Śledź nas

news

Andrzejewicz, Pyznar i Kozak na premierze powieści Pawła Nowaka „Cudze Życie. Nowy początek”

Opublikowano

w dniu

„Cudze Życie. Nowy początek”

Paweł Nowak powraca z nową książką! „Cudze Życie. Nowy początek” to kolejna powieść autora o prawdziwych relacjach osób ze środowiska LGBT!

W Muzeum im. Bolesława Biegasa w Warszawie odbyła się uroczysta premiera książki „Cudze Życie. Nowy początek” Pawła Nowaka. Autor, który pozostaje aktywny w mediach społecznościowych, gdzie jest znany jako @zwyczajnychlopak, po raz kolejny bez skrępowania i pruderii, opisuje prawdziwe relacje oraz wyzwania osób LGBT. Dzięki temu odczarowuje i oswaja temat różnorodności seksualnej.

HOT NEWS- Pazura, Szpak i Kulesza na premierze show komediowego “LOL: Kto Się Śmieje Ostatni”

Wśród gości wydarzenia pojawili się Gosia Andrzejewicz, Magdalena Pyznar, Dagmara Chmielecka, Emila Dankwa, Maciej Radel, Mariusz Kozak z partnerem, a także autorzy książek Anna Matusiak, Alek Rogoziński i Paweł Płaczek. Spotkanie poprowadził Dawid Koczur. Wieczór swoimi występami uświetniły występy wschodzących gwiazd muzyki pop: Dagmary (Daggi) Czechury oraz artysty teatralnego i musicalowego Kamila Zięby w akompaniamencie Łukasza Krawczyka.

Nowa powieść Pawła Nowaka „Cudze Życie. Nowy początek” opowiada losy bohatera, który pomimo błędów i złych decyzji, dostaje od losu drugą szansę, by zacząć wszystko od nowa. Grzegorz, człowiek poraniony i boleśnie przez życie doświadczany, pragnie miłości i w końcu znajdujący szczęście u boku ukochanej osoby, by potem nagle ją stracić… Gdy w końcu udaje mu się zostawić przeszłość za sobą, ta wraca do niego w chwili, gdy w progu jego apartamentu pojawia się nieoczekiwany gość.

Z kolei Magda nie daje sobie rady w plątaninie uczuć pomiędzy przyjaźnią, a miłością. Nie potrafi rozpoznać, czego naprawdę pragną ci, których kocha. Dorota ma przed sobą najtrudniejszą lekcję życia. Musi zaakceptować zmianę, na którą się otworzyła. Czy będzie potrafiła wyciągnąć wnioski, w chwili gdy życie postawi przed nią największe wyzwanie?

Książka to opowieść o poszukiwaniu szczęścia i miłości, pragnieniu bycia kimś innym niż rola, którą przygotował dla nas los. To historia trudnych relacji, przyjaźni i odnajdywaniu własnej drogi. To książka o drugiej szansie oraz ucieczce przed bolesnymi wspomnieniami. Anna Matusiak “Salon kobiet” oceniła:

Paweł nie boi się mocnych tematów, bolesnych historii, prawdy rzucanej prosto w oczy… Na kartach swojej kolejnej powieści rozprawia się z tym, co uwiera albo uwierać może każdemu człowiekowi, bez względu na jego pochodzenie, orientację, przekonania. Bo żyjemy w różnych kontekstach i warto mieć świadomość, że dookoła dzieje się życie – cudze życie, którego scenariusz napisał los – każdemu z nas inny. Czasami aż dech zapiera, że los mógł być tak okrutny…

Alek Rogoziński dodał:

Paweł, znany też jako Zwyczajny Chłopak, pisze niezwyczajnie i o niezwyczajnych ludzkich historiach. Jeśli lubicie opuszczać czasem swoją strefę komfortu, to ta książka zapewni wam daleką wyprawę, bo do świata, który może niekiedy wydać się koszmarnym snem. Ale czy nie takie też bywa życie? I to nie tylko cudze?

Paweł Nowak przygodę z pisaniem rozpoczął od pisania bloga i działalności influencerskiej. Ukończył socjologię w Wyższej Szkole im. Bogdana Jańskiego w Krakowie oraz wydział Dziennikarstwa ze specjalnością telewizyjną na Uniwersytecie Warszawskim. Jego debiutancka powieść “Most Ikara” ukazała się w 2021 roku. Nie planował zostać pisarzem, jednak sukces książki sprawiła, że powstały dwie kolejne: “Cudze życie” i “Cudze życie. Nowy początek”. Paweł porusza tematy społeczne, świata emocji i uczuć każdego człowieka. Obecnie pracuje nad kolejnymi powieściami, w których pokaże się czytelnikom z zupełnie innej strony. Jednocześnie liczy na ekranizacje swoich książek. Jego motto brzmi: „Przestań marzyć o tym, co mógłbyś zrobić, po prostu zacznij to robić”.

Obejrzyjcie zdjęcia z wydarzenia!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Danuta Martyniuk nową twarzą kliniki urody – pokazała się po zabiegach

Fot. Materiały prasowe

AW

moda

151 mln FRIZA? Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz o zarobkach INFLUencerów i rodzicielstwie

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Ada Fijał OSTRO o debacie aborcyjnej i referendum – jest STOMATOLOGIEM

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Ola Szwed SZYŁA po NOCACH kreacje na finał TTBZ? Koleżanki ze ścianek już zamawiają!

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

SZOK! Dawid Ogrodnik po “Pie.. Mickiewicz” o dobrych i złych NAUCZYCIELACH

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością