Śledź nas

casting

Casting Warszawa: szukamy obsady do filmu/serialu dokumentalnego o WFDiF!

Opublikowano

w dniu

Czwartek 06.11.2014 Studio Gudejko WFDiF ul. Chełmska 21 Warszawa w godz.: 13.00-19.00

SZUKAJĄ:
aktorów, sportowców, tancerzy, modelek, amatorów, epizodystów, statystów, naturszczyków w rożnym wieku i o rożnym wyglądzie, gotowych wziąć udział w realizacji serii dokumentalnej, w której opowiemy o ich życiu i pracy.

Wiek, pleć, talent i uroda nie maja znaczenia.

Doświadczenie przed kamera oraz przygotowanie zawodowe nie gra roli. Szukamy osób, które wystąpiły lub chciałyby wystąpić na ekranie w jakiejkolwiek roli, połknęły  castingowego bakcyla  i zechciałyby się podzielić swoimi doświadczeniami, obserwacjami, marzeniami i aktorskimi ambicjami przed nasza kamera.

Zapraszamy osoby z pasja, które z chodzenia na castingi do reklam czy innych form telewizyjnych i filmowych uczyniły sposób na życie lub choćby formę dorobienia do pensji czy emerytury. Od wszystkich osób zaproszonych na casting oczekujemy zgody na wykorzystanie wizerunku.

Pozostałe castingi? >KLIKNIJ TU!<

casting

Totalne remonty Szelągowskiej: rusza casting do 6. edycji

Opublikowano

w dniu

przez

Totalne remonty Szelągowskiej

“Totalne remonty Szelągowskiej” po raz 6. odmienią mieszkania i domy Polaków!

Dorota Szelągowska razem z ekipą swojego programu “Totalne remonty Szelągowskiej” przeprowadza remonty domów i mieszkań w formie niespodzianki! Bohaterowie dowiadują się o przemianie z zaskoczenia! Ostatni sezon show mogliśmy oglądać jesienią ubiegłego roku.

HOT NEWS- Kanye West wziął ślub!? Kim jest Bianca Censori?

TVN rozpoczął poszukiwania bohaterów do 6. edycji programu. Przypominamy, że w tym formacie wyjątkowych uczestników mogą zgłaszać ich przyjaciele, rodzina czy sąsiedzi. Produkcja informuje:

Szukamy bohaterów z całej Polski, którzy na co dzień robią nadzwyczajne rzeczy i zasługują na nowy start. Do programu można zgłosić każdego – członka rodziny, przyjaciela, współpracownika lub sąsiada. To będzie szansa na opowiedzenie jego niezwykłej historii i zmianę całego życia

Aby zgłosić bliską osobę należy wypełnić formularz na stronie TVN w zakładce “castingi”.

Zgłosicie kogoś?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Top Modelka wyprawiła swojej partnerce egzotyczne urodziny – zobacz zdjęcia!

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

casting

Ruszył casting do Hell’s Kitchen 8 – kto odważy się gotować w piekielnej kuchni?

Opublikowano

w dniu

przez

Hell's Kitchen

“Hell’s Kitchen” został wznowiony po latach przerwy. Program nadal cieszy się sporą popularnością

“Hell’s Kitchen – piekielna kuchnia” powstał na podstawie brytyjskiego formatu. W programie odważni adepci sztuki kulinarnej prowadzą kuchnię pod surowym okiem gospodarza show – Mateusza Gesslera. Na zwycięzcę czeka staż w restauracji szefa kuchni i nagroda w wysokości 100 tys. złotych!

HOT NEWS- Już dziś wielka premiera drugiego sezonu reality show „Farma”

Program był emitowany na antenie Polsatu w latach 2014-2016, a najnowsza edycja powróciła na ekrany telewizorów w zeszłym roku. Teraz telewizja poszukuje uczestników do kolejnego sezonu show. Aby się zgłosić należy wypełnić formularz na stronie programu TUTAJ. Stacja zapowiada, że na uczestników nowego sezonu czeka wiele nowości. Poszukiwane są osoby, które zdecydują się zamknąć w willi, bez kontaktu ze światem zewnętrznym na kilka tygodni, aby oddać się swojej największej pasji – gotowaniu. Na stronie czytamy:

 Chcesz zawalczyć o własne marzenie o pracy w prawdziwej restauracji? Walka z samym sobą w dążeniu do przygotowania perfekcyjnego dania to twój żywioł? Być może to przed Tobą otworzą się wrota Piekielnej Kuchni, a wraz z nimi szansa na spotkania z wybitnymi gośćmi, pieniądze i sławę!

Zgłosicie się?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Jeremy Renner doznał wypadku na pługu śnieżnym – jest w krytycznym stanie

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

casting

Rolnik szuka żony: ruszył casting do 10. edycji programu

Opublikowano

w dniu

przez

„Rolnik szuka żony”

„Rolnik szuka żony” najprawdopodobniej powróci z 10. sezonem. Pojawił się jeden problem!

„Rolnik szuka żony” to popularny program w TVP, w którym rolnicy z całej Polski szukają swojej drugiej połówki. Nad wszystkim czuwa niezawodna Marta Manowska, która pomaga uczestnikom w trudnych wyborach. Właśnie ruszył casting do 10. edycji show:

Jeżeli jesteś Rolnikiem lub Rolniczką stanu wolnego, szukasz miłości i nie boisz się wyzwań, to właśnie Ciebie szukamy!

HOT NEWS- “Jesteśmy Black Eyed Peas, nie Black Eyed PiS!”: zespół wystąpił z tęczowymi opaskami podczas Sylwestra TVP

Aby się zgłosić należy wypełnić formularz na stronie rolnikszukazony.com. Szczególnie ważne jest wpisanie poprawnego numeru telefonu, ponieważ produkcja skontaktuje się z wybranymi osobami telefonicznie.

Co ciekawe, portal Wirtualne Media nieoficjalnie dowiedział się, że Telewizja Polska nadal nie podpisała umowy na realizację 10 edycji z firmą zajmującą się produkcją FremantleMedia Polska. Na razie niewiadomo, kiedy taka umowa zostanie podpisana, a biuro prasowe TVP krótko poinformowało WM:

Telewizja Polska o programie “Rolnik szuka żony” poinformuje w odpowiednim czasie w oficjalnym komunikacie

10. edycja programu powinna trafić na antenę jesienią 2023 roku.

Zgłosicie się?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Benedykt XVI nie żyje – papież emeryt miał 95 lat

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

casting

“Ugotowani” wracają po latach – ruszył casting dla par!

Opublikowano

w dniu

przez

Ugotowani

Program “Ugotowani” powraca w nowej odsłonie! Sprawdź szczegóły

Program “Ugotowani” był emitowany na antenie TVN przez 13 sezonów. Ostatnie odcinki kulinarnego show mogliśmy obejrzeć w 2018 roku, gdy do uczestników dołączyły gwiazdy, w tym Joanna Przetakiewicz, Michał Piróg i Sławek Uniatowski. Przypomnijmy, że w każdym odcinku programu 4 osoby przygotowywały kolejno trzydaniową kolację, a uczestnicy oceniali siebie nawzajem.

HOT NEWS- Rihanna pierwszy raz pokazała synka!

Po 5 latach program powróci na antenę TVN, jednak w nieco innej odsłonie. Produkcja poszukuje par, niezależnie od płci i stopnia sformalizowania, które chcą wziąć udział w wyzwaniu. Tym razem są poszukiwane pary z Warszawy, Trójmiasta, Poznania, Białegostoku, Wrocławia, Łodzi, Krakowa, Lublina, Katowic i Bydgoszczy. Wymagania to miłość do wspólnego gotowania i dzielenie pasji oraz cenienie dobrego towarzystwa!

Aby się zgłosić należy wypełnić formularz na stronie TVN. Tam należy załączyć zdjęcie lub krótki filmik przedstawiający Was jako parę. 

Zgłosicie się?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Górniak i Steczkowska znów w konflikcie? Edyta twierdzi, że została oszukana!

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

HITY