Śledź nas

news

Gordon Ramsay odwiedził polską edycję “MasterChefa”!

„MasterChef” – najpopularniejszy kulinarny show na świecie powraca! A przed widzami najlepsza edycja w historii! Wielkie starcie umiejętności, smaków, emocji i charakterów wyłoni najlepszego spośród kucharzy amatorów biorących udział w programie. Zwycięzca otrzyma: tytuł Mistrza Kuchni, 100 tys. złotych i kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej. W premierowej edycji Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran gwarantują kulinarne wyzwania, ekstremalne konkurencje, dalekie podróże i niesamowitych gości specjalnych.Jednym z nich będzie najsławniejszy kucharz na świecie – Gordon Ramsay!

Zanim jednak jurorzy wyłonią finałową „czternastkę”, uczestnicy muszą pokonać setki konkurentów z całego kraju. Łatwe to nie będzie, biorąc pod uwagę determinację i żądzę zwycięstwa kucharzy, a także konkurencje przed jakimi postawią ich Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran. Selekcja będzie naprawdę ostra. Zostaną najlepsi! I choć finaliści „MasterChefa” nie są profesjonalistami – swoją pasją, charakterem i zapałem do pracy udowodnią, że zasługują na fartuch.

Do tej pory, uczestnicy poznawali egzotyczne smaki podczas podróży do Hiszpanii i Maroka. Niejednokrotnie mierzyli się z produktami, które widzieli i smakowali pierwszy raz w życiu. Poznawali swoje możliwości, ale też słabości. Szczególnie w konfrontacji z największymi ekspertami kulinarnymi na świecie, którzy odwiedzili kuchnię „MasterChefa”. A byli to m.in.: Rick Stein, należący do najpopularniejszych ekspertów w Anglii, Joe Bastianich – jeden z najlepszych amerykańskich restauratorów, szerszej publiczności znany jako juror amerykańskiej, a także włoskiej edycji „MasterChef”,  legendarny szef kuchni – Marco Pierre White oraz Jordi Cruz, który w wieku 25 lat zdobył swoją pierwszą gwiazdkę Michelin, i tym samym został najmłodszym w Hiszpanii oraz drugim na świecie w tym wieku laureatem tego prestiżowego wyróżnienia.

Nowa edycja przyniesie kolejne wybitne nazwiska, zagraniczne wyjazdy, a także nieznane wcześniej uczestnikom smaki i produkty kulinarne, wyzwania oraz emocje, które są nieodłącznym elementem układanki, jaką jest „MasterChef”. Dotychczasowe edycje wygrały panie – Barbara Ritz, która właśnie otwiera w Gdańsku własną restaurację, oraz Beata Śniechowska, świeżo upieczona doktorantka, aktualnie odbywająca staż w „Bistro de Paris” u Michela Morana. Czy tym razem kobiety znowu będą górą? A może pierwszy raz w historii polskiego „MasterChefa” wygra mężczyzna? Jedno jest pewne, program wyłoni najlepszego kucharza amatora Anno Domini 2014.

news

Niezwykle szczere wyznanie Edyty Górniak- opowiada o trudnych momentach ze swojego życia!

edyta górniak
Program “Agent Gwiazdy” był dla Edyty Górniak ogromną próbą!

Edyta Górniak zaskoczyła wszystkich biorąc udział w programie “Agent Gwiazdy”. Diwa nie lubi ekstremalnych sportów i survivalu, więc była to dla niej trudna decyzja. Z drugiej strony bardzo lubi wyzwania i pokonywać trudności, z pozoru niemożliwe do przezwyciężenia.

HOT NEWS- Lady Gaga ponownie zerwała zaręczyny!

W swoim życiu przeżyła wiele traumatycznych momentów i one wszystkie towarzyszyły jej podczas jednego z najtrudniejszych zadań w programie. Stojąc nad przepaścią przeleciało jej przed oczami całe życie, co uświadomiło jej, ile już trudności zdołała pokonać i teraz też da radę! Prowadziła długą i szczerą rozmowę sama ze sobą!

Przeżyliście kiedyś coś podobnego?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Zaskakujący nowy sezon “Leśniczówki”! Bukowski zdradza, co nas czeka!

Kontynuuj czytanie

news

Lady Gaga ponownie zerwała zaręczyny!

lady
Sukcesy zawodowe Lady Gagi nie idą w parze ze szczęściem prywatnym…

Lady Gaga jest obecnie jedną z największych gwiazd muzyki popularnej. Niestety jak to często bywa, żyjąc na świeczniku trudno o szczęście prywatne. Wrażliwa wokalistka wcześniej już zerwała zaręczyny z Taylorem Kinneyem, od którego przyjęła pierścionek w Walentynki 2015 roku.

HOT NEWS- Zaskakujący nowy sezon “Leśniczówki”! Bukowski zdradza, co nas czeka!

O nowym związku Gaga bardzo długo nic nie mówiła, aż w końcu wydało się, że zaręczyła się z Christianem Carino.  17 lat starszy mężczyzna jest agentem gwiazd. Niestety okazało się, ze to uczucie również nie przetrwało. Wokalistka przestała go obserwować na Instagramie, a na gali Grammy pojawiła się bez pierścionka. Zaistniałą sytuację skomentowała bardzo krótko:

Po prostu nie wyszło. Związki czasem się kończą. Nie ma tu żadnej dramatycznej historii

Trzymamy kciuki, by w końcu znalazła prawdziwą miłość!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Surowe jury!? Kogo boją się Maślak i Zawadzka w “Dance dance dance”!?

lady

Fot. Materiały prasowe

Kontynuuj czytanie

news

Zaskakujący nowy sezon “Leśniczówki”! Bukowski zdradza, co nas czeka!

bukowski
Marek Bukowski o nowym sezonie “Leśniczówki”! Będzie dużo zaskoczeń?

Marek Bukowski zapowiada, że nowy sezon serialu “Leśniczówka” zaskoczy widzów scenariuszem. Jak na telenowelę, w produkcji dzieje się bardzo dużo, a jego postać Krzysztofa jest w wierze zwrotów akcji. Bardzo mu się podoba, że aż tyle się dzieje w serialu!

Mam nadzieję, że uda się utrzymać poziom zaskoczenia, który był do tej pory

HOT NEWS- Surowe jury!? Kogo boją się Maślak i Zawadzka w “Dance dance dance”!?

Na razie nie jest zaplanowane, ile sezonów serialu powstanie, to tylko zależy od widzów. Aktorzy i cała ekipa pracują ze wszystkich sił, aby produkcja była na wysokim poziomie. Odcinki są nagrane z 2-3 miesięcznym wyprzedzeniem, aby spokojnie był czas na postprodukcję. Z takim też wyprzedzeniem aktorzy znają scenariusz do przodu.

Czy aktorzy mogą zmieniać scenariusz? Marek zdradza w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Czy Edyta Górniak popiera decyzje Roxie Węgiel?

Kontynuuj czytanie

news

Surowe jury!? Kogo boją się Maślak i Zawadzka w “Dance dance dance”!?

maślak
Rafał Maślak i Marcelina Zawadzka mają się kogo obawiać?

Marcelina Zawadzka i Robert Maślak tworzą duet w nowym tanecznym show “Dance dance dance“. Ich zmagania surowo będzie oceniać jury, czyli Ewa Chodakowska, Ida Nowakowska i Robert Kupisz. Kogo obawiają się najbardziej?

HOT NEWS- Czy Edyta Górniak popiera decyzje Roxie Węgiel?

Marcelina przyznaje, że boi się całego składu jurorskiego. Kupisz tańczył przez 20 lat, więc ma ogromne doświadczenie. Chodakowska będzie patrzeć na ich kroki i ruchy. Każdy z nich jest profesjonalistą, który będzie zwracać uwagę na inne aspekty.

Czy mają ludzką stronę? Uczestnicy oceniają w wywiadzie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Joanna Kulig urodziła! Chłopiec czy dziewczynka!?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

#dancedancedance Dream Team 🕺🎶💃 Czekacie na efekty? 😋 #beautyandthebeast #tvshow @dancedancedancetvp #welcometomiami

Post udostępniony przez Rafał Maślak (@rafalmaslak)

Kontynuuj czytanie

HITY