Śledź nas

prze.tv

Cejrowski zdradza prawdę o nominacji Vegi – wszystko przez film o politykach

Czy Patryk Vega ma szansę na wygraną w plebiscycie “Gwiazdy Plejady”? Marcin Cejrowski zdradza szczegóły braku nominacji reżysera. 

Już niedługo film Patryka Vegi o politykach ujrzy światło dzienne. Politycy “Prawa i Sprawiedliwości” jeszcze przed premierą chętnie komentują go negatywnie, a reżyser ironicznie odpowiada – między innymi Kaczyńskiemu i Morawickiemu. Spytaliśmy o ten hejt Marcina Cejrowskiego podczas prezentacji marki genokosmetyków pod nazwą GENO dr Wilsz, powstałych przy współpracy dwóch zespołów naukowo-badawczych: Laboratorium Kosmetycznego Novel dr Wilsz oraz Laboratorium Genetycznego Vitagenum w Akademii Jagi Hupało.

ZOBACZ – Jaga Hupało testowała na “nagą skórę” genokosmetyki – poznaliśmy rezultaty!

W wywiadzie Marcin Cejrowski, redaktor naczelny serwisu Plejada.pl, przyznał, że sztuka pod każdą postacią jest niezwykle potrzebna, a zwłaszcza taka, która porusza aktualne problemy. Wypowiadając się o filmie Patryka Vegi, a raczej o zapowiadających go fragmentach, Marcin zdradził, że:

Trudno mi mówić o filmie Patryka, jego najnowszym filmie, przecież oglądamy tylko urywki […] Musze zdradzić, że chcieliśmy w tym roku nominować Patryka w kontekście osobowości roku w Plebiscycie Gwiazdy Plejady.

POLECAMY – Zmęczona Gosia Rozenek na rowerach z dziećmi! Fani oburzeni jednym szczegółem!

Patryk Vega o nominacji nominacji poprosił, by wstrzymać się z nią do przyszłego roku, czyli już po tym jak jego film pojawi się na ekranach kin. Reżyser czuje, że film może być dużym poruszeniem sceny politycznej  – to zapewne jego zdaniem będzie dopiero powodem przyznania nominacji, a może i nagrody od Plejady. Oceniając zapowiedź filmu Marcin Cejrowski podkreślił:

Rola pani Iwony […] genialna, no imitująca panią Krystynę Pawłowicz – wspaniały! Wspaniały popis aktorskich możliwości!

Jak przyznaje Marcin Cejrowski Patryk Vega jest artystą, który budzi sprzeczne uczucia wśród publiczności – jedni lubią jego filmy, a inni wręcz przeciwnie. Niemniej jednak sam nie może doczekać się kolejnej produkcji i uważa, że w kwestii oglądalności Patryk Vega nie ma w sobie równych! Czy jego nowa produkcja zapewni mu nominację do Plebiscytu Gwiazdy Plejady? Niewykluczone!

HOT NEWS – Agnieszka Woźniak-Starak o Olehu z Big Brohera!

Foto. Screen Instagram

 

 

news

Katarzyna Grochola o dramatycznej walce z rakiem. Lekarz: To Pani żyje?

Katarzyna Grochola opowiedziała o swoich zmaganiach z rakiem. Jak udało jej się pokonać chorobę?

O tym, że Katarzyna Grochola zmagała się niegdyś z chorobą nowotworową dowiedzieliśmy się dopiero kilka lat temu, gdy pisarka postanowiła wypowiedzieć się na temat tego dramatycznego okresu w swoim życiu. Podczas Konferencji i Gali #MojaSuperMoc, której partnerowała Elfa Pharm postanowiliśmy spytać jak wspomina dzień, w którym dowiedziała się, że ma raka. 

No, pamiętam dokładnie. Pamiętam nawet ten dzień, to był dwudziesty drugi czerwiec i również pamiętam, że lekarze nie chcieli mnie operować i prosili o uregulowanie wszystkich spraw. Miałam małe dziecko wtedy. Dawali mi trzy miesiące życia. I również pamiętam rok później, jak lekarz mnie spotkał na przystanku autobusowym i powiedział: “O Boże, to Pani żyje!”

ZOBACZ – Paulina Smaszcz-Kurzajewska przerywa milczenie – grożono jej śmiercią

Co sprawiło, że pomimo bardzo słabych rokować Katarzyna Grochola wygrała walkę z rakiem? W odpowiedzi pisarka przyznała, że jak dotąd pozostaje to dla niej tajemnicą. Co więcej w wywiadzie Katarzyna Grochola podkreśliła, że jest osobą wierzącą i jak sama stwierdziła, nikt nie jest w stanie poznać “Boskiego planu”. Pisarka miała jeszcze jeden powód, dla którego nie poddała się w walce z chorobą:

Moja córka Dorota, miała wtedy 6 lat i sobie pomyślałam: “Takiego… umrę przed jej osiemnastką […] No tak, byłam po rozwodzie i było wiadomo, że moja córka będzie musiała gdzieś być przez ten czas mojego leczenia czy mojej operacji, której miało nie być, przez ten czas naświetlań itd. No i tutaj bardzo mi pomogli rodzice…

Jak widać Katarzyna Grochola ma za sobą bardzo ciężkie przeżycia. Więcej o jej zmaganiach z chorobą dowiecie się z materiału!

POLECAMY – Julia Wieniawa zdradza, na ile potrafi angielski – wystarczy na karierę w Hollywood?

View this post on Instagram

Jadę z córeczką na wakacje #cieszęsię

A post shared by Katarzyna Grochola (@katarzynagrochola_official) on

Foto. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Paulina Smaszcz-Kurzajewska przerywa milczenie – grożono jej śmiercią

Paulina Smaszcz-Kurzajewska opowiedziała o hejcie, z jakim się spotyka. Otrzymywała groźby?

Życie gwiazdy nie jest usłane różami. Przekonała się o tym Paulina Smaszcz-Kurzajewska, która o swoich przykrych doświadczeniach opowiedziała podczas wywiadu na Konferencji i Gali #MojaSuperMoc.

HOT NEWS – Reżyser “Bożego Ciała” Jan Komasa w szpitalu – znamy szczegóły

Po tym jak w sieci pojawiły się doniesienia na temat rozwodu Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej z mężem (Maciej Kurzajewski) dziennikarka padła ofiarą wielu nieprzyjemnych komentarzy ze strony Internautów. Które z nich zabolały ją najbardziej?

Ja myślę, że nie ma gorszej rzeczy niż życzenie komuś śmierci. A spotkałam się z komentarzami, kiedy życzy mi się śmierci, żebym zdechła, żebym zdechła tak jak umarły moje dzieci, że ja sobie na to zasłużyłam, że szkoda, że nie zdechłam razem z nimi. 

W wywiadzie Paulina Smaszcz-Kurzajewska stanowczo podkreśliła, że takie zachowanie jest całkowitym zaprzeczeniem człowieczeństwa. Jakie słowa skierowałaby w kierunku takiej osoby?

To jest mój cytat: “Nie jestem zupą pomidorową, żeby każdy mnie lubił. Nie jestem osobą, która ma wątpliwości na swój temat, bo wiem jaka jestem, znam swoje minusy i plusy. Wiem jak wyglądam. Znam swoje słabości, ale znam też doskonale swój talent i umiejętności i mówiąc szczerze, mam w d**** Wasze opinie.

ZOBACZ – Julia Wieniawa zdradza, na ile potrafi angielski – wystarczy na karierę w Hollywood?

Co więcej Paulina Smaszcz-Kurzajewska wyznała, że w życiu kieruje się opinią osób, które uważa za swój autorytet. Spodziewaliście się, że na co dzień dziennikarka spotyka się z tak wielką falą hejtu?

Foto. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie

news

Julia Wieniawa zdradza na ile potrafi angielski – wystarczy na karierę w Hollywood?

Julia Wieniawa od jakiegoś czasu szlifuje swój angielski, po to by zacząć karierę w Hollywood. Sprawdź, na ile aktorka potrafi ten język!

Julia Wieniawa, rozchwytywana aktorka młodego pokolenia, 21-latka, która już na swoim koncie ma udział w kultowych, polskich produkcjach filmowych. Wieniawa od jakiegoś czasu nie kryje się ze swoimi marzeniami dotyczącymi kariery w Hollywood. Aktorce sukcesy w Ameryce wróżyły nawet jej koleżanki z branży: Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati. Podczas wywiadu na premierze bajki z dubbingiem Julki, aktorka powiedziała jak ocenia swój poziom języka angielskiego:

U mnie z angielskim jest tak, że umiem rozmawiać po angielsku, rozumiem, akcent mam nawet dobry, no bo mam słuch muzyczny, ale jeszcze wiele mi brakuje żeby mieć taki dobry, płynny angielski…

Polecamy – Reżyser “Bożego Ciała” Jan Komasa w szpitalu – znamy szczegóły

Julia otwarcie przyznała, że nie ma jeszcze odpowiedniego amerykańskiego “slangu”, jednak żeby go mieć trzeba być w Satanach dobre kilka lat. Tomasz Kot który razem realizował z Julką Wieniawą projekt “Salma w krainie dusz” już robi karierę w Hollywood, a aktorka jest jego fanką i bardzo mu kibicuje. Czy jeśli miałaby możliwość udzielić korepetycji Tomaszowi z angielskiego, to co by zrobiła? Odpowiedź w naszym najnowszym wideo!

Zobacz również – Górniak wygrzewa się na rajskiej plaży – formy pozazdrości nie jedna nastolatka!

fot. screen z Instagram

S.S.

Kontynuuj czytanie

news

Ewa Chodakowska rezygnuje z takich z obozów!

Ewa Chodakowska ma mocne postanowienie noworoczne!

Ewa Chodakowska to prawdziwa bizneswoman i kobieta sukcesu. Gwiazda nie tylko jest ulubioną trenerką Polek, która może się pochwalić motywacją do ruchu najbardziej opornych, ale też właścicielką kilku firm. Ewa ma linię własnych kosmetyków, przekąsek czy sprzętu sportowego. Oprócz tego bierze udział w licznych kampaniach reklamowych. Niestety tak intensywne życie zawodowe powoduje, że brakuje czasu na życie rodzinne. 

HOT NEWS- Sandra z Big Brothera odrzuciła Love Island! Dno?

Oprócz tego Ewa przez ostatnie 8 lat organizowała niezwykle popularne obozy treningowe w Polsce, ale też zagranicą. Z uczestnikami treningów jeździła na Mauritius, na Malediwy, do Tajlandii i Balii. W związku ze swoim noworocznym postanowieniem, czyli znalezieniem więcej czasu dla rodziny, musiała zrezygnować z kilku projektów. Wśród nich znalazły się zagraniczne obozy!

Od tego roku nie ma już wyjazdów zagranicznych, ale dotychczas były rok w rok, regularnie

Bardzo wiele osób jest zasmucona tą wiadomością i pisało do Ewy. Jednak trenerka nie miała wyjścia, bo zajmowały one za dużo czas:

Jak policzyłam, ile czasu spędzają osoby pracujące od poniedziałku do piątku, ile czasu spędzają na wakacjach i ile mają czasu wolnego, biorąc pod uwagę tylko weekendy, to są 3 miesiące w roku. A ja dotychczas miałam wolne miesiąc w roku

Co Wy na to?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Walentynki tuż tuż! Sprawdź, które gwiazdy trafiła strzała amora!

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

CIAŁO, to tylko EFEKT UBOCZNY, zdrowego stylu życia 🖤

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

To nie jest zlot #chodagang 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ to nie jest zjazd psychofanek 🥴🥴🥴 to nie jest sekta 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Czym jest TYDZIEŃ METAMORFOZY, który można wylicytować właśnie na aukcji dla WOŚP? Do kogo jest przeznaczony taki WYJAZD? Przede wszysktim do osób które mówią sobie: TERAZ JA! Teraz ja jestem ważna, teraz chce zrobić coś dla siebie.. Chce o siebie ZADBAĆ!! Chce odpocząć od obowiązków dnia codziennego.. Chce znaleźć motywację do działania.. Chce zaszczepić w sobie zdrowe nawyki.. …a może chce nagrodzić swoją dotychczasową pracę.. Ten TYDZIEŃ JEST O TOBIE i DLA CIEBIE.. #tydzienmetamorfozyzchodakowska #fitnessbootcamp #bootcamp #retreat

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

chodakowska

AW

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.