Śledź nas
'

prze.tv

Romanowska będzie chudnąć jak Gwit?! Jaki ma cel?

Ela Romanowska, to artystka o wielu talentach. Znana aktorka doskonale radzi sobie zarówno w rolach filmowych, jak i wcielając się w postaci z seriali. Czy zdecydowała się na dietę? Zobacz wideo! 

HOT NEWS – Jennifer Lopez zmieniła fryzurę! Gwiazda zdecydowała się na

W ostatnich dniach, Romanowska na swoim profilu na Instagramie wstawiła kontrowersyjne zdjęcie! Aktorka była na nim w sukni ślubnej. Większość obserwatorów była zachwycona wyglądem Eli i nie mogli przejść obok tak ciekawej stylizacji obojętnie. 

Zapytaliśmy podczas rozmowy z Elą, czy prawdą jest, że przed wcieleniem się w rolę Panny Młodej poddała się diecie? 

Ja się po prostu staram racjonalnie odżywiać i nie ukrywam, że bardzo mnie wspomaga dieta pudełkowa, którą obecnie stosuje. 

ZOBACZ – Promienna Janachowska pozuje do zdjęcia; Jeden szczegół budzi wątpliwości fanek!

Wybory żywieniowe Eli Romanowskiej są spowodowane brakiem czasu, a nie postanowieniami noworocznymi związanymi z utratą kilogramów. Więcej dowiecie się z rozmowie z artystką! 


 

 

news

Izabela Janachowska szczerze o macierzyństwie – najtrudniejsza rola?

janachowska
Izabela Janachowska zdradza nam jak odnalazła się w nowej roli!

Kilka miesięcy temu Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński powitali na świecie swojego pierwszego syna Christophera Alexandra. Młoda mama jest zachwycona powiększeniem rodziny i świetnie odnalazła się w nowej sytuacji!

HOT NEWS- Marina o swojej roli w “39 i pół tygodnia” – zastanawiała się nad powrotem na plan?

Mały Christopher jest bardzo spokojny i w ogóle nie daje się Izabeli we znaki. Najważniejsze jest, aby dziecko i rodzice nauczyli się wspólnie żyć! 

To jest najważniejsze, żeby znaleźć swój sposób na życie nagle w rodzinie takiej powiększonej

Chłopczyk też wydaje się szczęśliwy, bo bardzo dużo się uśmiecha. Niestety w nocy musi do niego wstawać mama, która uwielbia długo spać… Jak sobie z tym radzi? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- “Bez tabu” – nowy, szokujący cykl Agaty Młynarskiej. Musicie to zobaczyć

Kontynuuj czytanie

news

Kinga Rusin wejdzie do polityki? Mamy mocną odpowiedź

kinga
Kinga Rusin od dawna walczy w sprawie ochrony przyrody!

Kinga Rusin od lat walczy przeciwko dewastacji przyrody w Polsce, w tym przeciwko wycince drzew. Jej akcja jest czysto społeczna, ale niektórzy mieszają to z polityką, czego dziennikarka nie che. 

To nie ma nic wspólnego z polityką, o ile politycy mogą mieć, albo nie mogą mieć coś wspólnego z dewastacją środowiska

HOT NEWS- “Mama to wariatka” – Krupa zdradza się wydarzy w programie “Starsza Pani musi fiknąć”

Sama Rusin nie chce wejść do polityki, to ją w ogóle nie interesuje. Swoją rolę widzi jako aktywistki społecznej, bo rolą każdego z nas płacącego podatki, jest kontrola polityków. Jeżeli robią złe rzeczy na obywateli, trzeba o tym mówić głośno. 

Nie można tego pozostawiać w ciszy

A co sądzi o obecnej sytuacji politycznej w naszym kraju? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Julia Starak: kim jest siostra tragicznie zmarłego Piotra?

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Patrząc na dramat w Amazonii nie zapominajmy o polskich lasach! Nie pozwólmy wycinać i palić drzew. Nigdzie! Każde drzewo z rozbudowanym systemem korzeniowym i rozłożystą koroną jest na wagę złota. W lesie, przy drodze, na Twoim osiedlu czy w parku. Walczmy o każde drzewo w Polsce! Szczególnie chrońmy stare drzewa. Dzięki nim mamy tlen! Niech Wam nikt nie wmówi że sadzonki je zastąpią. To nieprawda! Ze stu przetrwa kilka (susze, wyjałowiona gleba), a i te potrzebują dzięsiątków lat żeby zacząć brać udział w wymianie tlenowej. Nie dożyjemy tego! W Polsce trwa na dobre dewastacja Puszczy Karpackiej, Puszczy Białowieskiej, lasów Mazurskich i wielu innych unikatowych, zielonych miejsc. Dlaczego? Bo wąska grupa ma w tym interes. A co z „interesem” całego narodu? Gdzie są Ci, którzy mają go chronić!? Wspierajmy organizacje, które czynnie chronią przyrodę (sprawdzajmy ich wiarygodność bo są wśród nich organizacje „słupy”). Nie pozwólmy doprowadzić świata do zagłady! Jeżeli chcesz wesprzeć organizacje które w tej chwili, na miejscu walczą z pożarami w Amazonii, a na co dzień z ich tragiczną w skutkach deforestacją, wejdź na profil @rainforestalliance – tam wszystkie informacje. Jeżeli chcesz wesprzeć organizacje rzeczywiście walczące o polską przyrodę wpłacaj na konta takich fundacji jak Pracownia na Rzecz Wszystkich Istot czy Fundacja Dziedzictwo Przyrodnicze. Oni monitorują to co dzieje się w polskich lasach, dokumentują, piszą petycje, walczą w Sejmie, nagłaśniają bulwersujące sprawy. To prawdziwi miłośnicy przyrody, zapaleńcy poświęcający tej sprawie każdą chwilę życia💚. Wejdź na stronę www.niechzyja.pl To koalicja kilkudziecięciu organizacji pozarządowych i osób prywatnych które walczą o zwierzęta. Bardzo potrzebują teraz naszego wsparcia żeby ocalić polskie ptaki, na które właśnie rozpoczął się sezon polowań! Najbardziej bezsensowne strzelanie do najbardziej bezbronnych, pięknych istot, bez których trudno wyobrazić sobie życia. Niech nam nie będzie wszystko jedno! Chrońmy razem przyrodę! Innej, zastępczej, nie mamy💔💚

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

Kontynuuj czytanie

news

“Mama to wariatka” – Krupa zdradza, co wydarzy w programie “Starsza Pani musi fiknąć”

krupa
Joanna Krupa nie spodziewała się tego po swojej mamie!

Joanna Krupa przyznaje, że nie miała żadnych problemów z przekonaniem swojej mamy, żeby wzięła udział w programie “Starsza Pani musi fiknąć”! Jej rodzicielka jest bardzo odważna i młodzieżowa, więc modelka wiedziała, że chętnie się zgodzi!

To ja się bardziej bałam niż ona

HOT NEWS- Julia Starak: kim jest siostra tragicznie zmarłego Piotra?

Mama Joasi zawsze marzyła o podróży do miejsca, gdzie odbywały się zdjęcia, więc była to dla niej świetna przygoda. Ona zrobiła wszystkie zadania, natomiast Joanna wyjdzie na to są, co bała się wszystkiego. Teraz cieszy się, że tak zrobiła, bo to były początki jej ciąży, o czym wtedy jeszcze nie wiedziała!

Mama zrobiła pracę największą 

Dlaczego płakała w programie? Modelka wyjaśni w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska podjęli ważną decyzję -to ważny krok dla ich związku

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Press conference for @tvn.pl @topmodelpolskatvn #ramówka #29weekspregnant

A post shared by Joanna Krupa (@joannakrupa) on

Kontynuuj czytanie

news

Magda Gessler ocenia fenomen Gessler Challenge – widziała wszystkie nagrania?

Czy Magda Gessler spodziewała się, że jej Gessler Challenge zyska aż taką popularność? Odpowiedź w artykule!

Podczas jesiennej ramówki TVN poprosiliśmy, by Magda Gessler wypowiedziała się na temat hitowego już tanecznego wyzwania Gessler Challenge. Jak to się stało, że to żywiołowe nagranie roztańczyło cały Instagram? Czy Magda Gessler spodziewała się takiej reakcji? 

Nie, ja robiłam to dla mojej radości. Moja córka wrzuciła ten film, nie ja.

ZOBACZ – Przetakiewicz przyznała się – zrobiła to przed rozwodem z Kulczykiem, a teraz pisze o tym książkę

W wywiadzie spytaliśmy także o to, czy Magda Gessler widziała nagrania Internautów np. to z Elbląga, na którym widać ogromną grupę tańczących.

Ja widziałam wszystkie nagrania i były tak cudowne, że zachęcam wszystkich do Gessler Challenge 

A Wy wzięliście już udział w tym tanecznym wyzwaniu? Poniżej możecie zobaczyć Gessler Challenge w wykonaniu Magdy Gessler!

ZOBACZ RÓWNIEŻ – Joanna Krupa opowiedziała o przyjaźni z Edytą Górniak – jaka jest prywatnie?

 

Foto. Screen Instagram

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością przez Agencję BEOKAY.