Śledź nas

news

Andrzejewicz, Dereszowska i Kucner zakręcają krany w akcji #BezLaniaWody

#BezLaniaWody

Ponad 40 gwiazd wzięło udział w akcji #BezLaniaWody!

Sytuacja w Polsce powoli staje się tragiczna przez ubywanie wody. Zmian klimatycznych na razie nie odczuwamy na co dzień. Słyszy się o topniejących lodowcach, wysokich temperaturach, płonących lasach, czy suszy. Niestety to co, dzieje się daleko nie bardzo nas obchodzi, ale niedługo odczujemy drastyczne zmiany również w naszej ojczyźnie. Już teraz ceny owoców i warzyw stają się coraz droższe!

HOT NEWS- Patryk Vega stracił bajecznie drogi samochód – teraz może mieć problemy z prawem!

Kilka deszczowych dni nie wystarczy, aby zapobiec suszy, w tym również niedoborowi wody pitnej. Anomalie termiczne, bezśnieżne zimy, brak wegetacji i brak wiosennych deszczy, to tylko niektóre czynniki pogłębiające ten stan. Ogromny wpływ na klimat mamy my, ludzie!

Właśnie dlatego specjalnie ważna jest edukacja i wprowadzanie świadomych nawyków. Dlatego powstała akcja #bezlaniawody, która została zapoczątkowana przez warszawską radną Annę Auksel. W inicjatywie wzięli udział znani i lubiani, którym los naszej planety nie jest obojętny. Gwiazdy opublikowały w mediach społecznościowych zdjęcia, które pokazują dobre nawyki w oszczędzaniu wody. Miało to na celu rozpowszechnienie wiedzy i ogólną edukację w sprawie klimatu oraz pokazanie, że małe rzeczy wiele znaczą!

Celebryci zbierają deszczówkę, myją owoce w misce, a potem podlewają tym kwiaty. Inni nie myją samochodu i w ten sposób oszczędzają wodę i pieniądze lub wybierają prysznic zamiast kąpieli w wannie. W akcji wzięli udział Anna Dereszowska, Izabela Trojanowska, Ewa Gawryluk, Gosia Andrzejewicz, Karol Strasburger, Jarosław Kret, Rafał Grabias, Jakub Kucner, Paula Tumala, Magdalena Pyznar, Ałbena Grabowska, Anna Jurksztowicz, Siostry Szczepańskie, Sebastian Rączka, Laura Breszka, Bartek Padyasek, Magda Wójcik, Jacek Jeschke, Karolina Pilarczyk, Grażyna Wolszczak, Marietta Witkowska, Norbert Dąbek, Angelika Głaczkowska, Krystian Wojtkiewicz, Anna Powietrza, Paulina Koziejowska, Karolina Wnęk, Andżelika Piechowiak, Joanna Brejecka-Pamungkas, Milena Rostkowska-Galant, Eliza Gwiazda, Nicolas-Noel Prusinski, Aleks Mackiewicz.

Konferencja akcji odbędzie się 2 września. A już teraz obejrzyjcie posty gwiazd!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Oleh z Big Brothera ma koronawirusa – bagatelizuje zagrożenie!?

View this post on Instagram

Odkąd zainwestowałam w małą (póki co!) prywatną dżunglę, mam jeszcze więcej okazji do bycia eko. Po pierwsze, produkuję własnej roboty, domowy tlen. Jest dużo lepszy niż ten, który pochodzi bóg wie skąd. Mój, wprost z bluszczu i rodzimej paprotki, ma w sobie nutkę egzotyki #sansevieria gwinejska i lecznicze działanie aloesu. Każdy wdech u mnie na chacie to wręcz istna orgia dla złaknionych wrażeń komórek tlenowych. Ale to nie wszystko! Dzięki roślinkom, własnym sumptem i za darmo oczyszczam teraz powietrze z trucizn, toksyn i dwutlenku węgla. Co za ulga, że w tej sprawie nie muszę już być zdana na łut szczęścia lub kwestię przypadku. Wcześniej, wiadomo. Formaldehyd czaił się wszędzie. Inwestując w komfort posiadania dżungli (przypominam – jej rozmiar to WYŁĄCZNIE kwestia czasu) stanęłam przed nie lada wyzwaniem. Moje rośliny, moja amazonia mokotowska powinny mieć wszystko, czego tylko korzonki zapragną, a więc wodę. Owszem. Mogłabym po prostu po chamsku odkręcić kran. Mogłabym bezmyślnie zwiększać statystyki zużycia wody (w polsce dziennie na głowę przypada średniej ilości wanna) Mogłabym lejąc strugi wody brzmyślnie patrzeć, jak ubywa wody na świecie. Tym razem to nie żarty. Poczytajcie w googlach. Płoną lasy, giną zwierzęta, nawet i u nas w kraju coraz częściej odczuwamy braki wody, dlategi ołączyłam do akcji #bezlaniawody Moja dżungla odżywiana jest wodą wprost z nieba, jak od pradawnych czasów bywało (i rośnie jak szalona!) Pomimo tego, że mieszkam w środku miasta i to w bloku na którymś z kolei piętrze, konsekwentnie łapię deszczówkę. Da się! (Chociaż, gdy mocno wieje, jest tu pewien element ryzyka. Ach, to życie na krawędzi!) Ale, walczę Łapię wodę, podlewam nią kwiatki, korzystam z prysznica, zakręcam wodę gdy myję zęby. Jak chcecie na filmie na własne oczy zobaczyć, jak to robię, zapraszam na mojego tiktoka! ;p @bezlaniawody #woda #oszczędzanie #wody #matkanatura #matkaziemia #będzie #bedzie #wdzięczność #wdzięczna #szczęśliwa #dbajosiebie #dbajozdrowie #dbaj o #ziemie #kwiaty #kwiatydomowe #kwiatydoniczkowe #doniczka #doniczki #bedziedobrze #bedziepieknie #eko #ekologia #polskadziewczyna #polskakobieta #aktorka #polishgirl #polishwoman⁷

A post shared by Anna Powierza (@aniapowierza) on

AW

moda

Dygant, Maff i Zawadzka pokochały płaszcze misie – sprawdź najmodniejsze stylizacje

płaszcze

Wiele lat temu, w czasie srogich zim dzieci musiały nosić plata typu miś. Dla jednych szał, dla innych zmora, bo “misie” najczęściej były ciężkie, miały za długie rękawy i sięgały kostek. Potem moda na ten typ płaszczy przeminęła, jednak teraz powróciła ze zdwojoną siłą. Choć materiał misia się zmienił – teraz płaszcze pozostają ciepłe i prawie nic nie ważą.

HOT NEWS- Nowa prowadząca PnŚ Małgorzata Opczowska stawia pierwsze kroki w Warszawie [zdjęcia]

Także gwiazdy pokochały puchate palta, które są zarówno modne jak i wygodne. W swojej szafie beżowe płaszcze i kurtki mają Agnieszka Dygant, Katarzyna Sokołowska, Majka Jeżowska i Julia Kuczyńska. Na nieco mniej praktyczny, choć bardzo szykowny jasny odcień zdecydowały Paulina Krupińska-Karpiel, Monika Mazur-Chrapusta, Marcelina Zawadzka i Żaklina Ta Dinh. Natomiast Natalia Nykiel i Agnieszka Radwańska postawiły na oryginalny niebieski kolor!

Obejrzyjcie naszą galerię misiowych płaszczy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Zygmunt Chajzer przeszedł poważną operację – wiemy, w jakim jest stanie

Fot. Akpa

AW

Kontynuuj czytanie

news

Nowa prowadząca PnŚ Małgorzata Opczowska stawia pierwsze kroki w Warszawie [zdjęcia]

opczowska

Małgorzata Opczowska przeprowadziła się z Krakowa do Warszawy!

Kilka tygodni temu Małgorzata Opczowska dołączyła do ekipy “Pytania na Śniadanie”, gdzie zasiadła na kanapie prowadzących z Łukaszem Nowickim. Dziennikarka i prezenterka od 13 lat pracuje w telewizji. Urodziła się w Krakowie, gdzie skończyła studia. Od niedawna mieszka w Warszawie, gdzie azyl nalazła nieopodal królewskich Łazienek.

HOT NEWS- Zygmunt Chajzer przeszedł poważną operację – wiemy, w jakim jest stanie

Właśnie w Łazienkach najchętniej spaceruje ze swoim 6-letnim synkiem Maxem – karmią wiewiórki, podziwiają zmieniającą się przyrodę, robią zdjęcia. Małgorzata jest samotną matką:

Jesteśmy dla siebie całym światem. Zawsze jesteśmy razem. Max często powtarza: “Mama i syn to super team”. Jest to dziecko, które spadło mi z nieba. Ma dobre sercu, bardzo często mnie uczy pokory i niekomentowania wszystkiego, potrafi wytłumaczyć każdą słabość drugiego człowieka. Wynagradza mi wszystkie smutki, które spotkały mnie w życiu

Max uwielbia dinozaury i interesuje się układem słonecznym. Dumna mama dodaje:

Przez 4 pierwsze lata nie mieliśmy telewizora w domu, więc jest dzieckiem wychowanym na książkach

Obejrzyjcie zdjęcia z ich rodzinnego spaceru!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Joanna Krupa planuje drugie dziecko: Zawsze marzyłam, żeby mieć takie duo, dwójkę

fot. Dariusz Gałązka/AKPA

AW

Kontynuuj czytanie

news

Joanna Krupa planuje drugie dziecko: Zawsze marzyłam, żeby mieć takie duo, dwójkę

krupa

Joanna Krupa wyjawiła plany na przyszłość!

Joanna Krupa długo odkładała macierzyństwo na później, zawsze stawiając karierę na pierwszym miejscu. Dopiero gdy poznała swojego obecnego męża Douglasa Nunes zdecydowała się na zostanie mamą. Gdy na świecie pojawiła się mała Asha-Leigh, modelka zupełnie zmieniła priorytety stawiając macierzyństwo na pierwszym miejscu.

HOT NEWS- The Voice of Poland: 3 odcinek finałowy z Górniak i Cugowskim na scenie

W związku z finałem Top Model, modelka przyjechała do Polski razem z córką. W rozmowie z portalem Pudelek, Joanna przyznała, że teraz chciałaby po raz kolejny powiększyć rodzinę:

No takie są plany. Strasznie bym chciała mieć drugie dziecko. Zawsze marzyłam, żeby mieć takie duo, dwójkę. Ale zobaczymy, wszystko jest nie tylko w moich rękach, co ma być to będzie, ale strasznie bym chciała

Trzymamy kciuki!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Monika Jarosińska powraca z nowym singlem – posłuchajcie nostalgicznego “Ludzie mówią”

AW

Kontynuuj czytanie

news

The Voice of Poland: 3 odcinek finałowy z Górniak i Cugowskim na scenie

the voice

Przed nami trzeci odcinek finałowy The Voice of Poland!

Już w następną sobotę 3 odcinek finałowy, podczas którego poznamy czwórkę finalistów, którzy już za tydzień będą walczyć tytuł Najlepszego Głosu w Polsce. Oprócz zaszczytnego tytułu na zwycięzcę będzie czekać możliwość podpisania kontraktu płytowego oraz 50 tys. złotych!

HOT NEWS- Monika Jarosińska powraca z nowym singlem – posłuchajcie nostalgicznego “Ludzie mówią”

W tym odcinku na scenie wystąpią:

  • Anna Gąsienica-Byrcyn i Anna Nadkierniczna z drużyny Edyty Górniak
  • Mikołaj Macioszczyk i Krystian Ochman z teamu Michała Szpaka
  • Adam Kalinowski i Natalia Szczypuła z ekipy Tomsona i Barona z zespołu Afromental
  • Martyna Zygadło i Jędrzej Skiba z drużyny Urszuli Dudziak

Oczywiście nie zabraknie również muzycznych gości, którzy uświetnią wieczór: trener dziewiątej edycji programu Piotr Cugowski oraz Mikolas Josef – miliony słuchaczy w Europie pokochało za utwory „Me Gusta”, „Colorado” czy „Lalalalalalalalalala”.

Na scenie wystąpi też trenerka obecnej edycji Edyta Górniak. Diwa zaśpiewa swój nowy singiel “Too late”, który ujrzał światło dzienne kilka godzin temu!

3. odcinek finałowy już w sobotę o 21:00 w TVP2!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Kontrowersyjne kozaki w jasnych odcieniach podbijają świat mody – sprawdź jak je nosić!

fot. Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP

AW

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.