Śledź nas

prze.tv

TYLKO U NAS! Doda zdradza czy Bayer Full zagra na koncercie #ArtyściPrzeciwNienawiści

Doda, która jest inicjatorką koncertu #ArtyściPrzeciwNienawiści nie zdradza dokładnie jakie gwiazdy wystąpią na imprezie. Zobacz wideo!

Wiemy, że zgłosiło się aż 130 artystów, dlatego Doda na pewno ma ręce pełne roboty! Zapytana o to czy pojawi się, zespół disco polo Bayer Full mówi, że:

HOT NEWS – Lewandowska i Socha – co one robią!?

„Nie zajmowałam się selekcją, ponieważ ustaliliśmy wszyscy razem, że nie będziemy nikogo jakby odrzucać, bo nie ma lepszych, gorszych artystów.. nie wiem, nikt tutaj nie chce się wywyższać”

ZOBACZ – Artyści Przeciw Nienawiści – Doda zrobi film z koncertu?!

Najważniejsza dla Dody jest to by pokazać, że wszyscy są tacy sami, że polscy artyści są w stanie zjednoczyć siły i przeciwstawić się nienawiści.

Dlatego czekamy na opublikowanie dokładnej listy artystów, sugerując z wypowiedzi piosenkarki, każdy znajdzie coś dla siebie!

Koncert odbędzie się już 27 lutego w Atlas Arenie w Łodzi!

news

Gojdź robi karierę w Ameryce! Już wkręcił się w rodzinę Trumpów!

gojdź
Krzysztof Gojdź ma prawdziwe znajomości!

Krzysztof Gojdź od lat jest związany ze Stanami Zjednoczonymi, gdzie również prowadzi klinikę. Lekarz gwiazd zdradza, że tam znajomości nawiązuje się bardzo naturalnie, w restauracji, w klubie, czy na ulicy. Celebryta w jednej ze stekowni poznał pierwszą żonę Donalda Trumpa, Ivanę

HOT NEWS- Tomasz Niecik o adopcji psa – jaka była reakcja jego dzieci?

Doktor wzniósł toast na jej cześć, a ona odpowiedziała tym samym. Za chwilę usiedli razem i zaczęli rozmawiać! Okazuje się, że jest ona bardzo ciepłą osobę, która się nie wywyższa pomimo ogromnej fortuny jakiej jest właścicielką. Już nawet wymienili się telefonami, więc doktor podejrzewa, że niedługo zostanie jego pacjentką. 

Jestem bardzo otwartym człowiekiem!

Kogo chciałby poznać w USA? Odpowiedź w wideo!

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Marta Żmuda-Trzebiatowska pokazała się bez makijażu! Jak wygląda?

Kontynuuj czytanie

news

Tomasz Niecik o adopcji psa – jaka była reakcja jego dzieci?

Tomasz Niecik opowiedział o tym jak adoptował psa! Jak zareagowały jego dzieci na wiadomość o nowym pupilu?

W programie “Super Pies” mogliśmy zobaczyć jak Tomasz Niecik udał się do schroniska po to, by adoptować sympatycznego psiaka. Jak na nowego czworonoga zareagowały dzieci wokalisty? Czy adopcja pieska była dobrą decyzją?

ZOBACZ – Marta Żmuda-Trzebiatowska pokazała się bez makijażu! Jak wygląda?

Na początku dzieci Niecika były bardzo zaskoczone nowym członkiem rodziny. Tomasz Niecik wytłumaczył, że pieska należy dobrze traktować i darzyć miłością, ponieważ jest on po bardzo ciężkich przejściach.

Jak ja się nim nie zajmuję, to dzieci z nim chodzą, tak? Cały czas ktoś z nim chodzi, czyli ten pies jest cały czas jakby adorowany, cały czas ma towarzysza…

HOT NEWS – Jonkisz i Zawadzka zerwali ze sobą?! Znamy powód!

Oczywiście pies to także obowiązek. Tomasz Niecik podkreślił, że piesek ma także swoje nawyki i lęki, które wraz z rodziną starają się przezwyciężyć. Wokalista dodaje także, że psu zdarzyło się warknąć na jego syna, co uznał jako zachowanie obronne. Niemniej jednak, jak sam podkreśla najważniejsze w wychowaniu psa jest poświęcenie mu maksymalnej ilości czasu.

View this post on Instagram

#tomaszniecik #slawa #poland #music #king #krol

A post shared by Tomasz Niecik (@tomaszniecik) on

View this post on Instagram

#tomaszniecik #poland #muzyka #slawa

A post shared by Tomasz Niecik (@tomaszniecik) on

View this post on Instagram

To już dzisiaj! Nowy odcinek SuperPsa. 🐶❤🎬 W odcinku siódmym odwiedzimy Paulinę i Adama, którzy mimo, że tworzą dom dla psa Krawata już od 6 lat, dalej nie uporali się ze wszystkimi jego traumami i problemami. Ich pies jest wyzwaniem nawet dla najbardziej doświadczonego behawiorysty. Czy wspólne próby nauczenia psa zostawania w samotności przyniosą oczekiwany efekt?⠀ Ekspertka @anetaawtoniuk zostanie również poproszona o pomoc w wyborze czworonoga przez piosenkarza @tomaszniecik . Jak gwiazdor zniesie realia schroniskowe? Czy uda mu się znaleźć nowego przyjaciela, którego zaakceptuje również 9-letnia suczka Szajen, ulubienica żony gwiazdora? ⠀ Zapraszamy do @polsatofficial godz. 17:45⠀ ⠀⠀ #superpies #dog #dogsofinstagram #family #dogs #dogsofinstaworld #dogoftheday #doglover #doglove #doglovers #friendship #friends #homesweethome #pupil #pets #animalovers #pies #programtv #telewizja #tv #polsat #🐶 #newepisode #dobrerady #pupil #przyjaciel #wychowanie #behaviour #tips #education

A post shared by SuperPies (@super_pies_polsat) on

Foto. Screen Instagram Tomasz Niecik/ Super Pies Polsat

 

 

Kontynuuj czytanie

news

Marta Manowska miała stalkera?! Gwiazda przerywa milczenie!

Marta Manowska postanowiła przerwać milczenie! W wywiadzie opowiada o tym jak padła ofiarą stalkingu!

Po kilku latach milczenia Marta Manowska przyznała się na swoim Instagramie, że miała stalkera! Dlaczego gwiazda postanowiła przerwać milczenie? 

HOT NEWS – Wiele je łączy: Tajner i Żyła spędziły razem święta!

Musiałam dojrzeć do tego, by postawić granicę, bo ja myślałam, że jeżeli nie będę reagować przez te pięć lat to to się wyciszy, ale stało się wręcz odwrotnie…

Co więcej Marta Manowska wspomina, że jej stalker prześladował także jej przyjaciół czy osoby z programu. Gwiazda zdecydowała w końcu zacząć walczyć z tym problemem, nauczyć się mówić “nie”i stawiać granicę.

ZOBACZ – Natalia Siwiec przed trudnym wyborem! Chodzi o jej córkę!

W wywiadzie Marta Manowska podkreśliła także jak wiele osób bagatelizuje zjawisko molestowania słownego, którego sama padła ofiarą. Poniżej zamieszczamy wspomniany wpis, który Marta Manowska zamieściła na swoim Instagramie. Spotkaliście się kiedyś z taką sytuacją?

View this post on Instagram

Od 6 lat jestem osobą publiczną. Prowadzę w telewizji publicznej dwa programy. Gram w teatrze. Podróżuję. Czytam książki. Słucham muzyki. Gotuję, sprzątam, dbam o rodzinę, przyjaciół. Żyję zwykłym życiem. Przede wszystkim jestem kobietą, córką, partnerką, kiedyś będę matką. Nie ma mojej zgody na stalking. Dziś po 5 latach nękania mnie i moich znajomych, przyjaciół, bohaterów programu przerwałam milczenie. I mówię stanowcze nie. Nie ma mojej zgody na zaburzanie mojego spokoju. Nie zgadzam się. Nie zgadzam się też na komentarze typu „Ale zgrabne nóżki” „Ale bym wycałował” Jestem osoba publiczną. Instagram i Facebook to moje narzędzie pracy, ale i co najważniejsze kontaktu z Wami. Będę zgłaszać, usuwać. Nie reagowałam długo na niestosowne, sprośne wręcz i niebezpieczne wiadomości, wysyłane paczki wierząc, że to się wyciszy. I widzę, że to błąd! Nie pozwalajmy sobie nigdy. NIGDY! #nieoznaczanie #nietonie #nie #NIE Piszę niechętnie, ale ku przestrodze #stalking #przemoc #psychiczna #przemoc #fizyczna #stopprzemocypsychicznej

A post shared by MARTA 🌷 MANOWSKA TO JA (@martamanowska) on

View this post on Instagram

No to hopa!

A post shared by MARTA 🌷 MANOWSKA TO JA (@martamanowska) on

Foto. Screen Instagram Marta Manowska 

 

Kontynuuj czytanie

news

Tomek Ciachorowski otrzymuje pogróżki?! Znamy szczegóły!

Tomek Ciachorowski padł ofiarą hejtu na Instagramie! Kto za tym wszystkim stoi?

Sława ma także swoje minusy… Przekonał się o tym Tomek Ciachorowski. Aktor opublikował na swoim Instagramie Stories, na którym pokazuje pełne pogróżek wiadomości od jednego ze swoich obserwatorów. 

ZOBACZ – Jak wygrać casting do “Sanatorium miłości”? Zdradza Marta Manowska!

Jak widać Tomek Ciachorowski regularnie otrzymuje pełne hejtu wiadomości od osoby, którą nazwał “Panem K.” Treścią tych wiadomości podzielił się ze swoimi obserwatorami. Jak widać osoba ta posunęła się bardzo daleko, grożąc aktorowi śmiercią i kierując w jego stronę wyzwiska.

POLECAMY – Gojdź w Święta karmi Szostak słoniną!

Oczywiście Tomek Ciachorowski nie pozostał wobec tych gróźb obojętny. Jak sam informuje – sprawa ta została już zgłoszona na policję.

 

Foto. Screen Instagram Tomasz Ciachorowski/AKPA 

Kontynuuj czytanie

HITY