Łukasz zamienia się z Andrzejem. Jak przygoda w programie Dżentelmeni i Wieśniacy wpłynie na ich życie?

Dżentelmeni i Wieśniacy to program, w którym dwóch mężczyzn ze skrajnych “rzeczywistości” zamienia się miejscami i musi wcielić się w przydzielone role. Faceci, który obracają się w luksusach, pieniądzach, świecie mody i urody mają za zadanie zmierzyć się z rzeczywistością wiejską, o której prawdopodobnie słyszeli z tylko z telewizji. Natomiast mężczyźni ze wsi będą próbować odnaleźć się w “miejskim świecie”.

POLECAMY – ELA ROMANOWSKA O NIEDZIELACH BEZ HANDLU: “AKTORZY TEŻ CHCIELIBY MIEĆ WOLNE”!

W najbliższym odcinku poznamy warszawskiego projektanta kobiecych kreacji – Łukasza, w którego życiu najważniejsze jest piękno i ubrania. Uda się do Czaplic, by poznać smak wiejskiego życia. Dla miastowego, wieś okaże się niezbyt łaskawa. Banalne zrobienie maseczki wywoła szok u matki wieśniaka. Jego opowieści o życiu projektanta nie wzbudzą entuzjazmu w oborze, jednak podczas bielenia ściany w kurniku otworzy się i wyjawi prawdę o swojej rodzinie. Matka wieśniaka podejmie go jak wiejskiego księcia, a on postara się jej odwdzięczyć tym, co potrafi najlepiej.

Miejsce dżentelmena w świecie mody zajmie Andrzej, którego na podbój Warszawy zabierze złoty mercedes. Czy godnie zastąpi Łukasza podczas targów mody? Jak odnajdzie wśród sukienek i modnych stylizacji? Będzie miał okazję popracować nad formą z trenerem personalnym, by na koniec zrelaksować się podczas nauki palenia cygar?

Najbliższy odcinek będzie można zobaczyć w czwartek, 5 kwietnia o godzinie 22:30 na antenie telewizji TTV.

ZOBACZ RÓWNIEŻ – JULIA WRÓBLEWSKA WYZNAŁA, ŻE JEST UZALEŻNIONA OD …

fot. informacja prasowa/x-news/TVN

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów