Śledź nas

news

Zapracowana Roma Gąsiorowska zaczyna kolejne projekty – kobieta sukcesu?

gąsiorowska

Roma Gąsiorowska to naprawdę zapracowana osoba!

Roma Gąsiorowska to popularna aktorka teatralna i filmowa, jednak swojej działalności nie ogranicza jedynie do sceny czy planu filmowego. Gwiazda wykłada również w założonej przez siebie szkole aktorskiej AktoRstudio, która jak i inne szkoły musiała zmierzyć się z edukacją w czasie epidemii. Wraz z przeniesieniem nauczania do strefy on-line Roma dostrzegła wiele nowych możliwości m.in. dotarcia do studentów nie tylko z Warszawy, ale także z innych regionów Polski czy świata.

HOT NEWS- Andrzejewicz, Dereszowska i Kucner zakręcają krany w akcji #BezLaniaWody

Okazuje się, że takie sytuacje nie są Romie straszne i nie ma zamiaru się poddawać. Aktorka opowiedziała o kolejnym projekcie edukacyjnym, którego jest częścią:

Nawet na moment nie ustałam w realizacji moich projektów, które są związane przede wszystkim z edukacją. Od 8 lat prowadzę AktoRstudio, czyli własną szkołę aktorską, która w czasie kwarantanny musiała przejść do trybu on-line, co zaowocowało dodatkowymi możliwościami. Jestem osobą, która stara się dostosować do sytuacji, dlatego nie narzekam i nie stresuję się nową rzeczywistością lecz szukam innych rozwiązań. Tak było w przypadku szkoły aktorskiej. Na jesień nasza oferta będzie bogatsza o kilka nowych kursów, niektóre również w wersji online. Natomiast jeśli chodzi o W-arte Dom Produkcyjny udało mi się doprowadzić do realizacji projektu, który przygotowywałam ostatnich kilka lat. Jest to duża współpraca na którą składa się nie tylko nowy kierunek studiów , ale również festiwal, który na stałe zagości w kalendarzu imprez kulturalnych w regionie kujawsko-pomorskim, z którego pochodzę. W październiku na Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy startuję z nowym kierunkiem studiów podyplomowych – Manager Sektora Kreatywnego, którego jestem pomysłodawcą i kierownikiem. Przeżywam teraz naprawdę gorący okres. Oprócz doboru kadry, wraz z moim domem produkcyjnym W-arte, zajmujemy się identyfikacją wizualną i obsługą medialną nowego kierunku. Studenci, którzy ukończą te studia będą mogli pracować z modelkami, fotografami, aktorami, muzykami, scenarzystami&wszystkimi osobami, które zaczynają budować swój wizerunek świadomie tworząc w ten sposób spójną koncepcję marki osobistej

Pomysł na taki niezwykły kierunek zrodził się w głowie Gąsiorowskiej wtedy, gdy sama zaczęła tworzyć swój dom produkcyjny, organizować wydarzenia interdyscyplinarne i poznawać coraz więcej artystów, którzy mimo posiadanego potencjału nie umieli dobrze nim pokierować. Zrozumiała wtedy, że są potrzebne osoby związane z szeroko pojętym rynkiem kultury i sztuki.

W mojej głowie pojawił się pomysł na wypełnienie niszy w edukacji i stworzenie nowego zawodu jakim jest zawód managera dostosowany do dzisiejszych potrzeb rynku

Wiedzieliście, że taka z niej pracowita mrówka?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Patryk Vega stracił bajecznie drogi samochód – teraz może mieć problemy z prawem!

View this post on Instagram

Zastanawiacie się dlaczego stworzyłam własny kierunek studiów podyplomowych na @wsg_bydgoszcz ? Dziś menager artysty przede wszystkim musi mieć praktyczną wiedzę i narzędzia, żeby umieć poruszać się w realiach dynamicznego świata show-biznesu. Sektor kreatywny poszerza się o kolejne zawody, powstają nowe, jak np. #influencer , a artyści maja coraz więcej możliwości dotarcia do swoich odbiorców, co generuje dodatkowe potrzeby związane ze świadomym budowaniem wizerunku. mam na myśli przede wszystkim: ?muzyków, ?aktorów, ?modeli, ?fotografów, ?reżyserów, ?scenarzystów, ?dziennikarzy, ?a nawet pisarzy, bo dziś nawet pisarz, ba, ?nawet dobra wizażystka ?czy kucharz potrzebują managera, żeby funkcjonować z sukcesem na rynku. Do tego zwykle natura artysty daleka jest od natury stąpającego mocno po ziemi managera, dlatego ważne jest, aby umiejętnie komunikowali się między sobą, a manager nie narzucał artyście swojej wizji, ale współpracował z nim, wytyczał mu scieżki i wspierał. To nie tylko układ biznesowy, ale przede wszystkim partnerski. Wielu znam managerów, którzy wyznają te zasady, ale niewielu nauczyło się ich na studiach…… To doświadczenie i praktyka czynią ich najlepszymi. Moja kadra to doświadczeni praktycy właśnie. Poznacie ich wkrótce. Więcej o kierunku? Link w bio✌? #studia #mamager #kreatywnie #kreacja #podyplomowe #kultura #romagasiorowska #studiuj #studentlifestyle

A post shared by Roma Gąsiorowska (@roma_gasiorowska) on

Fot. Mieszko Piętka/AKPA

AW

news

Magda Narożna zdradza plany po TTBZ – co na to fani “Pięknych i Młodych”!?

Magda Narożna

Magda Narożna ma poważne plany wobec swojego zespołu!

Za nami półfinał programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym Magda Narożna wcieliła się w zespół Paradiso i wykonała utwór “Bailando“. Niestety wokalistka “Pięknych i młodych” nie weszła do finału. W ostatnim odcinku 14. edycji wystąpią Maja Hyży, Lesław Żurek, Michał Meyer i Paweł Góral!

HOT NEWS- Imprezowy odcinek w rytmie hitów w TTBZ – wiemy, kto wszedł do finału

Magda zdradziła nam, że ma ambitne zadania do wykonania po programie! Mimo że obecnie za dużo nie można planować, to chce wejść do studia. Przyznała, że teraz brakuje jej czasu dla zespołu, a chce z nimi intensywnie pracować:

Musimy w końcu wejść do studia i chcemy jak najszybciej nagrać nowy singiel. Może uda nam się nie tylko jeden, ale dwa nowe utwory gdzieś tam nagrać i jak najszybciej zrealizować teledysk, żeby podzielić się z naszymi fanami i to jest chyba największy cel

Wokalistka dodaje też, że bardzo chciałaby wrócić do koncertowania:

Chyba na to wszyscy najbardziej czekamy

Co jeszcze ma w planach? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Wyciekły nagrania Natsu z seks kamerek – idolka nastolatek musi się tłumaczyć!

Fot. Materiały prasowe Poslat/Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Imprezowy odcinek w rytmie hitów w TTBZ – wiemy, kto wszedł do finału

półfinał

Za nami półfinał 14. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

Prowadzący program Twoja Twarz Brzmi Znajomo, czyli Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor otworzyli odcinek półfinałowy w rytmie piosenki Liroy’a „Impreza”. Taki też był cały piątkowy odcinek! Jako pierwszy na scenie zaprezentował się The Weekend w wykonaniu Michała Meyera. Muzyk nie miał łatwego zadania, bo odtworzył show z ostatniego finału Super Bowl i zaśpiewał piosenkę „Save Your Tears”! Zachwycona Katarzyna Skrzynecka mówiła:

Michał, Ty wiśnio! Jesteś taką wisienką na torcie. Wszyscy mają piękne występy, ale jak się czeka na Twój występ, to czeka się na to takie najsmakowitsze ciasteczko – co dzisiaj odpali ten niemożliwy facet! Rewelacja, co tu dużo gadać!

HOT NEWS- Wyciekły nagrania Natsu z seks kamerek – idolka nastolatek musi się tłumaczyć!

Następnie Lesław Żurek został bogiem miłości! Jako Thomas Anders z Modern Talking cały w różu wykonał „You’re My Heart, You’re My Soul”. Jego stylizacja zrobiła szczególne wrażenie – różowy garnitur, mucha i gitara, czyli kwintesencja kiczu lat osiemdziesiątych! Skrzynecka oceniła:

Jesteś najukochańszy w tej postaci. Nie było w tym krztyny parodii. Lesław ja jestem zachwycona!  

Następnie obejrzeliśmy występ Anny-Marii Siekluckiej, która zaśpiewała “Firework” z repertuaru Katy Perry. Pokaz pirotechniczny i wystrzałowa stylizacja zrobiły wrażenie! Kacper Kuszewski ocenił:

Miałaś dziś taką moc rażenie, że to na mnie zadziałało 

Piotr Gawron-Jedlikowski wykonał piosenkę „Dobry moment” Korteza wprawiając wszystkich w romantyczny nastrój. Zachwycona Skrzynecka dodała:

Jestem wzruszona, jestem poruszona. Potrafisz równie świetnie bawić i rozbłyskiwać poczuciem humoru, jak i przepięknie bardzo głęboko wzruszać, co udowodniłeś też dzisiaj tą piosenką, śpiewając – podkreślę – głosem Korteza

Jako piąta wystąpiła Maja Hyży wcielając się w Justina Bibera. Wokalistka pysznie zaśpiewała “Yummy” i zachwyciła jury. Adam Strycharczuk podsumował:

Maja, byłaś tak chłopięca a przy tym tak wyluzowana, że ja czułem amerykański flow, który w tym wszystkim jest 

Kolejna Magdalena Narożna zaśpiewała rajskie „Bailando” zespołu Paradiso! Wokalistka Pięknych i Młodych zabrała widzów na wakacje z drinkiem pod palmą. Strycharczuk ocenił:

Tak weszłaś w tę koncepcję, że czułem, że byłaś w swoim świecie. Trzeba mieć talent, żeby oddać klimat lat 90-tych, tego numeru, tego o co tam chodziło, trzeba było też wtedy żyć i bawić się tym. I Ty to dzisiaj zrobiłaś fenomenalnie. Jestem pełen uznania dla Ciebie

Paweł Góral zmierzył się z utworem „Human” Rag’n’Bone Mana. Zadanie nie było łatwe, ale poradził sobie znakomicie. Małgorzata Walewska zachwycała się:

Paweł jesteś wspaniałym artystą. Masz bardzo wielką świadomość wokalną i jesteś też wspaniałym aktorem, co też udowadniasz każdym swoim kolejnym występem

Na końcu wystąpiła Tamara Arciuch, która zmierzyła się z legendą poezji śpiewanej Ewą Demarczyk i wykonała jej najbardziej znany utwór „Karuzela z Madonnami”. Kasia Skrzynecka podsumowała:

Pomimo, że występ ten jest odarty z innych trudności choreograficznych, to jednak wystrzelenie tak trudnego tekstu jest naprawdę dużą sztuką. Sam występ był dzisiaj naprawdę ogromnym wyzwaniem, przez które Ci się udało obronnie przebrnąć

Ostatecznie odcinek półfinałowy zwyciężył Lesław Żurek, który przekazał 10 tys. dla Fundacji „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy”.

Tabela wyników po dziewiątym odcinku wygląda następująco:

  1. Lesław Żurek
  2. Paweł Góral
  3. Michał Meyer
  4. Magdalena Narożna
  5. Piotr Gawron – Jedlikowski
  6. Anna-Maria Sieklucka
  7. Maja Hyży
  8. Tamara Arciuch

Tym samym do finału weszli Maja Hyży, Lesław Żurek, Michał Meyer i Paweł Góral!

Jak oceniacie występ Lesława?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Arsen o Angeli z Love Island – czy w końcu uwierzył w ich związek?

Fot. Materiały prasowe

AW

Kontynuuj czytanie

news

Wyciekły nagrania Natsu z Team X – jak się tłumaczy z seks kamerek?

Natsu

Natsu tłumaczy się ze swojej pracy na seks kamerkach!

W polskim środowisku internetowych twórców zaczęły popularne robić się grupy zrzeszające kilku influencerów. Najsłynniejsza jest oczywiście Ekipa Friza, a tuż za nimi plasuje się Team X. Ta ostatnia była kiedyś dowodzona przez Stuarta Burtona, w tym roku odrodziła się jednak w zmienionym składzie. Jedyną członkinią “starej” grupy jest Natsu.

HOT NEWS- Arsen o Angeli z Love Island – czy w końcu uwierzył w ich związek?

O Natalii Kaczmarczyk zrobiło się ostatnio głośno przez wyciek jej roznegliżowanych nagrań oraz zdjęć z czasów, gdy pracowała na tzw. seks-kamerkach. Jak można się spodziewać afera nie przeszła bez echa, bo Natalię obserwuje na Instagramie ponad milion osób. Idolka nastolatek w końcu sama zabrała głos. Na swoim InstaStories mówiła:

Na pewno wiele osób czeka teraz na moje wyjaśnienia. Ja też uważam, że jestem Wam to winna. Na samym początku muszę powiedzieć, że jestem bardzo rozbita całą tą sytuacją. Jest mi potwornie głupio i mam straszny mętlik w głowie w tym momencie… Jestem pod wpływem naprawdę ogromnych emocji, więc postaram się Wam przekazać to, co mam w głowie, ale może nie mieć to ładu i składu. Ale postaram się, żebyście zrozumieli, o co mi chodzi 

Dalej tłumaczyła się ze swojej pracy w seks biznesie:

Sytuacja, o której tutaj mówimy, miała miejsce cztery lata temu i jest to okres w moim życiu, do którego nigdy więcej nie chciałam wracać… Byłam młoda, głupia, omamiona 

Okazuje się, że już zgłosiła sprawę na policję:

Oczywiście rozpowszechnianie tych zdjęć i filmów jest nielegalne, zgłosiłam to na policję, a sprawa już jest w toku 

Na koniec zaapelowała do fanów:

Bardzo zależy mi na tym, żeby Wasze postrzeganie mnie po tej sytuacji się nie zmieniło. Proszę Was, żebyście dali mi żyć i tworzyć to, co kocham, to, co naprawdę chcę robić. Żebyście dali mi tę możliwość. Bo, tak jak mówię, kocham moje życie takie, jakie jest i nie chciałabym, żeby się zmieniło, dlatego bardzo Was proszę, żeby tego nie rozpowszechniać… Tyle ode mnie 

Myślicie, że jest “spalona”?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Doda daje nadzieję Polakom – wygrała długą batalię z bankiem

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Arsen o Angeli z Love Island – czy w końcu uwierzył w ich związek?

arsen

Arsen szczerze opowiedział o relacji z Angelą!

Arsen Śliwiński i Angela Dańczak poznali się na planie programu “Love Island. Wyspa miłości”. Niestety nie wygrali show, a do swojego związku podchodzą spokojnie. Dopiero kilka dni temu “oficjalnie” potwierdzili na Instagramie, że są razem.

HOT NEWS- Doda daje nadzieję Polakom – wygrała długą batalię z bankiem

Kajakarz jest zachwycony Angelą i nazywa ją bratnią duszą. Przyznaje, że świetnie się dogadują i uwielbiają swoje towarzystwo. Jednak fani byli zaniepokojeni, gdy Arsen opublikował wpis, w którym zasugerował, że nie wierzy w ich związek. Teraz tłumaczy:

Ciężko gdybać. Wszystko się może wydarzyć. Nie lubię czegoś deklarować, a później powiedzmy coś się by się nie wydarzyło. Teraz dopiero mamy tak naprawdę pierwszy dzień, gdzie możemy ze sobą mieszkać i spędzać ze sobą taki normalny czas, więc będzie można to ocenić, czy rzeczywiście do siebie pasujemy

Chłopak jest przekonany, że dopiero prawdziwe życie może zweryfikować ich relację. Na szczęście wszystko dobrze się układa i Arsen jest dobrej myśli.

Co sądzi o zamieszkaniu z Angelą? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Marzysz o poszukiwaniu miłości na rajskiej wyspie? Casting do Love Island 4. trwa!

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY