Edyta Górniak przeżywała ostatnio ciężki czas. Jej syn, Allan trafił do szpitala z zakażeniem organizmu z powodu pęknięcia wyrostka robaczkowego. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, a chłopiec jest już zdrowy.

Polecamy: Syn Edyty Górniak wraca do zdrowia: Dziś piękny dzień – odłączamy ostatnią kroplówkę

Niestety, stres spowodowany chorobą syna odbił się negatywnie na zdrowiu Edyty. Piosenkarka trafiła do szpitala ze zdiagnozowanym zakażeniem górnych dróg oddechowych i objawami wyczerpania. Z tego powodu musiała też odwołać swój koncert  w Warszawie, który miał odbyć się 20 listopada na Torwarze.

Artystka wydała oświadczenie dla swoich fanów na Facebooku, w którym napisała:

Moi Kochani,

Ogromnie Dziękuję za przepiękne słowa i intencje Wasze z okazji moich 44 Urodzin.

Wszystkie one są bezcenne dla mnie. Szczególnie po ostatnich doświadczeniach.

Allan wrócił juz do swoich codziennych obowiązków i szkolnych zajęć i jestem szczęśliwa patrząc na to, bo kilkanaście dni temu mogłam w sekundę stracić wszystko i utracić wszelkie perspektywy życia.

Poziom stresu, który udźwignęłam jako matka wywołał w moim organizmie wstrząs i kiedy tylko mój Syn stanął o własnych siłach i nie musiałam już być silna dla niego, mój organizm powiedział – dość.

Lekarze zdiagnozowali u mnie wyczerpanie i ropne wirusowe zakażenie górnych dróg oddechowych. Mimo przyjęcia wielu medykamentów, w tym także sterydów, organizm mój nie regeneruje się i nadal nie odzyskałam głosu. Rokowania lekarzy nie dały mi żadnej nadziei, że bede mogła stanąć na scenie przez najbliższe 2 tygodnie..

Jest mi ogromnie przykro, że nie spotkamy się w najbliższą niedziele, ale mój stan zdrowia nie pozwala mi na przylot do Polski.

Jestem pełna zrozumienia, że wielu z Was przekładało swoje plany, aby być częścią tego Jubileuszowego Koncertu, tym bardziej jestem przygnębiona, ale wobec całej sytuacji czuję się zupełnie bezsilna.

Organizator i Producent trasy szukają już nowej daty dla Koncertu “LoVe 2 LoVe”.

Pozdrawiam,

Edyta Górniak

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Edycie dużo zdrowia!

Zobacz też: Edyta Górniak kończy dziś … lat! Jesteście ciekawi, ile lat skończyła piosenkarka?

14492477_1088678064541246_364066617769369227_n

fot. screeny z Facebooka

Bądź na bieżąco z show-biznesem i muzyką. Polub nas na Facebooku!


Nie ma więcej wpisów