,,Warsaw Shore” bez wątpienia odniosło sukces. Polska edycja ,,Ekipy z New Jersey” nie tylko dorównała poziomem amerykańskiemu show, ale też wyróżniła się spośród innych.

Zapytacie czym? Chodzi o to, że Eliza i Trybson zakochali się w sobie podczas kręcenia pierwszej edycji, a teraz piękna blondynka spodziewa się dziecka.

Podczas ciąży musiała zrezygnować z używek, jednak maluszek w jej brzuchu pozwolił na sporadyczne uczęszczanie na imprezy. Dziecko rozwijało się poprawnie i lada dzień przyjdzie na świat.

Celebrytka termin porodu miała wyznaczony na 1 października, jednak jeszcze wczoraj wrzuciła zdjęcie z zakupów.

Niestety nie jest już w nastroju, bo ostatnie dni przed urodzeniem to ciężki okres.

Zobaczcie co napisała na facebooku:

1 październik na dzisiaj miałam mieć termin porodu, jednak nadal chodzę z brzuszkiem, wiadomo, że teraz w każdej chwili mogę urodzić  Zdjęcie z wczorajszych zakupów  Jak widzicie mam już mega ogromny brzuszek i jest mi z nim naprawdę bardzo ciężko, dlatego już nie mam ochoty na dodawanie ‘sweet foci’ . . . Męczy mnie już wszystko, opuchłam i czuję się jak słoń, humorki dają po sobie znać, na szczęście Trybsiak to wszystko wytrzymuje ;D Jestem w oczekiwaniu na dzidziusia i mam nadzieję, że może jutro czyli 2.10.2014r to będzie ten dzień, bo ja również urodziłam się 2 (tylko że maja)  takie tam plany  Także trzymajcie kciuki! 

Jak myślicie, kiedy urodzi?


Nie ma więcej wpisów