Już we wtorek 9 września startuje druga edycja “Hell’s Kitchen”. W piekielnej restauracji pojawi się m.in. Aneta Zając. Zobaczcie, jak aktorka wspomina swoją wizytę w “Piekielnej Kuchni”.

TYLKO U NAS: Kinga Rusin zachwycona bicepsami uczestnika Hell’s Kitchen! (zdjęcia)

– Bardzo miłe przywitanie, obsługa podała nam kartę, wybraliśmy sobie dania. Myślę sobie: “nawet tu przyjemnie”, a uprzedzano mnie, że tam jest jak w piekle. Niestety mieli rację. Mieliśmy okazję zobaczyć i usłyszeć wszystko, co działo się w kuchni. Jeśli można sobie wyobrazić piekło, to chyba właśnie ono tam jest – wspomina Aneta Zając.

Aktorka przyznała także, że nie wyobraża sobie szlifowania warsztatu kulinarnego pod okiem szefa Wojciecha Modesta Amaro. Dlaczego?

 Z kuchni praktycznie przez cały czas było słychać podniesiony i zdenerwowany głos szefa oraz cichsze, tłumaczące się głosy uczestników. Zauważyłam też, że kucharzom zdenerwowanym całą panująca tam atmosferą, trzęsą się ręce i unikają kontaktu wzrokowego z szefem myśląc, że może ich nie zauważy. Powiem tylko tyle, gdyby nade mną stał taki szef w mojej kuchni to dziś pewnie miałabym wszystkie palce obcięte… – dodaje aktorka.

Wspólnie z Anetą Zając w restauracji pojawił się także jej taneczny partner z „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Stefano Terrazzino, zwycięzca pierwszej edycji “Hell’s Kitchen” Łukasz Kawaller oraz finalistki Sylwia Biały i Katarzyna Rajkiewicz.

Czy goście wyjdą zadowoleni z restauracji? Jakie dania zaserwują im uczestnicy? Tego dowiemy się już 9 września o godzinie 20.00 w Telewizji Polsat.

Aneta_Zajac_Stefano_Terrazzino_HK2_1 Aneta_Zajac_Stefano_Terrazzino_HK2_2 Aneta_Zajac_Stefano_Terrazzino_HK2_5 Aneta_Zajac_Stefano_Terrazzino_HK2_6

 


Nie ma więcej wpisów