Śledź nas

news

Dorota Goldpoint świętuje 90-lecie Juraty wyjątkowym pokazem mody z udziałem gwiazd [zdjęcia]

Opublikowano

w dniu

goldpoint

Dorota Goldpoint urządziła pokaz na molo w Juracie!

Jurata jest jednym z najsłynniejszych polskich nadmorskich miast i właśnie w tym roku obchodzi 90-lecie istnienia jako kurortu. Z tej okazji 24 lipca na molo odbył się niezwykły pokaz mody zorganizowany przez Burmistrza Miasta Jastarni Pana Tyberiusza Narkowicza, Dorotę Goldpoint oraz Fundację “Serce nie ma zmarszczek”. Na ten dzień piękne molo zamieniło się w wybieg dla modelek, po którym dumnie kroczyły, prezentując kolekcję Doroty Goldpoiny: Grażyna Szapołowska – ambasadorka projektu “The Inner Power”, a także inne gwiazdy oraz klientki zaprzyjaźnione z projektantką. Podziwiać mogliśmy m.in.: Katarzynę Jungowską, Karolinę Matej, Beatę Tadlę, Paulinę Koziejowską, Jolantę Borowiec, Annę Iberszer.

HOT NEWS- Wolszczak, Ładocha i Powierza na gali Skrzydła Ekologii 2021 – poznaj wszystkich laureatów prestiżowej nagrody

Podczas pierwszej części pokazu, obejrzeliśmy najnowszą kolekcję plażową Doroty Goldpoint: kostiumy kąpielowe, sukienki plażowe, tuniki i spódnice wykonane z jedwabno-bawełnianego batystu w unikatowy, autorski print “złote skarby morza”. Następnie modelki zaprezentowały codzienne ubrania, idealne na wakacje. W projektach dominują pomarańcz, turkus, żółć, czerwień i malina.

Kulminacyjnym punktem wieczoru był uroczysty koncert gwiazd –  recital Tomasza Stockingera, który zabrał wszystkich w artystyczną podróż do początków istnienia Juraty piosenkami z lat 20-tych i 30-tych. Na scenie wystąpiła też Irena Santor, która wzruszyła zgromadzonych gości piosenką “Już nie ma dzikich plaż”, bowiem to dzięki tej piosence Jurata została rozsławiona i zdobyła tak ogromną popularność. Swoje umiejętności taneczne zaprezentowali w tangu Anna Iberszer oraz Piotr Woźniak. Dorota Goldpoint była wzruszona, że Irena Santor przerwała emeryturę specjalnie dla wydarzenia:

Jestem dumna i ogromnie wdzięczna Irenie, że mimo zakończonej kariery, zgodziła się wystąpić podczas tych obchodów. To dla mnie ogromny zaszczyt mieć wśród przyjaciół tak wspaniałą artystkę

Na obchodach nie zabrakło też śmietanki towarzyskiej, pokaz i koncert podziwiały m.in.: Agnieszka Dygant, Beata Ścibakówna, Magdalena Zawadzka, Anna Czartoryska – Niemczycka, Anna Nowak Ibisz. Dorota mówiła:

Jestem w Juracie już 26 rok. Zakochałam się w tym miejscu od pierwszego wejrzenia, w tych pięknych sosnach, w tym pięknym morzu, trochę zbuntowanym, takim trochę zimnym i w tym białym pasku, jakiego nie spotkałam nigdzie na świecie podczas moich podróży. To miejsce jest moim miejscem na Ziemi, które kocham myślę, że miłością wzajemną, ponieważ zawsze, gdy tu przyjeżdżam, nawet poza sezonem, świeci słońce, a ja mogę rozkoszować się spacerami brzegiem morza. Tutaj wychowały się moje dzieci, tutaj zostawiłam całą swoją młodość, wspomnienia i to wszystko, co piękne, a co wydarza się latem. Od początku istnienia mojej marki przygotowuję kolekcję na każdy sezon tutaj w Juracie. Jest to kolekcja specjalna, dedykowana tylko i wyłącznie Juracie i kobietom, które tutaj przyjeżdżają. Co roku pokazuję linę sportową, letnią, typowo nadmorską, promenadową, której towarzyszy biel i granat. A w tym roku specjalnie na jubileusz 90-lecia Juraty przygotowałam linię plażową, sukienki, spódnice, tuniki, kostiumy kąpielowe w print inspirowany właśnie morzem, który nazwałam “Złote skarby Bałtyku”

Honorowy gość wydarzenia, Irena Santor mówiła:

Dziękuję władzom miasta i osobiście Dorocie Goldpoint za zaproszenie na te przepiękne urodziny. Piękna Jurata obchodzi 90-lecie swoich urodzin. Tak się zastanawiam, czy my przypadkiem nie demonizujemy tego wieku. Między Bogiem a prawdą, co to w końcu jest 90 lat dla młodej kobiety!? Sama wiem po sobie, bom Juracie rówieśniczką. Przyjechałam tu dziś, by pięknej Juracie złożyć życzenia wszelkiej szczęśliwości do końca świata i jeden dzień dłużej, jak słusznie mówi Jerzy Owsiak

Zachwycona Beata Tadla dodała:

Jurata jest kobietą. Spędziłam niezwykły wieczór. Pełen kobiecości, oddechu, takiego głębokiego, który można tutaj wziąć, pełen kwiatów, zapachów, pięknych strojów i głębokich emocji, bo jednak spotkanie z Ireną Santor, zawsze jest dla mnie momentem cudownych emocji”

Obejrzyjcie zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Agnieszka Kaczorowska urodziła – opublikowała naturalne zdjęcie ze szpitala

scena z: Beata Ścibakówna, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Magdalena Zawadzka, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Agnieszka Dygant, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Agnieszka Dygant, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Anna Czartoryska-Niemczycka, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Beata Tadla, Michał Cebula, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Anna Nowak Ibisz, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Anna Nowak Ibisz, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Tomasz Stockinger, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Tomasz Stockinger, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Zbigniew Niemczycki, Katarzyna Frank-Niemczycka, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Anna Iberszer, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Anna Iberszer, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Jolanta Borowiec, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Beata Tadla, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Paulina Koziejowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Anna Iberszer, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Anna Iberszer, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Beata Tadla, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Katarzyna Jungowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Grażyna Szapołowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Beata Tadla, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Dorota Goldpoint, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Dorota Goldpoint, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Maciej Majzner, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Irena Santor, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Irena Santor, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Paulina Koziejowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Jolanta Borowiec, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Beata Tadla, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Dorota Goldpoint, Grażyna Szapołowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Grażyna Szapołowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Grażyna Szapołowska, Eryk Stępniewski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Fot. Akpa

AW

news

Maja Sablewska przeżywa zarzuty uczestniczki swojego programu: Jest tym wszystkim załamana

Opublikowano

w dniu

przez

Maja Sablewska

To nie koniec afery z programem “10 lat młodsza w 10 dni”. Maja Sablewska mocno to przeżyła

Kilka miesięcy temu Maja Sablewska musiała zmierzyć się ze sporą krytyką po metamorfozie pani Jolanty w programie “10 lat młodsza w 10 dni”. Co więcej, uczestniczka przyznała w rozmowie z Plotkiem, że poczuła się poniżona i obrażona przez prowadzącą.

HOT NEWS- Blanka Lipińska wymownie wspomina związek z Baronem: Było to straszne doświadczenie

W związku z tymi skaragmi, portal Pudelek skontaktował się ze stacją Polsat Cafe. W odpowiedzi dział PR poinfomormował:

Od początku medialnych publikacji z udziałem pani Jolanty konsekwentnie odmawiamy komentarzy na temat kulis programu, przede wszystkim z szacunku dla samej uczestniczki 

Z kolei osoba z otoczenia programu zapewniła, że dla Sablewskiej cały czas najważniejsza pozostaje misja programu:

Majka nie tak wyobrażała sobie swój powrót do telewizji. Jakkolwiek to nie brzmi, dla niej poprowadzenie tego programu wiązało się z misją, jaką jest niesienie pomocy kobietom, których nie rozpieszczało życie. Zdaje sobie sprawę, że stylizacje jej autorstwa często budzą emocje, tak było od zawsze. Ale nie zgadza się z opinią, że kogoś skrzywdziła czy upokorzyła i nadal podpisuje się pod tymi metamorfozami 

Pracownik produkcji zaznaczył, że cała ekipa pracuje dla dobra uczestniczek. Maja jest mocno dotknięta tymi oskarżeniami:

Praca na planie to emocje, szybkie tempo, czasem nerwy i stres, ale całej ekipie przyświecało tylko to, żeby każda z uczestniczek “10 lat młodszej…” poczuła się piękniejsza, a przede wszystkim – pewniejsza siebie. Maja nadal ma zresztą kontakt z większością uczestniczek. Wie, że udział w jednym odcinku jej programu nie rozpocznie u każdej życiowej rewolucji, bo to wymaga czasu. Ale cała sytuacja mocno podcięła jej skrzydła. Jest tym wszystkim załamana.

Co sądzicie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Olga Frycz szczerze na temat uzależnienia: Alkohol zawsze kojarzył się z tym, żeby się upić

Fot. Screen Facebook/Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Blanka Lipińska wymownie wspomina związek z Baronem: Było to straszne doświadczenie

Opublikowano

w dniu

przez

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska otworzyła się na temat obecnego partnera i wspomniała związek z Baronem!

Blanka Lipińska i Baron zaczęli swój namiętny romans na początku 2020 roku. Para cały czas była aktywna w mediach społecznościowych, dzieląc się z fanami szczegółami swojej relacji. Jednak związek pisarki i muzyka przetrwał tylko 225 dni.

HOT NEWS- Olga Frycz szczerze na temat uzależnienia: Alkohol zawsze kojarzył się z tym, żeby się upić

Baron szybko znalazł pocieszenie w ramionach Sandry Kubickiej, z którą jest do dzisiaj. Z kolei Blanka od jakiegoś czasu spotyka się z niejakim Pawłem, który nie jest osobą medialną. W zeszłą niedzielę celebrytka urządziła popularne Q&A na Instagramie, gdzie odpowiedziała na pytanie czy “będąc gwiazdą, tworzenie związku z normalną osobą ułatwia, czy utrudnia życie”. Blanka wypowiedziała się w superlatywach o obecnym partnerze i nie szczędziła złośliwości Baronowi:

Mnie osobiście ułatwia. Przeżyłam medialny związek (na własne życzenie) i było to straszne i bardzo pouczające doświadczenie. Myślę, że gdyby nie ono, nie umiałabym docenić tego, co aktualnie mam i z kim jestem. Wcześniej wydawało mi się, że osoba medialna lepiej mnie zrozumie. Myliłam się, to nie jest kwestia tego, czy jesteś medialny, tylko jaki jesteś. Oczywiście są takie sytuacje, które dla mnie są normalne, a P. nie wie, co ma zrobić. Ale są na tyle nieistotne, że nie zwracam na nie uwagi, albo zamieniam je w żart 

Szczera?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Daniel Radcliffe i jego ukochana spodziewają się pierwszego dziecka

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Olga Frycz szczerze na temat uzależnienia: Alkohol zawsze kojarzył się z tym, żeby się upić

Opublikowano

w dniu

przez

Olga Frycz

Olga Frycz opowiedziała o wyjątkowo trudnym okresie w swoim życiu, gdy zmagała się z uzależnieniem od alkoholu

Olga Frycz rozpoczęła z powodzeniem karierę aktorską, jednak teraz bardziej skupia się na wychowywaniu córek niż projektach zawodowych. Ostatnio celebrytka była gościem u niesławnego Żurnalisty, gdzie zdecydowała się na kilka bardzo osobistych wyznań.

HOT NEWS- Daniel Radcliffe i jego ukochana spodziewają się pierwszego dziecka

Olga przyznała się do romansu z żonatym reżyserem, Jackiem Boruchem. Jak zaznaczyła uważa to za haniebne postępowanie. W dalszej części rozmowy opowiedziała o zmaganiach z problemem alkoholowym:

Ja piłam bardzo dużo alkoholu. W alkohol, w narkotyki nigdy nie uciekałam. Alkohol był takim moim partnerem życiowym przez jakiś tam czas i to było takie mroczne.W Warszawie mieszkałam, miałam z 26 lat, byłam młodą dziewczyną. Pierwszy raz to mówię. Alkohol całkowicie odebrał mi poczucie własnej wartości, ja byłam totalnie niestabilna emocjonalnie, tłamszona, przyodziewałam maskę takiej wiesz: “Co mi będziesz tutaj”

Dzisiaj udało jej się pokonać uzależnienie, ale nadal uważa alkohol za największą truciznę:

Ja piłam sama, to nie było tak, że chodziłam na imprezy. Ja w ogóle teraz nie piję alkoholu, w ogóle. Uważam, że alkohol jest najgorszą trucizną na świecie i to jest trucizna, która zatruwa całe rodziny. W każdym razie dla mnie alkohol nigdy nie kojarzył się z celebracją. Ja nigdy nie miałam czegoś takiego, że idę na kolację i “o, będziemy pić dobre wino” albo “chodźmy na imprezę, napijemy się pysznego drinka”. Dla mnie alkohol zawsze kojarzył się z tym, żeby się upić. Żeby się upić, zasnąć, zapomnieć i obudzić się rano, elegancko ubrać się, przeżywać kolejny dzień i to samo 

Wyjawiła, jak udało jej się pokonać problem:

Zachodziłam w ciążę, nie piłam już wtedy alkoholu, bo planowaliśmy dziecko, więc wiadomo, że papierosów nie paliłam i alkoholu nie piłam. Ten alkohol znikał z mojego życia, to nie jest tak, że ja go grubą krechą. On znikał, znikał i nagle okazało się, że on mi jest do niczego niepotrzebny. Mi się alkohol po prostu kojarzy z mrokiem, a nie z celebracją. A, że teraz jest wszystko dobrze w moim życiu, to ten alkohol nie jest mi potrzebny

Przypomnijmy, że jej córka Helena przyszła na świat w 2018 roku

Szczere wyznanie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Polish Eurovision Party: Mamy pełną listę wykonawców jedynej takiej imprezy w Polsce

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Daniel Radcliffe i jego ukochana spodziewają się pierwszego dziecka

Opublikowano

w dniu

przez

Daniel Radcliffe

Daniel Radcliffe, znany z roli Harry’ego Pottera, wkrótce zostanie ojcem!

Daniel Radcliffe od lat realizuje się w różnych rolach telewizyjnych i filmowych, jednak w pamięci widzów już na zawsze będzie kojarzony z rolą Harry’ego Pottera. W 2013 roku na planie filmu “Na śmierć i życie” poznał swoją ukochaną Erin Darke. Rozkwitowi uczucia na pewno pomogła scena erotyczna, którą razem zagrali.

HOT NEWS- Polish Eurovision Party: Mamy pełną listę wykonawców jedynej takiej imprezy w Polsce

Para jest już razem 10 lat i bardzo dba o swoją prywatność, ale właśnie dowiedzieliśmy się, że ich rodzina wkrótce się powiększy. Najpierw paparazzi zauważyli Erin ze znacznie zaokrąglonym brzuszkiem, później informację potwierdził znajomy Daniela:

Daniel i Erin nie mogli być bardziej szczęśliwi. Są absolutnie zachwyceni i nie mogą się doczekać, aż staną się trzyosobową rodziną. Ostatnio powiedzieli swoim rodzinom i przyjaciołom. To niesamowicie ekscytujący czas 

Serdecznie gratulujemy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Joanna Opozda wyjawiła, jak nazwałaby córkę – Vincent też miał dostać inne imię!

AW

Kontynuuj czytanie

HITY