news
Girl power? Julia Wieniawa i Joanna Opozda bawią razem na imprezie!

Byłe partnerki Antka Królikowskiego bawiły się razem w jednym z warszawskich klubów. Czy to oznacza koniec konfliktu Julii Wieniawy i Joanny Opozdy?
Zarówno Julia Wieniawa jak i Joanna Opozda z powodzeniem budują swoją karierę w polskim show biznesie, ale panie łączy znacznie więcej. Obie były związane z Antkiem Królikowskim, Joanna wyszła nawet za niego za mąż i urodziła mu dziecko. W przeszłości celebrytki nie darzyły się sympatią, a nawet wymieniały ostre złośliwości! Wszystko zaczęło się od wypowiedzi Wieniawy, która zasugerowała, że starsza o 11 lat Opozda skopiowała jej kreację:
Fajnie jest być inspiracją modową dla innych aktorek
HOT NEWS- “Doda. 12 kroków do miłości”: wokalistka jest zakochana! Kto skradł jej serce?
Na odpowiedź Joanny nie trzeba było długo czekać:
Fajnie jest inspirować młodzież, w szczególności w pozytywny sposób. Na przykład do NAUKI, zdobycia wykształcenia wyższego, tak żeby później faktycznie mogli nazywać się aktorami. A zazdrość to zły doradca
Przypomnijmy, że Julia, pomimo sporej filmografii, nie ukończyła szkoły filmowej. Jednak takiej zaczepki nie mogła pozostawić bez komentarza:
Życzę samych sukcesów! I więcej dystansu 🙂 Pozdrowienia od aktorki bez szkoły z planu nowego filmu!
Teraz najwyraźniej dawne sprzeczki poszły w zapomnienie, zgodnie z zasadą, że nic tak nie jednoczy, jak wspólny wróg. Obie panie bawiły się bowiem na imprezie, a sądząc po zdjęciu zrobionym przez ich znajomego, ich relacje znacznie się polepszyły. Dziewczyny wyglądają jak przyjaciółki, które razem tańczą w rytm muzyki!
Myślicie, że rodzi się nowa przyjaźń w show biznesie?
ZOBACZ RÓWNIEŻ- Aaron Carter nie żyje – wokalista miał 34 lata










Fot. Screen Instagram
AW
news
Adrianna Borek PRZYKRO o werdykcie – odpadła Magda Narożna i Ola Filipek z “Tańca z Gwiazdami”
news
Maria Jeleniewska szczerze o PRZEŚLADOWANIU w szkole przez rówieśników i… nauczycieli. Teraz CIŚNIE Jacka Jeschke w “Tańcu z Gwiazdami”
news
TYLKO U NAS! Ola Filipek i Wojtek Kucina ODPALI z “Tańca z Gwiazdami”. Zdradzamy co będą robić po programie – nowa PARA prowadząca w “Halo tu Polsat”?
news
Magda Narożna smutna – ODPADŁA niesłusznie? Zdradzają plany po “Tańcu z Gwiazdami” – będziecie zaskoczeni
-
news5 dni temu
Maciej Pela o RODZINIE bez Agnieszki Kaczorowskiej: Żałuje przerwania KARIERY
-
moda5 dni temu
Jupitery Roku: Gessler w piżamowym stylu, Blanka z groźnym lookiem, Wędzikowska w różu, Rozenek-Majdan w klasyce [FOTO]
-
news4 dni temu
Magda Mołek żegna się z „Tańcem z Gwiazdami” w emocjonalnym wpisie, głos zabrała także sama Agnieszka Kaczorowska
-
news4 dni temu
Julia Żugaj nie zwalnia tempa! Po „Tańcu z Gwiazdami” wystąpi w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – oto lista uczestników
-
news3 dni temu
TYLKO U NAS: TVP szykuje zaskoczenie – wiemy, z kim Łukasz Kadziewicz ma prowadzić „Pytanie na śniadanie”
-
news5 dni temu
Michał Piróg wraca do „You Can Dance” – wiemy, w jakiej roli wystąpi! Sprawdź, co wydarzy się w najnowszym odcinku
-
news1 dzień temu
Gurłacz i Kaczorowska pod ostrzałem mediów. „Mam żonę, która to czyta, mam dzieci” – emocjonalny apel aktora
-
news5 dni temu
TYLKO U NAS: Daria Marx wystąpi w nowej edycji „Tańca z Gwiazdami”? “To jest jakaś paranoja” – znamy szczegóły