Śledź nas

news

Dorota Goldpoint świętuje 90-lecie Juraty wyjątkowym pokazem mody z udziałem gwiazd [zdjęcia]

Opublikowano

w dniu

goldpoint

Dorota Goldpoint urządziła pokaz na molo w Juracie!

Jurata jest jednym z najsłynniejszych polskich nadmorskich miast i właśnie w tym roku obchodzi 90-lecie istnienia jako kurortu. Z tej okazji 24 lipca na molo odbył się niezwykły pokaz mody zorganizowany przez Burmistrza Miasta Jastarni Pana Tyberiusza Narkowicza, Dorotę Goldpoint oraz Fundację “Serce nie ma zmarszczek”. Na ten dzień piękne molo zamieniło się w wybieg dla modelek, po którym dumnie kroczyły, prezentując kolekcję Doroty Goldpoiny: Grażyna Szapołowska – ambasadorka projektu “The Inner Power”, a także inne gwiazdy oraz klientki zaprzyjaźnione z projektantką. Podziwiać mogliśmy m.in.: Katarzynę Jungowską, Karolinę Matej, Beatę Tadlę, Paulinę Koziejowską, Jolantę Borowiec, Annę Iberszer.

HOT NEWS- Wolszczak, Ładocha i Powierza na gali Skrzydła Ekologii 2021 – poznaj wszystkich laureatów prestiżowej nagrody

Podczas pierwszej części pokazu, obejrzeliśmy najnowszą kolekcję plażową Doroty Goldpoint: kostiumy kąpielowe, sukienki plażowe, tuniki i spódnice wykonane z jedwabno-bawełnianego batystu w unikatowy, autorski print “złote skarby morza”. Następnie modelki zaprezentowały codzienne ubrania, idealne na wakacje. W projektach dominują pomarańcz, turkus, żółć, czerwień i malina.

Kulminacyjnym punktem wieczoru był uroczysty koncert gwiazd –  recital Tomasza Stockingera, który zabrał wszystkich w artystyczną podróż do początków istnienia Juraty piosenkami z lat 20-tych i 30-tych. Na scenie wystąpiła też Irena Santor, która wzruszyła zgromadzonych gości piosenką “Już nie ma dzikich plaż”, bowiem to dzięki tej piosence Jurata została rozsławiona i zdobyła tak ogromną popularność. Swoje umiejętności taneczne zaprezentowali w tangu Anna Iberszer oraz Piotr Woźniak. Dorota Goldpoint była wzruszona, że Irena Santor przerwała emeryturę specjalnie dla wydarzenia:

Jestem dumna i ogromnie wdzięczna Irenie, że mimo zakończonej kariery, zgodziła się wystąpić podczas tych obchodów. To dla mnie ogromny zaszczyt mieć wśród przyjaciół tak wspaniałą artystkę

Na obchodach nie zabrakło też śmietanki towarzyskiej, pokaz i koncert podziwiały m.in.: Agnieszka Dygant, Beata Ścibakówna, Magdalena Zawadzka, Anna Czartoryska – Niemczycka, Anna Nowak Ibisz. Dorota mówiła:

Jestem w Juracie już 26 rok. Zakochałam się w tym miejscu od pierwszego wejrzenia, w tych pięknych sosnach, w tym pięknym morzu, trochę zbuntowanym, takim trochę zimnym i w tym białym pasku, jakiego nie spotkałam nigdzie na świecie podczas moich podróży. To miejsce jest moim miejscem na Ziemi, które kocham myślę, że miłością wzajemną, ponieważ zawsze, gdy tu przyjeżdżam, nawet poza sezonem, świeci słońce, a ja mogę rozkoszować się spacerami brzegiem morza. Tutaj wychowały się moje dzieci, tutaj zostawiłam całą swoją młodość, wspomnienia i to wszystko, co piękne, a co wydarza się latem. Od początku istnienia mojej marki przygotowuję kolekcję na każdy sezon tutaj w Juracie. Jest to kolekcja specjalna, dedykowana tylko i wyłącznie Juracie i kobietom, które tutaj przyjeżdżają. Co roku pokazuję linę sportową, letnią, typowo nadmorską, promenadową, której towarzyszy biel i granat. A w tym roku specjalnie na jubileusz 90-lecia Juraty przygotowałam linię plażową, sukienki, spódnice, tuniki, kostiumy kąpielowe w print inspirowany właśnie morzem, który nazwałam “Złote skarby Bałtyku”

Honorowy gość wydarzenia, Irena Santor mówiła:

Dziękuję władzom miasta i osobiście Dorocie Goldpoint za zaproszenie na te przepiękne urodziny. Piękna Jurata obchodzi 90-lecie swoich urodzin. Tak się zastanawiam, czy my przypadkiem nie demonizujemy tego wieku. Między Bogiem a prawdą, co to w końcu jest 90 lat dla młodej kobiety!? Sama wiem po sobie, bom Juracie rówieśniczką. Przyjechałam tu dziś, by pięknej Juracie złożyć życzenia wszelkiej szczęśliwości do końca świata i jeden dzień dłużej, jak słusznie mówi Jerzy Owsiak

Zachwycona Beata Tadla dodała:

Jurata jest kobietą. Spędziłam niezwykły wieczór. Pełen kobiecości, oddechu, takiego głębokiego, który można tutaj wziąć, pełen kwiatów, zapachów, pięknych strojów i głębokich emocji, bo jednak spotkanie z Ireną Santor, zawsze jest dla mnie momentem cudownych emocji”

Obejrzyjcie zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Agnieszka Kaczorowska urodziła – opublikowała naturalne zdjęcie ze szpitala

scena z: Beata Ścibakówna, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Magdalena Zawadzka, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Agnieszka Dygant, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Agnieszka Dygant, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Anna Czartoryska-Niemczycka, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Beata Tadla, Michał Cebula, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Anna Nowak Ibisz, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Anna Nowak Ibisz, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Tomasz Stockinger, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Tomasz Stockinger, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Zbigniew Niemczycki, Katarzyna Frank-Niemczycka, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Anna Iberszer, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Anna Iberszer, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Jolanta Borowiec, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Beata Tadla, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Paulina Koziejowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Anna Iberszer, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Anna Iberszer, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Beata Tadla, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Katarzyna Jungowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Grażyna Szapołowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Beata Tadla, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Dorota Goldpoint, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Dorota Goldpoint, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Maciej Majzner, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Irena Santor, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Irena Santor, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Paulina Koziejowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Jolanta Borowiec, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Beata Tadla, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Dorota Goldpoint, Grażyna Szapołowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Grażyna Szapołowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Grażyna Szapołowska, Eryk Stępniewski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Fot. Akpa

AW

news

Gala Ekstraklasy 2022 – zobacz, kto się pojawił i kto wygrał

Opublikowano

w dniu

Za nami tegoroczna Gala Ekstraklasy. Jak zwykle wydarzenie przyciągnęło najważniejsze postaci ze środowiska polskiej piłki nożnej oraz całą plejadę gwiazd. Tym samym zakończył się sezon 2021/2022 PKO Bank Polski Ekstraklasy. Transmisję z gali przeprowadziły równocześnie telewizje CANAL+ Sport i TVP Sport.

Podczas imprezy można było spotkać wielu znanych piłkarzy. Pojawili się m.in.: Radosław Majdan, Kamil Grosicki z żoną Dominiką, Flavio Paixa i Ivan Lopez z narzeczonymi, Jakub Wawrzyniak, Kamil Kosowski oraz wielu innych obecnych i byłych piłkarzy Ekstraklasy. Na Gali zjawili się też Czesław Michniewicz, Jerzy Brzęczek, Franciszek Smuda; prezesi Ekstraklasy, PZPN, CANAL+, TVP; sponsorów i klubów najpopularniejszej ligi w Polsce.

Na czerwonym dywanie zagościły gorące nazwiska polskiego show-biznesu. Obecni byli tacy znani, jak: dziennikarka telewizyjna Anita Werner z partnerem Michałem Kołodziejczykiem, dziennikarki sportowe Karolina Szostak, Paulina Czarnota-Bojarska, Sylwia Dekiert, zawodniczka MMA i brązowa medalistka Mistrzostw Polski oraz srebrna medalistka Pucharu Europy w walkach kobiet do 55 kg Karolina Brzuszczyńska, finalistka Poland’s Next Top Model 2020 Agnieszka Skrzeczkowska, Robert Korzeniowski oraz Jacek Kurski z żoną.

Sportowa Rozenek, Nowakowska w khaki i Piróg w kimono na urodzinach popularnego sklepu [zdjęcia]

Podczas Gali uhonorowano bohaterów sezonu, czyli nowego Mistrza Polski – Lecha Poznań. Radosław Majdan, wręczył nagrodę Bramkarzowi Sezonu – Vladanowi Kovaceviciowi z Rakowa Częstochowa. Z kolei Jakub Wawrzyniak ogłosił, że Obrońcą Sezonu zostaje Bartosz Salamon z Lecha Poznań. Kamil Kosowski uhonorował Pomocnika Sezonu – Ivana Lopeza z Rakowa. Mikaelowi Ishakowi z Lecha, Napastnikowi Sezonu nagrodę wręczyła Edyta Sadowska, prezes zarządu CANAL+. Młodzieżowcem Sezonu okazał się Jakub Kamiński z Lecha, którego nagrodził Maks Kraczkowski, Wiceprezes Zarządu PKO Banku Polskiego. Magdalena Kopka-Wojciechowska, Członek Zarządu Totalizatora Sportowego wręczyła nową statuetkę „Numer Sezonu” dla Flavio Paixao z Lechii Gdańsk. Prezesowi PZNZ Cezaremu Kuleszy przypadło przyznanie najważniejszej nagrody – Piłkarza Sezonu. Tym tytułem uhonorowano Ivana Lopeza. Najlepszy Trener Maciej Skorża z Lecha otrzymał statuetkę z rąk selekcjonera reprezentacji Polski, Czesława Michniewicza. Prezes TVP Jacek Kurski przekazał nagrodę za Gola Sezonu Fabianowi Piaseckiemu ze Śląska Wrocław. Król Strzelców, Ivan Lopez został także obdarowany statuetką z rąk Fanny Lanctot z adidas Poland, oficjalnego dostawcy piłki Ekstraklasy.

Gala obfitowała również w przełomowe informacje. Dowiedzieliśmy się o złożeniu do UEFA aplikacji, w której PZPN ubiega się o organizację mistrzostw Europy kobiet w 2025 roku. Te starania wpisują się w długofalową strategię rozwoju i promocji piłki kobiecej, którą opracowuje PZPN. Decyzja Komitetu Wykonawczego UEFA odnośnie wyboru gospodarza będzie znana na przełomie 2022 i 2023 roku.

Trzymamy kciuki, by europejskie mistrzostwa kobiet w piłce nożnej mogły odbyć się w Polsce!

HOT NEWS- Rafał Grabias oszukany przez byłego. Kolejna ofiara Tindera?

fot. Informacja prasowa

JS

Kontynuuj czytanie

casting

Ninja Warrior Polska powraca – zgłoś się do castingu

Opublikowano

w dniu

warrior

Ruszyły castingi do szóstego sezonu Ninja Warrior Polska! Zawalcz o tytuł pierwszego polskiego Wojownika Ninja i
nagrodę główną 150 tysięcy złotych!

Czas na kolejną dawkę niepowtarzalnych sportowych emocji. Jeśli lubisz aktywność fizyczną, nowe wyzwania i chcesz przeżyć przygodę życia, weź udział w castingu i zmierz się z legendarnym torem przeszkód w Ninja Warrior Polska.

HOT NEWS- Rafał Grabias oszukany przez byłego. Kolejna ofiara Tindera?

Nie ważne czy jesteś amatorem czy zawodowcem, kobietą czy mężczyzną. Z torem Ninja Warrior zmierzyć może się każdy!

Jeśli chcesz wziąć udział w programie musisz mieć ukończone 18 lat. Mile widziane
są także te osoby, które brały udział w poprzednich edycjach show.

Zgłoszenia należy wysyłać za pośrednictwem formularza na www.ninjawarriorpolska.pl

Nie czekaj, wyślij zgłoszenie już teraz!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Mandaryna z Fabienne, ponętna Madeńska i Sztaba z żoną na otwarciu nowego klubu

warrior

fot. informacja prasowa

WG

Kontynuuj czytanie

news

Tomaszewska broni występu Ochmana w Turynie: “Nie zasłużył na …”

Opublikowano

w dniu

Prezenterka TVP skomentowała wynik głosowania w finale Eurowizji. Krystian Ochman z piosenką “River” zajął 12. miejsce. Zdaniem Małgorzaty Tomaszewskiej, to rażąca niesprawiedliwość.

Od finału konkursu piosenki Eurowizji minął już ponad tydzień. Wciąż nie milkną jednak echa po ogłoszeniu wyników głosowania jury. Najwięcej emocji wzbudził fakt, że jurorzy z Ukrainy nie przyznali ani jednego punktu dla polskiego reprezentanta, Krystiana Ochmana. Do grona niezadowolonych z werdyktu dołączyła Małgorzata Tomaszewska, jedna z prowadzących “Pytanie na śniadanie” w TVP.

HOT NEWS – Michał Wiśniewski kończy aferę z Karoliną Pisarek w “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Prezenterka w gorzkich słowach skomentowała fakt niedocenienia polskiego występu przez zagraniczne jury:

Jest mi niesamowicie przykro, że Krystian zajął 12. miejsce. Naprawdę ja sądziłam, że to będzie pierwsza trójka. […] Według mnie mógłby tę Eurowizję wygrać!

Tomaszewska podkreśliła również walory artystyczne Krystiana. Powiedziała, co zachwyca ją w młodym wokaliście:

Na scenie śpiewa tak samo jak na nagraniach studyjnych. To ogromny talent. Przy tym jest skromnym i pokornym człowiekiem.

Prowadząca “Pytanie na śniadanie” zdradziła, kogo jej zdaniem powinniśmy wysłać na Eurowizję w 2023 roku:

Myślę, że przez rok może się naprawdę dużo wydarzyć na rynku muzycznym. Pokazują to na przykład programy muzyczne. Te talenty rodzą się nagle. Być może to jest klucz – nie szukanie w naszych przepastnych archiwach, tylko znalezienie kogoś nowego.

Macie swojego wymarzonego eurowizyjnego reprezentanta Polski? Dajcie znać z komentarzach na naszym profilu na facebooku.

Ktokolwiek pojedzie na konkurs w przyszłym roku, będziemy mocno trzymać kciuki!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda o swoim chłopaku – wiemy, jak zdobyć jej serce!

Małgorzata Tomaszewska
scena z: Małgorzata Tomaszewska, SK:, , fot. Niemiec/AKPA
scena z: Krystian Ochman, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
scena z: Małgorzata Tomaszewska, fot. Podlewski/AKPA
scena z: Krystian Ochman, fot. Piętka Mieszko/AKPA
scena z: Małgorzata Tomaszewska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

JS

Kontynuuj czytanie

news

Rafał Grabias oszukany przez byłego. Kolejna ofiara Tindera?

Opublikowano

w dniu

Rafał Grabias zdobył się na szczere wyznanie o swoim byłym partnerze – wszystko przez Tindera.

Ostatnio odbyła się premiera książki Aldony Wleklak “W niewoli Tindera”. W rozmowie z przeAmbitni.pl, Rafał Grabias opowiedział nam o swoich doświadczeniach z internetowymi oszustami.

HOT NEWS- Małgorzata Tomaszewska broni Cichopek przed Hakielem!

Rafał zasłynął w show biznesie dzięki reality show “Królowe życia”, a obecnie prowadzi swój kanał na YouTube z serią programów pt. “Ciotka Na Działce” dzieląc się z ludźmi swoim zamiłowaniem do ogrodnictwa. W rozmowie z naszą dziennikarką zdradził, że został oszukany przez mężczyznę, którego poznał w internecie:

Zdarzyło mi się kiedyś poznać człowieka, który mnie oszukał, ponieważ zapomniał powiedzieć, że jest w związku.

Grabias w rozmowie zaznaczył, że zawsze pyta, czy w życiu jego potencjalnego, nowego partnera jest jakiś inny mężczyzna, kobieta czy Bóg. Nie za każdym razem może jednak liczyć na szczerą odpowiedź:

Grzecznie odpowiedział, że nie. Po trzech miesiącach okazało się, że w życiu jest żona.

A czy Wy mieliście kiedykolwiek do czynienia z internetowymi oszustami? Koniecznie podzielcie się swoimi historiami na naszym poście na Facebook’u.

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Mandaryna z Fabienne, ponętna Madeńska i Sztaba z żoną na otwarciu nowego klubu
gabriel i rafał

Weronika Grochowska

Kontynuuj czytanie

HITY