Michał Wiśniewski lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. W swojej karierze zasłynął m.in. z częstych zmian wizerunku, a dokładniej ze zmian koloru włosów na wyraziste odcienie. Czerwona fryzura stała się symbolem i znakiem rozpoznawczym artysty. Nieco ponad rok temu postanowił jednak wrócić do naturalnej czerni. Zrezygnował też z krzykliwych strojów na rzecz stonowanych ubrań w eleganckim stylu.

wisniewski3

Opinie na temat nowego wizerunku Michała Wiśniewskiego były różne. Z pewnością nie było w nim nic z tego Michała Wiśniewskiego, którego poznaliśmy w zespole “Ich Troje”. Artysta otworzył tym krokiem jakby nowy rozdział w swoim życiu. Inaczej się ubierał, inaczej wyglądał, zaczął tworzyć inną muzykę. Wszystko wskazuje jednak na to, że pod tymi zmianami tłumił swoje prawdziwe “ja”. Nie wytrzymał długo. Niedawno pochwalił się na Facebooku zdjęciami z wakacji na Malcie, gdzie możemy zauważyć Michała w czerwonych włosach.

wisniewskii

Właśnie takiego ludzie go pokochali – Michał Wiśniewski w ognistej czerwieni. Wygląda na to, że sam również w tym kolorze czuje się najlepiej. Mimo swoich epizodów z różnymi kolorami włosów, wraca jednak do czerwieni. W komentarzach pod zdjęciami na profilu piosenkarza fani nie kryją zadowolenia – “Znów czerwony! Raduje się serce!” – “Czerwony to jest po prostu legendarny i najlepszy!” – “Czerwone! Sąąąą! Wreszcie“.

wisniewski


Nie ma więcej wpisów