Śledź nas

news

Figura, Steczkowska, Bończyk i Samusionek wspierają akcję “Zdrowy nawyk, zdrowe piersi”!

Akcja charytatywna “Zdrowy nawyk, zdrowe piersi” w tym roku obchodzi swoje siedmiolecie. Z tej okazji 13. czerwca do Polski przyjechał Dr Michael Brinkenhoff, twórca znanej na całym świecie formuły RevitaLash®, współorganizator akcji, by spotkać się z ambasadorkami tego wyjątkowego projektu – Bożeną Dykiel, Olgą Bończyk, Magdaleną Steczkowską i Anną Samusionek. 

“Zdrowy nawyk, zdrowe piersi” to akcja profilaktyki raka piersi, organizowana przez markę RevitaLash® i PLAZANET COSMETICS wyłącznego dystrybutora RevitaLash® w Polsce we współpracy z Federacją Stowarzyszeń “AMAZONKI”. Projekt z sukcesem realizowany jest od 2009 roku dzięki zaangażowaniu gabinetów kosmetycznych, salonów medycyny estetycznej i spa, a także ambasadorek akcji, do którego grona należą m.in. Małgorzata Ostrowska, Hanna Śleszyńska, Katarzyna Bujakiewicz, Bożena Dykiel, Małgorzata Kożuchowska, Agata Młynarska, Paulina Młynarska, Edyta Herbuś, Iza Miko, Katarzyna Pakosińska, Olga Bończyk, Joanna Jabłczyńska, Anna Samusionek, Magda Steczkowska, Katarzyna Żak, czy Ilona Felicjańska.

Pomysłodawczynią akcji “Zdrowy nawyk, zdrowe piersi” jest Joanna Kostrzewska, CEO Plazanet – RevitaLash® Polska, założycielka Fundacji Plaza Angels. Jej celem jest zachęcanie kobiet do samobadania piersi oraz do badań profilaktycznych. Rak piersi to główny zabójca kobiet po 35 roku życia. Wykryty wcześnie, w stadium przedinwazyjnym, może być całkowicie wyleczony. Dlatego tak ważne są regularne badania profilaktyczne, do których zachęca marka RevitaLash®, od lat przeznaczająca część swoich dochodów na badania na rzecz walki z rakiem piersi.

RevitaLash® walkę z rakiem piersi ma w swoim DNA. Niezwykle skuteczną formułę, która powoduje szybki przyrost zdrowych i pięknych rzęs, stworzył doktor Michael Brinkenhoff, dla swojej żony Amazonki Gayle Brinkenhoff, która po chemioterapii straciła rzęsy i brwi. Efekt jej stosowania był szybko widoczny i na tyle spektakularny, że tym darem serca dla ukochanej kobiety zainteresowali się znajomi rodziny. Dr Brinkenhoff rozpoczął produkcję odżywki na szerszą skalę, tak aby z jej dobroczynnych rezultatów mogło skorzystać więcej kobiet. Dziś RevitaLash® to marka znana na całym świecie, oferująca kompleksowe kuracje na rzęsy, brwi i włosy. Formuła, oparta na molekułach doktora Brinkenhoffa chronionych patentem technologii BioPeptin Complex® i uzupełniona wyciągami roślinnymi, uznawana jest na najskuteczniejszą terapię w dziedzinie stymulacji wzrostu i rewitalizacji włosa. Jej skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone jest przez 5 niezależnych Instytutów Badawczych na świecie.

13. czerwca w hotelu InterContinental z okazji dziesięciolecia marki RevitaLash® oraz siedmiolecia akcji “Zdrowy nawyk, zdrowe piersi” ambasadorki Bożena Dykiel, Olga Bończyk, Magdalena Steczkowska, Anna Samusionek, a także Katarzyna Figura, Anna Wendzikowska, Aleksandra Mikołajczyk, Ewa Wojciechowska, Paulina Holtz i Katarzyna Krupa spotkały się z dr Michael’em Brinkenhoff’em. W trakcie wydarzenia doktor oraz Joanna Kostrzewska przekazali Federacji Stowarzyszeń “AMAZONKI” symboliczne czeki o łącznej wartości 25 000 zł. Pieniądze te przeznaczone zostaną na inicjatywy edukacyjne realizowane przez stowarzyszenie.

Wczorajsze spotkanie było także hołdem pamięci Gayle Brinkenhoff. Data 13. czerwca została wybrana nieprzypadkowo. Trzy lata temu Polskę odwiedziła Gayle Brinkenhoff, która wprawdzie po dwudziestu latach przegrała walkę z rakiem, ale swoją postawą i działalnością wspierała wiele chorujących kobiet. Jej misję kontynuują mąż Michael Brinkenhoff, córka Dariel Sidney i syn Shane Cohn, który był obecny na wczorajszym spotkaniu.

fot. materiały prasowe

news

Doda mówi stop nienawiści – kto poparł jej apel?

Głośny apel, jaki wystosowała Doda do artystów miał zachęcić gwiazdy do wzięcia udziału w projekcie przeciwko nienawiści i hejtowi. Kto odpowiedział na apel artystki?

Przejęta śmiercią Pawła Adamowicza Doda wystosowała apel, w którym nawołuje innych do zaprzestania nienawiści. Poruszona artystka wystosowała na swoim Instagramie apel do innych celebrytów, proponując zorganizowanie wspólnego wydarzenia, które miałoby służyć walce z hejtem i mową nienawiści. 

HOT NEWS – Poruszona Doda wyciąga rękę na zgodę – koniec kłótni z…

Kto odpowiedział na apel Dody? Jak podaje All About Music, osobą, którą najbardziej zainteresował pomysł Dody był Grzegorz Hyży. Podobno artyści pracują już nad wspólnym projektem. Kto jeszcze poparł apel, jaki zamieściła na swoim Instastory Doda? All About Music donosi, że projekt poparli m.in. Dawid KwiatkowskiIwona WęgrowskaMargaretNatalia SzroederNosowskaHonorata SkarbekArtur Chamski, Kasia Cerekwicka oraz Cleo.

ZOBACZ – “Murem za Owsiakiem” – te gwiazdy dołączyły do apelu!

Z pewnością z takim składem Doda stworzy coś naprawdę wielkiego. Pora zatem uzbroić się w cierpliwość i czekać na pierwsze informacje odnośnie organizowanego przez nią wydarzenia. Jak podkreśla sama artystka – zapowiada się całkiem niezły koncert.

Foto. Screen Instagram Doda 

 

Kontynuuj czytanie

news

Jerzy Owsiak dostanie pokojowego Nobla?

jerzy owsiak
Ta wiadomość to prawdziwy hit. Czy Jerzy Owsiak zostanie laureatem Pokojowej Nagrody Nobla?

Jerzy Owsiak, szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, to postać, którą Polacy darzą ogromną sympatią. Od prawie trzydziestu lat wraz ze swoimi współpracownikami stoi za wielkim dziełem, jakim niewątpliwie jest WOŚP. Według informacji podanych przez portal warszawawpigulce.pl, ma on szansę aby zostać laureatem Pokojowej Nagrody Nobla.

HOT NEWS – “Murem za Owsiakiem” – te gwiazdy dołączyły do apelu!

Nominację złożył poseł z klubu Kukiz’15, Andrzej Kobylarz. Polityk zwrócił się w tej sprawie do komitetu norweskiego, który wniosek przyjął. To już kolejna taka szansa – wcześniej podobne nominacje składali Joanna Schmidt oraz prof. Adam Grzegorczyk. Czy tym razem Jurek Owsiak zdobędzie nagrodę?

SPRAWDŹ – Wzruszający apel Bieniuka do Jurka Owsiaka. Inkubator od WOŚP uratował jego syna 

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to fenomen na skalę światową. Wystarczy spojrzeć na reakcje ludzi po tym, jak Jerzy Owsiak ogłosił, że rezygnuje z funkcji prezesa fundacji. Akcja “Murem za Owsiakiem” zjednoczyła tysiące Polaków. Wszystko więc wskazuje na to, że nic nie jest tu wykluczone. Trzymamy kciuki! 

Kontynuuj czytanie

news

Jakub Kucner doradza Jonkiszowi w sprawach sercowych!?

kucner

Jakub Kucner radzi jak utrzymać związek!

Już przed świętami pojawiły się informacje, że Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz są razem. Jakub Kucner zna ich oboje i przyznaje, że był szczerze zdziwiony, gdy usłyszał tę wiadomość. Jeżeli są razem szczęśliwi, życzy im jak najlepiej. 

HOT NEWS- Ania Deko o współpracy z Hyżym! Był surowy?

Jakub uważa, że różnica wieku nie ma znaczenia, jeżeli ludzie się naprawdę kochają. Marcelina ma 29 lat, a Rafał jest 8 lat młodszy! Najważniejsze, żeby to był prawdziwy związek, a nie tylko wymysł dla kilku artykułów w mediach. On wróży im jak najlepiej i mocno trzyma kciuki.

Jakie rady miałby dla Rafała? Jakub zdradza w wywiadzie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Kolejna gorąca gwiazda rozebrała się dla Playboya!

Fot. Akpa

Kontynuuj czytanie

news

Bezpośrednia Majka Jeżowska na temat… facetów – koniecznie zobacz!

Majka Jeżowska postanowiła wypowiedzieć się na temat mężczyzn. Co ciekawego ma do powiedzenia artystka?

Jakich mężczyzn lubi Majka Jeżowska? Piosenkarka szczerze przyznaje, że mężczyźni, którzy są w jej typie nie pasowaliby do konkursu Mister Polski. Mimo to artystka szczerze przyznaje, że nieraz była oczarowana urodą przystojnych młodych mężczyzn.

HOT NEWS – Majka Jeżowska wspiera WOŚP z Modnym Tatą! Co przygotowali!

Jeżowska zauważa także, że współcześni faceci, którzy uczęszczają na siłownię, często nie mają przez to czasu dla swoich partnerek. Dla niej samej takie zachowanie byłoby sporą przeszkodą, ponieważ, jak wyznaje:

A ja wolę kiedy facet rzeczywiście adoruje mnie, jest przy mnie, patrzy mi w oczy i niekoniecznie musi mieć tutaj rozbudowaną klatę, nie wiadomo jak.

Majka Jeżowska wypowiedziała się także w imieniu kobiet, podkreślając, że współczesne kobiety są na tyle niezależne i wymagające, że nie wystarczy im sama obecność mężczyzny w ich życiu. Aby kobieta była szczęśliwa powinna wiedzieć, że jej życiowy partner zna jej oczekiwania i chce je spełniać. 

ZOBACZ – Jeżowska TO przygotowała na 40-lecie pracy twórczej! Przebije Kozidrak?

Jak stwierdza Majka Jeżowska kobiety oczekują od mężczyzn przede wszystkim zainteresowania i umiejętności wysłuchania tego, co one mają do powiedzenia. Artystka podkreśla, że mężczyźni przyzwyczajeni do siedzenia non stop przed telewizorem i nie zwracający uwagi na swoje kobiety nie mają tutaj szans. Panowie muszą się zatem bardziej postarać… 

 

Kontynuuj czytanie

HITY