/AKPA

Kontynuuj czytanie

casting

Marzysz o tytule najpiękniejszej Warszawianki? To ostatni moment, aby zgłosić się na casting Miss Warszawy 2020

warszawy

Casting do Miss Warszawy rusza lada moment!

Wiele kobiet marzy o zostaniu Miss, bo oprócz zaszczytnego tytułu, zwycięstwo może być furtką do kariery w show biznesie. Oczywiście konkurencja i wymagania są naprawdę spore, więc warto na początku spróbować swoich sił w lokalnych konkursach.

HOT NEWS- Szokujące doniesienia o pedofilu ułaskawionym przez Andrzej Dudę – tak prezydent broni polskie rodziny?

Piękne Warszawianki mogą zawalczyć o tytuł Miss Warszawy 2020. Jednak należy się śpieszyć, bo casting rusza już 10 lipca. Zgłoszenia należy wysyłać na adres biuro@misspolskiwarszawy.pl. W zeszłym roku koronę otrzymała Anita Sobótka, która w konkursie Miss Polski zdobyła również tytuł Miss Polski Wirtualnej Polski.

Zgłosicie się?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Zmarł legendarny włoski kompozytor – Ennio Morricone miał 91 lat

warszawy

AW

Kontynuuj czytanie

news

Szokujące doniesienia o pedofilu ułaskawionym przez Andrzej Dudę – tak prezydent broni polskie rodziny?

dudę

Ułaskawiony przez Andrzej Dudę człowiek to prawdziwy zwyrodnialec…

Prezydent Andrzej Duda przedstawia siebie jako obrońcę polskiej rodziny. Jednak za głównego wroga upatrzył sobie osoby homoseksualne, a nie niestety prawdziwych potworów, czyli pedofili. Kilka dni temu prezydent skorzystał z prawa łaski i ułaskawił pedofila, która znęcał się nad partnerką i córką. Po wyjściu na światło dzienne sprawy, prezydent odpiera ataki twierdząc, że “nie było gwałtu”, a cała sytuacja jest sprawą rodzinną.

HOT NEWS- Zmarł legendarny włoski kompozytor – Ennio Morricone miał 91 lat

Trudno jednak wierzyć takim tłumaczeniom, gdy magazyn Fakt szczegółowo opisał wyjątkowo okrutne czyny mężczyzny, których dopuszczał się aż 7 lat:

Upijał się, wszczynał awantury rodzinne, w których czasie znęcał się nad partnerką i córeczką Anią. Dziewczynkę, która nie miała nawet 15 lat, molestował seksualnie. Przytrzymywał ją, bił ręką w twarz, a drugą ręką dotykał w jej krocza. Do tego zmuszał ją do wykonywania posuwistych ruchów na swoim członku

Co więcej ten człowiek nadal figuruje w publicznej części Rejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. Sprawa jest na tyle skomplikowana, że o ułaskawienie mężczyzny prosiła również jego partnerka. Kobieta ma ogromne problemy finansowe i jedynie jego powrót do domu mógłby im zapewnić lepszy byt. Niestety kobieta nie otrzymała odpowiedniej pomocy, gdy tego najbardziej potrzebowała… Mężczyzna odsiedział swój wyrok, ale nadal obowiązywał go zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych. Właśnie z tym było związane ułaskawienie prezydenta.

Lepiej było pomóc tej kobiecie niż ułaskawiać pedofila? Co sądzicie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Od “pyzy” do sexy mamy – zobaczcie metamorfozę Kasi Cichopek

AW

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.