Śledź nas

news

“Dance Dance Dance” również zawieszono – jednak program nie zniknie z anteny

zawieszono
“Dance Dance Dance” dołączył do zawieszonych programów…

W związku z szalejącym koronawirusem jesteśmy zmuszeni diametralnie zmienić nasze życie. Również wiele stacji telewizyjnych wstrzymało zdjęcia swoich produkcji, w tym seriali i programów rozrywkowych. TVP w trosce o swoich pracowników i gwiazdy też zawiesiło produkcję “Dance Dance Dance”.

HOT NEWS- Jednak to prawda – Blanka Lipińska potwierdza swój związek z Baronem!

Na szczęście program nie zniknie zupełnie z anteny! Kilka odcinków zostało zrealizowanych już wcześniej i zostaną one wyemitowane według harmonogramu:

21.03.2020, godzina 20:00 – emisja Duetów z czwartego odcinka

28.03.2020, godzina 20:00 – emisja Solówek z czwartego odcinka 

04.04.2020, godzina 20:00 – emisja Duetów z piątego odcinka

11.04.2020, godzina 20:00 – emisja Solówek z piątego odcinka

Oprócz tego widzowie będą mogli zobaczyć specjalne odcinki „Dance Dance Dance The Best Off” będące podsumowaniem tanecznych zmagań uczestników drugiej edycji tanecznego show TVP2. W informacji prasowej czytamy:

Na razie nie podjęto decyzji o terminie wznowienia zdjęć

Natomiast w najbliższą sobotę o 20:00 zobaczymy nasze ulubione gwiazdy w wymagających choreografiach:

Pamela i Mateusz – I’m So Excited (The Pointer Sisters)

Rafał i Przemek – Marilyn Monroe (Pharrell Williams)

Ania i Mateusz – Beat It (Michael Jackson)

Rafał i Krzysiek – Party Rock Anthem (LMFAO ft. Lauren Bennett, GoonRock)

Będziecie oglądać?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Być jak Helena Norowicz – te gwiazdy tylko pięknieją z wiekiem

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Ania, Ida i Robert ? okiem ? Sekrety jury w #instastory ?? #dddtvp #dance #kulisy #backstage

A post shared by DANCE, DANCE, DANCE (@dancedancedancetvp) on

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Na zapleczu mix emocji?❤️ #dddtvp #backstage #kulisy #dance #talentshow

A post shared by DANCE, DANCE, DANCE (@dancedancedancetvp) on

fot. Waldemar Kompała / TVP

AW

news

Diego Maradona nie żyje. Legenda piłki nożnej miał 60 lat

diego

Diego Maradona zmarł w ukochanej Argentynie.

Diego Maradona to jeden z najbardziej utalentowanych piłkarzy w historii piłki nożnej. Był postacią kontrowersyjną, ale pomimo licznych skandali był uwielbiany przez kibiców na całym świecie. 91 razy reprezentował Argentynę, grał m.in. w Barcelonie, Napoli i Sewilli. W 1998 roku doczekał się nawet Kościoła Maradony.

HOT NEWS- Dominic D’Angelica wydaje oświadczenie: Nie jestem przestępcą, ani oprawcą

4 listopada piłkarz przeszedł operację krwiaka podtwardówkowego mózgu, po której na własne życzenie opuścił szpital. Jego stan miał być dobry, bo operacja się udała. Niestety 25 listopada argentyński dziennik Clarin poinformował o śmierci Maradony:

Pewnego dnia stało się nieuniknione. To emocjonalny i narodowy policzek. Cios, który odbija się echem na wszystkich szerokościach geograficznych. Zdanie stało się teraz częścią smutnej rzeczywistości: Diego Armando Maradona zmarł

Przyczyną śmierci miał być zawał serca. Maradona osierocił ośmioro dzieci – Diego Juniora, Jana, Diego Fernanda, Gianniny, Dalmy oraz trójkę potomków na Kubie.

Kibicowaliście mu na murawie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Edyta Górniak uwierzyła w wirusa? Nagrała zaskakujące wideo

AW

Kontynuuj czytanie

news

Poznajcie “Skrót”, czyli nowy singiel Saszan- trzyma w napięciu?

25 listopada Saszan ponownie zaspokoiła muzyczną ciekawość swoich fanów i opublikowała kolejny, nowy singiel! Podoba Wam się?

We wrześniu, Roksana Pindor czyli Saszan zachwyciła wszystkich swoich słuchaczy najnowszym singlem “Czternasty”, który zadedykowała swojej ukochanej babci. Wokalistka nie zwalnia tempa i cały czas intensywnie pracuje nad nowym albumem, wydając przy tym nowe single. Dziś, czyli 25 listopada Saszan pochwaliła się najnowszym singlem. “Skrót” niesie za sobą dość ważny dla Roksany przekaz.

Polecamy – Saszan w szczerym wywiadzie o Babci i nowym singlu “Czternasty”

„Skrót” to krótka autobiograficzna opowieść Saszan w trapowym klimacie.

Każdy wers to krótki opis mojego życia, rozpisany w punktach. Tytuł ma dwa znaczenia: pierwsze to opowieść o mnie w „mocnym skrócie”, a drugie to fakt, że nie znam dróg na skróty. Zawsze bardzo przykładam się do każdego aspektu swojej pracy, od warstwy tekstowej po stylizacje, teledyski, montaż.

Piosenkarka po raz kolejny w swoim utworze zahacza o rap, konsekwentnie mieszając go z popową linią melodyczną. Jeśli jeszcze nie widzieliście klipu Saszan, możecie zrobić to teraz. Czekamy na Wasze komentarze; podoba Wam się najnowsze dzieło Roksany Pindor?

Zobacz również – Dominic D’Angelica wydaje oświadczenie: Nie jestem przestępcą, ani oprawcą

fot. Instagram @saszan

Kontynuuj czytanie

news

Dominic D’Angelica wydaje oświadczenie: Nie jestem przestępcą, ani oprawcą

dominic

Dominic D’Angelica przerwał milczenie w sprawie swojego wyroku!

Udział Dominica D’Angelica w Top Model był sporą sensacją – przystojny Amerykanin od razu podbił serca fanów programu. Model bez problemów doszedł do finału, ale dwa dni przed emisją ostatniego odcinka serii wyszło na jaw, że w 2011 roku Dominic siedział w więzieniu za wykorzystanie seksualne nieletniej, a trzy lata później złamał warunki zawieszenia wdając się w bójkę. Wtedy odsiedział 4 miesiące za spowodowanie znacznych obrażeń ciała oraz planowania przestępstwa.

HOT NEWS- Edyta Górniak uwierzyła w wirusa? Nagrała zaskakujące wideo

Gdy te informacje wyszły na jaw, w mediach zawrzało. Część osób stanęło murem za Amerykaninem, w tym Michał Piróg i Dawid Woliński. Jednak pokaźna liczba widzów programu twierdzi, że osoba z taką przeszłością nie powinna znaleźć się w Top Model i robić karierę w show biznesie. W końcu całą sprawę skomentował D’Angelica, która stwierdził, że… nigdy nie został uznany za winnego. Dodał również, że nie stać go było na kontynuowanie procesu, dlatego zgodził się na ugodę:

Fakty. Nigdy nie zostałem uznany za winnego. Nigdy nie udało mi się dokończyć procesu z 2013 roku, ponieważ dwóch sędziów było chorych i nowy sędzia nie pojawił się na rozprawie. Nie stać mnie było na rozpoczęcie nowego procesu.

Z tego powodu byłem zmuszony pójść na układ na wyrok w zawieszeniu.

Spędziłem cztery miesiące w areszcie prawie dwa lata później przez naruszenie wyroku w zawieszeniu kiedy broniłem moją ciocię przed jej agresywnym partnerem. Byłem w reszcie NIE w związku z oskarżeniem o wykorzystywanie seksualne.

Nie jestem przestępcą ani oprawcą.

Dołączył też screenshot listu od adwokata w 2015 roku opisujący ugodę. Post podpisał:

Wiem, że sporo się teraz dzieje. To dla mnie bardzo trudny czas. Chcę, żebyście wiedzieli, że cały czas o was myślę. Wiem, że jest sporo pytań. W tym momencie jestem bardzo zraniony. Więc opisałem kilka krótkich faktów w tym poście. Za jakiś czas opublikuje dłuższy post z wyjaśnieniami, gdy tylko poczuję się lepiej. Będę silny. Wszystkim, którzy mnie wspierają, jestem z całego serca wdzięczny. Kocham Was!

Co sądzicie o tej sprawie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- TVN wydało oświadczenie ws Dominica D’Angelica w Top Model

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Edyta Górniak uwierzyła w wirusa? Nagrała zaskakujące wideo

górniak

Edyta Górniak ostatnio była znana jako koronasceptyczka!

Żyjemy w trakcie epidemii koronawirusa, który na całym świecie uśmiercił już 1,4 mln osób. W tym samym czasie rośnie liczba ludzi, którzy uważają, że wirusa nie ma, a strach przed epidemią został sztucznie wywołany, by kontrolować ludzkość. Jedną z osób, które były aktywne w głoszeniu swoich teorii spiskowych była Edyta Górniak. Wokalistka jest szczególnie przeciwna szczepionce, nawet twierdziła, że w szpitalach leżą statyści…

HOT NEWS- TVN wydało oświadczenie ws Dominica D’Angelica w Top Model

Za swoje poglądy spotkała się ostracyzmem z środowisku artystycznym i wielką krytyką w internecie oraz wśród autorytetów lekarskich. Możliwe, że wpływ tych czynników był tak duży, że Edyta postanowiła zmienić zdanie. W emocjonującym wideo przyznała, że wierzy w epidemię! Dodała też, że jej wcześniejsze wypowiedzi były zmanipulowane:

Jak już się wszyscy wypowiedzieli, to ja też chciałam coś powiedzieć. Kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa. Zwróćcie uwagę na to, żeby nie ulegać takiej masowej manipulacji, bo wygląda na to, że wszystko ludziom można wmówić. Moje słowa zostały zmanipulowane w dość brutalny sposób i opinie, które się na nich opierają, są po prostu nieuzasadnione.

Dalej przyznała:

Nie powiedziałam, że ludzie nie chorują, że nie ma zakażeń, szpitale są puste. Powiedziałam coś zupełnie innego. Oczywiście, że wirus jest, mamy na to mnóstwo dowodów na całym świecie, oczywiście, że ludzie chorują i, niestety, masowo umierają.Ta brutalna manipulacja i wkładanie w moje usta słów, których nie powiedziałam lub nadawanie im innego znaczenia jest po prostu świadomą manipulacją 

Czemu zmieniła zdanie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Szok: Dominic z Top Model siedział w więzieniu za współżycie z nieletnią!?

edyta
scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Gałązka/AKPA
scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Gałązka/AKPA
scena z: Edyta Górniak, SK: Premierowy odcinek Big Brother Arena z gościnnym występem Edyty Górniak, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA
scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

AW

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.