Śledź nas

prze.tv

Romanowska będzie chudnąć jak Gwit?! Jaki ma cel?

Ela Romanowska, to artystka o wielu talentach. Znana aktorka doskonale radzi sobie zarówno w rolach filmowych, jak i wcielając się w postaci z seriali. Czy zdecydowała się na dietę? Zobacz wideo! 

HOT NEWS – Jennifer Lopez zmieniła fryzurę! Gwiazda zdecydowała się na

W ostatnich dniach, Romanowska na swoim profilu na Instagramie wstawiła kontrowersyjne zdjęcie! Aktorka była na nim w sukni ślubnej. Większość obserwatorów była zachwycona wyglądem Eli i nie mogli przejść obok tak ciekawej stylizacji obojętnie. 

Zapytaliśmy podczas rozmowy z Elą, czy prawdą jest, że przed wcieleniem się w rolę Panny Młodej poddała się diecie? 

Ja się po prostu staram racjonalnie odżywiać i nie ukrywam, że bardzo mnie wspomaga dieta pudełkowa, którą obecnie stosuje. 

ZOBACZ – Promienna Janachowska pozuje do zdjęcia; Jeden szczegół budzi wątpliwości fanek!

Wybory żywieniowe Eli Romanowskiej są spowodowane brakiem czasu, a nie postanowieniami noworocznymi związanymi z utratą kilogramów. Więcej dowiecie się z rozmowie z artystką! 


 

 

news

Marta Wiejak o programie “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – był stres?

Marta Wiejak to jedna z uczestniczek kolejnej edycji programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

W wywiadzie dla nas Marta Wiejak zdradziła, jakie ma odczucia w związku ze zbliżającą się kolejną edycją popularnego show “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jak wiadomo gwiazda wystąpi w programie jako kolejna z uczestniczek. Gwiazda przyznaje:

Jest ogromny stres, przyznaję, ponieważ jest to mój pierwszy program w telewizji i będę mogła się pokazać szerszej publiczności. Nie wiem czy mnie zaakceptują…

ZOBACZ – Baron wspomina supportowanie SLASH’a! Jak wyglądało ich spotkanie?

Jednocześnie Marta Wiejak podkreśla, że uczestnictwo w programie będzie opierało się na tych samych elementach co jej praca w Teatrze Muzycznym, a więc na śpiewie, tańcu i aktorstwie. Z tego też powodu gwiazda czuje się nieco pewniej.

POLECAMY – Antek Królikowski obchodzi dziś urodziny! Zobacz jego zdjęcia z dzieciństwa!

Marta Wiejak zdradziła też, jak w jej przypadku wyglądał casting do programu. Marta próbowała swoich sił także trzy lata temu, jednak dopiero w tym roku dostała się na listę uczestników. Jak wyglądały jej przygotowania? Jako castingowy repertuar gwiazda przygotowała kilka postaci, także tych znanych z opery. 

HOT NEWS – Czy Roxie Węgiel nagra wspólny klip z chłopakiem? Znamy odpowiedź gwiazdy!

W dołączonym wywiadzie Marta Wiejak radzi także, co trzeba zrobić, by najlepiej wypaść na castingu. Będziecie jej kibicować w programie?

 

Kontynuuj czytanie

news

Baron wspomina supportowanie SLASH’a! Jak wyglądało ich spotkanie?

Baron wraz z zespołem Afromental mieli okazje supportować legendę rocka!

12 lutego miał miejsce koncert Slash’a, który przyciągnął tysiące jego fanów. Na scenie jako jego support wystąpił Baron. Jak artysta wspomina to wydarzenie?

ZOBACZ – Czy Roxie Węgiel nagra wspólny klip z chłopakiem? Znamy odpowiedź gwiazdy!

Zapytany o to w trakcie gali Bestsellery Empiku muzyk przyznaje, że był to wielki zaszczyt zarówno dla niego, jak i dla całego zespołu Afromental. Sam też dodaje:

Dla nas jest to wielka, wielka przygoda, a dla mnie prywatnie jeszcze większa, bo tak naprawdę przez Slash’a, gdy miałem pięć, sześć lat postanowiłem, że zostanę gitarzystą. 

POLECAMY – Antek Królikowski obchodzi dziś urodziny! Zobacz jego zdjęcia z dzieciństwa!

Jak widać Slash wciąż pozostaje dla Barona wielkim autorytetem muzycznym. Czy muzyk miał okazję z nim porozmawiać? Jak przyznaje Baron artyści mieli okazję zamienić ze sobą kilka słów oraz zrobić wspólne zdjęcie. Slash otrzymał od Barona także mały upominek. Więcej o spotkaniu Barona z legendą rocka zobaczycie w wywiadzie!

Foto. Screen Instagram Alek Baron 

 

Kontynuuj czytanie

news

Czy Roxie Węgiel nagra wspólny klip z chłopakiem? Znamy odpowiedź gwiazdy!

Roxie Węgiel zdradziła, czy ma zamiar nagrać wspólny klip ze swoim chłopakiem!

Jakiś czas temu media rozpisywały się na temat chłopaka Roxie Węgiel. Jak donosi Viva.pl jest nim Daniel Yastremski, czyli wokalista, który reprezentował Białoruś na konkursie Eurowizja Junior 2018.

POLECAMY – Antek Królikowski obchodzi dziś urodziny! Zobacz jego zdjęcia z dzieciństwa!

Podczas gali Bestsellery Empiku spytaliśmy Roxie Węgiel, czy ma w planach połączyć siły ze swoją sympatią i nagrać wspólny utwór? Gwiazda nie ukrywając zakłopotania odpowiedziała:

No nie wiem. Na pewno teraz planuję się skupić na premierze mojej płyty, a co będzie dalej – zobaczymy.

ZOBACZ – Już niedługo Ania Wyszkoni wyda kolejny album! Będzie inny niż poprzednie!

Niestety Roxie Węgiel nie zdradziła, jak często zdarza jej się spotykać z Danielem. Miejmy nadzieję, że odległość nie będzie stanowić dla nich przeszkody i wkrótce, być może, para zdecyduje się na wspólny projekt… 

 

 

Kontynuuj czytanie

news

Już niedługo Ania Wyszkoni wyda kolejny album! Będzie inny niż poprzednie!

Rok 2019 dla Ani Wyszkoni zapowiada się bardzo pracowicie! Gwiazda planuje wydanie kolejnej płyty…

Ania Wyszkoni nie może narzekać na nudę. Zapytana o swoje plany na ten rok na gali Doskonałość Mody Twojego Stylu gwiazda odpowiedziała, że aktualnie bardzo dużo koncertuje.

ZOBACZ – Szok! Stylizacja Rozenek z Balu Dziennikarzy to plagiat! Ale wstyd!

W tej chwili są to raczej kameralne spotkania, niemniej jednak na wiosnę Ania Wyszkoni planuje większe, plenerowe koncerty. Oczywiście to nie wszystko, czym zajmuje się aktualnie piosenkarka:

W tak zwanym międzyczasie wchodzę do studia, nagrywam nowy materiał. Będzie nowa piosenka, zapowiadająca nowa płytę…

POLECAMY – Baron ocenia karierę Roxie Węgiel!

Ania Wyszkoni zdradziła także, że jej nowy album będzie zupełnie inny niż poprzednie, bo jak sama przyznaje, lubi bawić się muzyką. Już jesteśmy ciekawi efektów!

Foto. Screen Instagram Ania Wyszkoni

Kontynuuj czytanie

HITY