1uzL7cOccSk

Czy Anita Sokołowska zdecyduje się na udział w tanecznym show? Sprawdźcie, co powiedziała nam gwiazda!

Program “Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od lat cieszy się ogromną popularnością. Widzowie chętnie oglądają taneczne poczynania gwiazd na parkiecie Polsatu. Już kilkukrotnie w mediach głośno mówiło się o tym, że w programie zatańczy Anita Sokołowska. Nigdy jednak plotki te nie potwierdziły się. Czy teraz aktorka znana z takich seriali, jak “Na dobre i na złe” czy “Przyjaciółki” zdecyduje się na udział w tanecznym show? 

HOT NEWS – Honorata Skarbek chwali się płaskim brzuchem! Efekty ćwiczeń widać na pierwszy rzut oka

Anita w rozmowie z naszym portalem wyznała, że obecnie nie ma po prostu czasu, aby wziąć udział w tak dużym przedsięwzięciu. 

“To się łączy z codziennymi próbami, treningami…” – mówi gwiazda. 

Aktorka dodała także, że pracując tak intensywnie zarówno na planie serialu, jak i na scenie teatru, nie znalazłaby na program wolnej chwili. Być może za kilka lat fani aktorki będą mogli zobaczyć ją w “Tańcu z Gwiazdami”, lecz obecnie jest to po prostu jeszcze niemożliwe. 

POLECAMY – Piotr Stramowski dumny z Polek! “Są z tego znane na całym świecie”!

Jaka osoba w życiu Anity Sokołowskiej jest najważniejsza? Jakimi priorytetami się kieruje się aktorka? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w naszym materiale wideo. Zobaczcie tę niezwykle ciekawą rozmowę.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!

fot. screen Instagram/Anita Sokołowska

 

Nie ma więcej wpisów