Śledź nas

news

„Egypt Exclusive” – Ilona Adamska wydaje kolejny magazyn

Opublikowano

w dniu

Dziennikarka i modelka w jednej osobie idzie jak burza. Jej wydawnictwo ID Media, stojące za sukcesami takich pism jak  “Imperium Kobiet”  i “Law Business Quality”, szykuje kolejny magazyn “EGYPT Exclusive”, którego oficjalna premiera już za dwa dni!

Nowy polsko-egipski magazyn kierowany jest głównie do miłośników Egiptu, ale nie tylko. Już sam tytuł “EGYPT EXCLUSIVE” kojarzy się z luksusem i nie ma się co dziwić, bo pismo zawiera informacje i fotorelacje dotyczące wspaniałych podróży po Egipcie i Polsce.  – Dwumiesięcznik dla wszystkich, ciekawych świata i lubiących podróżować. Znajdziecie Państwo w nim wiarygodne informacje, pasjonujące przygody, zaskakujące urodą miejsca oraz sprawdzone adresy hoteli i restauracji. Kompletna wiedza o Egipcie i Polsce, niezbędna do udanych podróży, niezapomnianych wakacji w luksusowej oprawie niezwykłych i czarujących zdjęć – czytamy na fan pagu gazety.

Magazyn tworzy grupa pasjonatów zakochanych w Egipcie, którzy chcą zaszczepić w ludziach miłość do kultury, języka, kuchni i muzyki egipskiej. A także miłośnicy podróży po Polsce, zgodnie twierdzący, że “cudze chwalicie, swego nie znacie”. “Egypt Exclusive” to zatem również odkrywanie i promowanie najpiękniejszych regionów Polski. Mieszanka inspirujących miejsc, ciekawych historii i pozytywnych emocji.

Dziś, kiedy drukowane czasopisma coraz częściej zastępuje się różnymi e-wydawnictwami, Ilona Adamska, postanowiła wypuścić tradycyjne papierowe wydanie “Egypt Exclusive” i ma wielu zwolenników tego projektu. Jak ona to robi, że wszystko, czego sie dotknie przynosi zamierzony efekt?

Obejrzyjcie nasz wywiad z Iloną, przeprowadzony w kwietniu, podczas eventu z okazji premiery “Law Business Quality“:

Egipt Exklusive

Polecamy – Gwiazdy na premierze magazynu „Egypt Exclusive”!

news

Sebastian Fabijański zapytany o KONFLIKT z Julią SURYŚ w „Tańcu z Gwiazdami”

Opublikowano

w dniu

przez

Sebastian Fabijański zapytany o KONFLIKT z Julią SURYŚ w „Tańcu z Gwiazdami”

POLECAMY: Widzowie podzieleni po „Mam Talent”. W sieci wybuchła lawina komentarzy

Kontynuuj czytanie

news

SERIO? Paulina Gałązka zdradza powód REZYGNACJI Piotra Kędzierskiego z “Tańca z Gwiazdami”

Opublikowano

w dniu

przez

SERIO!? Paulina Gałązka zdradza powód REZYGNACJI Piotra Kędzierskiego z “Tańca z Gwiazdami”!

POLECAMY: Gwiazda „Farmy” nie kryje emocji: “Dawno tak nie płakałam”

Kontynuuj czytanie

news

Rafał Maserak z MOCNYM wnioskiem: Piotr Kędzierski BOHATEREM Narodowym!?

Opublikowano

w dniu

przez

Rafał Maserak z MOCNYM oświadczeniem: Piotr Kędzierski BOHATEREM Narodowym!?

POLECAMY: Magdalena Boczarska ujawniła to na antenie Polsatu. Widzowie w szoku

Kontynuuj czytanie

news

Mateusz Banasiuk WIEDZIAŁ? Magdalena Boczarska w FINALE “Tańca z Gwiazdami”

Opublikowano

w dniu

przez

Mateusz Banasiuk WIEDZIAŁ? Magdalena Boczarska w FINALE “Tańca z Gwiazdami”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Pilne doniesienia o Sebastianie Fabijańskim tuż przed półfinałem „Tańca z Gwiazdami”

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością