Śledź nas

news

Artyści Przeciw Nienawiści – Doda szykuję coś extra z koncertu!

Opublikowano

w dniu

Wielki koncert Artyści Przeciw Nienawiści zbliża się wielkimi krokami. O kolejne szczegóły zapytaliśmy Dodę!

To właśnie ona jest sprawczynią całego tego – pozytywnego – zamieszania. Doda, poruszona tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku i śmiercią prezydenta Pawła Adamowicza, wpadła na pomysł zaangażowania artystów do koncertu, podczas którego wystąpiliby razem i zaapelowaliby o zaprzestanie mowy nienawiści.

HOT NEWS – Artyści Przeciw Nienawiści – znane są kolejne nazwiska gwiazd! Ten koncert będzie legendarny!

Tak też się stanie – koncert zatytułowany Artyści Przeciw Nienawiści odbędzie się już 27 lutego w łódzkiej Atlas Arenie. Swój udział w wydarzeniu zapowiedziało wiele sław, m.in. Maryla Rodowicz, Justyna Steczkowska, Grzegorz Hyży, Sarsa i inni. 

ZOBACZ – Górniak nie wystąpi na koncercie Artyści Przeciw Nienawiści, bo… 

Będzie to z pewnością duże widowisko. Doda zapowiedziała także, że planuje zrobić… film z wydarzenia!

Bardzo chciałabym nagrać film dokumentalny o tym koncercie, bo nie chciałabym żeby przepadła tak fantastyczna historia, kiedy tylu niezależnych artystów skrzykuje się razem i robi coś historycznego. Nie było jeszcze czegoś takiego w Polsce nigdy. Uważam, że wszyscy oni zasługują na taki właśnie film.

-powiedziała wokalistka.

Czekacie na ten koncert?

 

 

news

Sprawdź! Kto wystąpi podczas tegorocznej edycji Sunrise 2024?

Opublikowano

w dniu

przez

Sunrise Festival 2024, jedno z najważniejszych wydarzeń muzyki elektronicznej w Polsce, zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna edycja odbędzie się tradycyjnie w Podczelu, nad pięknym polskim wybrzeżem Morza Bałtyckiego. Festiwal, który odbędzie się w dniach 19-21 lipca, zapowiada się na niezapomniane muzyczne doświadczenie.

Line-up Pełen Gwiazd

Sunrise Festival 2024 przyciąga fanów z całego świata dzięki imponującemu line-upowi, który obejmuje zarówno legendy muzyki elektronicznej, jak i wschodzące gwiazdy. Organizatorzy zapowiedzieli występy takich gigantów jak:

Boris Brejcha – niemiecki twórca gatunku high-tech minimal, zyskał ogromną popularność dzięki swojemu unikalnemu brzmieniu i charakterystycznym maskom, które nosi podczas występów. Jego sety to prawdziwa podróż przez różnorodne dźwięki i rytmy, które wciągają słuchaczy od pierwszych chwil.

Armin van Buuren – holender jeden z najważniejszych DJ-ów i producentów muzyki trance, znany jest z niezwykle energetycznych setów, które porywają publiczność na całym świecie. Jego muzyka łączy emocjonalne melodie z potężnymi bitami, tworząc niezapomniane doświadczenia na festiwalach.

Aly & Fila (Egipt) – specjalizują się w muzyce trance, tworząc utwory pełne emocji i euforycznych melodii. Znani z niezwykle emocjonalnych setów, często współpracują z wokalistami, tworząc wyjątkowe doświadczenia muzyczne.

Lilly Palmer to utalentowana DJ-ka i producentka muzyki techno z Niemiec, która zdobyła uznanie na międzynarodowej scenie muzycznej dzięki swoim energetycznym i mrocznym setom. Jej unikalne brzmienie łączy głębokie basy, hipnotyzujące melodie i dynamiczne rytmy, tworząc niezapomniane muzyczne doświadczenia.

Sunrise Festival 2024 zapowiada się na wyjątkowe wydarzenie, które przyciągnie miłośników muzyki elektronicznej z całego świata. Znakomity line-up, liczne atrakcje i wspaniała atmosfera Kołobrzegu sprawią, że każdy uczestnik przeżyje niezapomniane chwile. Przygotujcie się na trzy dni pełne muzyki, tańca i pozytywnych emocji!

Szczegółowy Line up dostępny jest na oficjalnej stronie Sunrise.

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek TWARDO o posłach PSL i adopcji DZIECI przez GEJÓW i LESBIJKI!

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Katarzyna Dowbor odpowiada hejterom: “ZA STARA” do “Pytania na Śniadanie” TVP?

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek o maturze syna oraz odejściu z Dzień Dobry TVN

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością