Szelągowska daje czadu!

Jesteśmy pewni, że jedną z najbardziej lubianych kobiet pracujących w telewizji (na ten moment) jest Dorota Szelągowska. Projektantka wnętrz sukcesywnie przyciąga coraz większą rzeszę fanów, a jej programy telewizyjne tj. “Domowe Rewolucje”, “Kuchenne Rewolucje”, “Polowanie na mieszkanie” czy “Dorota Was Urządzi” biją rekordy popularności. 

Polecamy: DOROTA SZELĄGOWSKA DOSTAŁA NOWY PROGRAM. POZNAJCIE SZCZEGÓŁY!

W czym tkwi sekret wielkiego sukcesu? Zdecydowanie w jej autentyczności. Dorota Szelągowska nie sili się na bycie gwiazdą, śmieszniejszą i zdolniejszą niż jest w rzeczywistości i to czuje się oglądając jej programy. Widzowie czują, że w tym nie ma ściemy.

Dodatkowo, Dorota odkrywa przez widzami również inne, poza remontowaniem i projektowaniem wnętrz umiejętności. W ostatnim odcinku programu “Dorota Was Urządzi”, wraz ze swoimi współpracownikami: Darkiem, Lonią, Romkiem i Panem Lektorem, stworzyli zespół disco polo o nazwie Dorotex. Projektantka wraz z ekipą wykonała przebój z repertuaru Szazzy pt. “Bierz co chcesz”.

Musimy przyznać, że wyszło im wspaniale, a bohaterowie tego odcinka również nie kryli zaskoczenia. Wspólnie uczyli się odpowiedniej choreografii, ponieważ bohaterka odcinka Ania jest tancerką. Jak wyszło? Oceńcie sami!

Jeśli chcecie zobaczyć ten występ, kliknijcie w ten link. Warto!

 


Nie ma więcej wpisów