Śledź nas

news

Ilona Łepkowska potępia zachowanie Joanny Krupy i Karoliny Piaseckiej

Ilona Łepkowska w jednym z felietonów skrytykowała zachowanie Joanny Krupy podczas porodu oraz reklamowanie rajstop przez Karolinę Piasecką. Scenarzystka nie szczędziła gorzkich słów obu Paniom.

Ilona Łepkowska to znana polska scenarzystka i producentka filmowa. Przez media nazwana “królową polskich seriali”. Spod jej pióra wyszły takie produkcje jak “M jak Miłość”, “Barwy szczęścia” czy ostatnio “Korona królów”. Łepkowska to też twórczyni wielu kultowych filmów “Kogel mogel”, “Galimatias, czyli kogel mogel 2” czy też “Och Karol”. Scenarzystka do takiego stopnia darzy sentymentem swoje produkcje, że postanowiła oba filmy po ponad 25 latach wskrzesić tyle, że z nową obsadą. I tak oto powstał najpierw “Och Karol 2”, a w tym roku do kin weszła 3 część przygód Kasi Solskiej w filmie “Miszmasz, czyli kogel mogel 3“. Zdania widzów były podzielone, jednym podobało się to, że mogli ponownie zobaczyć swoich ukochanych bohaterów sprzed trzech dekad oraz zapoznać się z kolejnym pokoleniem, z kolei dla innych nowe wersje znanych i lubianych filmów nie dorównywały oryginałom z lat 80.

Ilona Łepkowska to osoba, która od lat wypowiada się na różne tematy z życia publicznego gwiazd, niekoniecznie związanego ze światem filmu i telewizji. Małgorzacie Kożuchowskiej miała za złe, że zaprzepaściła swój talent i zamiast grać w teatrze, gra w serialach, tworząc wizerunek kobiety idealnej, która nie istnieje. Małgorzatę Rozenek nazwała czule “sztucznym tworem, który spośród wszystkich celebrytek ma największe parcie na szkło”. Swoje trzy grosze dorzuciła również do konfliktu na linii Weronika Rosati – Robert Śmigielski, broniąc w tej sytuacji Roberta Śmigielskiego. 

POLECAMY – WOW! Ilona Łepkowska nieudolnie broni Korony Królów i atakuje przy tym Kożuchowską

Przyszedł czas na krytykę kolejnych Pań. Tym razem oberwało się modelce Joannie Krupie i byłej żonie radnego PiS Karolinie Piaseckiej. W najnowszym wydaniu Tele Tygodnia nr 46 można znaleźć felieton Ilony Łepkowskiej o wdzięcznym tytule “Gdzie jest granica?”. Co najbardziej oburzyło scenarzystkę, otóż zachowanie Krupy podczas porodu jak i po. Oto co napisała:

Ale granice są po to, by je przesuwać, więc nasza “tap madl Dżoana” przesunęła słupy graniczne daleko, oj, daleko! Poza zdjęciem na łóżku szpitalnym, w makijażu i chyba że sztucznymi rzęsami, zamieściła w internecie zdjęcie nagiej, płaczącej córeczki. Całuje ją świeżo upieczony tatuś. To nie żadne tam paluszki z lewej nóżki, tylko cała mała istotka, której ta sesja zdjęciowa wyraźnie się nie podoba. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

True love . Daddy’s little girl @nunes451

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

 

 

Ilona wystosowała również apel do innych celebrytek będących w ciąży lub chcących w przyszłości zostać mamami:

Zobaczymy, kto pierwszy zamieści filmik z porodu albo nada transmisję z takiego wydarzenia…Walczcie więc o palmę pierwszeństwa, drogie celebrytki. Wasze dzieci wam na pewno podziękują za życie w blasku fleszy od pierwszych sekund pobytu na tym łez padole!

W drugiej części felietonu Ilona Łepkowska postanowiła zaatakować Karolinę Piasecką – ofiarę przemocy domowej. W 2017 roku, głośno było o radnym PiS Rafale Piaseckim, który znęcał się nad swoją żoną Karoliną fizycznie i psychicznie. Po opublikowaniu nagrania z dowodami o przemocy domowej były radny został skazany na dwa lata bezwzględnego więzienia. Minęły dwa lata i Karolina Piasecka powróciła jako twarz rajstop marki Adrian. Hasłem przewodnim kampanii jest “Walcz o siebie! Ja to zrobiłam!!”. Na billboardzie oprócz hasła znajduje się też zdjęcie samej Piaseckiej, która ubrana w pończochy i białą koszulę, kuli się w wystraszonej pozie i ma na twarzy ślady pobicia. Na plakacie widać także sylwetkę mężczyzny z zaciśniętą pięścią.

Fot. www.fakt.pl

Dla Ilony Łepkowskiej taki przekaz reklamowy jest kolejną granicą, której jej zdaniem nie powinno się przekraczać:

Sprzedać można wszystko, nawet własne trudne przeżycia (…) Jak Polska długa i szeroka, rozlepiono billboardy ze zdjęciem pobitej kobiety, nad którą wisi jeszcze pięść oprawcy. Ubranej oczywiście… w seksowne czarne pończochy marki, którą reklamuje. Zdjęcie opatrzono hasłem: “Walcz o siebie! Ja to zrobiłam!” Miejmy nadzieję, że nie chodzi o walkę o jak najwyższe honorarium za reklamę, tylko o swoją godność… I tak jedną niemądrą decyzją przekreśla się nie tylko swoją walkę o prawdę, ukaranie oprawcy i szacunek. Banalizuje się też przemoc domową sprowadzając ją do reklamy pończoszek. Może intencje bohaterki i firmy były szczytne, ale sądzić będziemy po efektach, a te są żałosne – napisała wzburzona scenarzystka.

Czy zgadzacie się z opinią Ilony Łepkowskiej na temat porodu Joanny Krupy i reklamy Karoliny Piaseckiej? Czy w dzisiejszych czasach wszystko jest na sprzedaż? Czego Wy byście nie zrobili na pieniędzy?

ZOBACZ RÓWNIEŻ – WOW! Ilona Łepkowska nieudolnie broni Korony Królów i atakuje przy tym Kożuchowską

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

One of the most amazing emotional and hardest days of my life. Little baby girl Asha-Leigh Presley Nunes born on 11/02/19 at 550pm. All I can say is women are true warriors.

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Sorry but can’t resist posting pix of my little ? Asha-Leigh Presley Nunes #1dayold

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)


Fot. screen z Instagram, AKPA

news

Ida Nowakowska pokazuje brzuszek w luksusowej sesji ciążowej – rozwiązanie tuż tuż?

nowakowska

Ida Nowakowska śladem innych gwiazd też zafundowała sobie sesję ciążową.

Ida Nowakowska karierę w show biznesie rozpoczynała w “You Can Dance” TVN. Jednak dopiero związanie się z TVP zapewniło jej błyskawiczny rozwój kariery. Tancerka (!) prowadzi “Pytanie na Śniadanie”, “The Voice Kids”, jest jurorką w “Dance Dance Dance” oraz współprowadzi wszelkie wydarzenia Telewizji Polskiej.

HOT NEWS- Szok! Magda z Big Brothera wierzy w zamach w Smoleńsku!?

Tancerka zawsze podkreśla swoją religijność i wyznawanie tradycyjnych wartości, więc nie było zaskoczeniem, że w końcu zdecydowała się na dziecko. Gdy Ida ogłosiła ciążę na antenie TVP2, koledzy ze stacji obsypali przyszłą mamę prezentami. Od tego czasu, media z uwagą obserwują jej przygotowania do rozwiązania – celebrytka wybierała bowiem wyprawkę dla dziecka w obecności paparazzi.

Śladem innych gwiazd, Ida też zdecydowała się na sesję ciążową. Zdjęcia, które pokazała w formie filmu na Instagramie, są utrzymane w pastelowych kolorach, a Ida przyjmuje pozy niby anioła niby baletnicy. Pod filmem napisała:

Taki piękny czas… Jestem wdzięczna za każdy moment i za tyle wsparcia, które od Was dostaję

Jak Wam się podobają efekty sesji?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Edyta Górniak nazywa Lady Gagę “służebnicą szatana” – zauważyła rogi!

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Szok! Magda z Big Brothera wierzy w zamach w Smoleńsku!?

magda

Magda z Big Brothera zaskoczyła swoim wyznaniem!

Ponad tydzień temu obchodziliśmy 11 rocznicę katastrofy pod Smoleńskiem. Choć od wydarzenia minęła dekada, nadal nie wiemy dokładnie, co się wydarzyło. Ten brak odpowiedzi sprawił, że przez lata urosło wiele teorii spiskowych, o tym co wydarzyło się 10 kwietnia 2010 roku. Co ciekawe, w jedną z nich wierzy Magda z Big Brothera!

HOT NEWS- Edyta Górniak nazywa Lady Gagę “służebnicą szatana” – zauważyła rogi!

Madzia Wójcik dokładnie pamięta, że gdy dowiedziała się o katastrofie samolotu była w samochodzie z rodzicami i słuchała radia. Cała rodzina nie mogła uwierzyć, że wydarzyła się taka tragedia. Celebrytka przyznała również, że nie stroni od teorii spiskowych:

Ja wierzę trochę w teorie spiskowe i ja jestem taka, że lubię takie opowieści detektywistyczne, jakieś takie trochę horrory, takie filmy właśnie na ten temat… Więc mógł być to zamach, myślę, że coś w tym jest, ale nie jestem tego pewna

Zgadzacie się z nią?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Przełom w relacjach księcia William’a i Harry’ego? Pogrzeb dziadka ponownie ich zbliżył

Fot. Screen Instagram

AW

Kontynuuj czytanie

news

Edyta Górniak nazywa Lady Gagę “służebnicą szatana” – zauważyła rogi!

Edyta Górniak

To nie koniec oskarżeń Edyty Górniak wobec Lady Gagi!

Edyta Górniak od pewnego czasu wywołuje spore kontrowersje swoimi teoriami. Wokalistka długo twierdziła, że pandemii nie ma, a w szpitalach leżą statyści. Później zmieniła zdanie, jednak nie przestała szerzyć uduchowionych treści na temat Boga i energii. Teraz zaskoczyła wszystkich swoimi teoriami o… Lady Gadze!

HOT NEWS- Przełom w relacjach księcia William’a i Harry’ego? Pogrzeb dziadka ponownie ich zbliżył

Edi opublikowała na InstaStories zdjęcie Lady Gagi, na którym trzyma kieliszek, a palce z nieprawdopodobnie długimi paznokciami utworzyły “różki diabła”. Wokalistka uznała, że jest to dowód na to, że Lady Gaga jest służebnicą szatana:

Ach, jak ona uwielbia rogi. Ulubiony symbol służebnicy… A taka była fajna kiedyś 

Co więcej, jeden z internautów postanowił podrażnić się z Edytą i przypomniał jej zdjęcie, na którym sama założyła diable różki na głowę! Fan napisał:

Przyganiał… A taka fajna kiedyś była 

Tutaj najbardziej zaskakuje odpowiedź wokalistki:

Z maleńką różnicą, że ja nie piję krwi z niemowląt

Ta rozmowa wydaje się bardzo nieprawdopodobna, więc portal Pudelek skontaktował się z managementem Górniak. Dziennikarze nie tylko otrzymali potwierdzenie prawdziwości rozmowy, ale także dowiedzieli się, że Edyta te rewelacje podpiera informacjami, które przeczytała w zagranicznej prasie.

Jesteście w szoku?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Monika Zamachowska chce pozbyć się nazwiska męża nr 3 – już przedstawiono ją inaczej

scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Gałązka/AKPA
scena z: Edyta Górniak, SK: Premierowy odcinek Big Brother Arena z gościnnym występem Edyty Górniak, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA
scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA
scena z: Edyta Górniak, SK:, , fot. Baranowski/AKPA
scena z: Edyta Górniak, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
scena z: Edyta Górniak, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Fot. Screen Instagram/Akpa

AW

Kontynuuj czytanie

news

Przełom w relacjach księcia William’a i Harry’ego? Pogrzeb dziadka ponownie ich zbliżył

william

Wszyscy liczą, że książę William i Harry naprawią swoje relacje.

W sobotę, w kaplicy św. Jerzego na Zamku w Windsorze odbył się pogrzeb księcia Filipa. Mąż królowej Elżbiety II dożył 99 lat, a od dawna planował swoją ceremonię pogrzebową. Niestety nie wszystkie życzenia księcia mogły zostać spełnione przez pandemię koronawirusa. W uroczystości brało udział jedynie 30 osób z najbliższej rodziny. Oczy wszystkich były skupione na królowej, która pożegnała swojego ukochanego męża. Jednak równie wiele emocji wywołał powrót Harry’ego na łono rodziny. Okazuje się, że po pogrzebie szczerze rozmawiał ze swoim bratem księciem William’em.

HOT NEWS- Monika Zamachowska chce pozbyć się nazwiska męża nr 3 – już przedstawiono ją inaczej

Po uroczystości William i Harry spotkali się z dala od wszystkich i rozmawiali przez 2 godziny. Później do rozmowy dołączył ich ojciec książę Karol. Angielski tabloid The Sun informuje, że spotkanie nie było specjalnie przełomowe, ale to dobry krok w stronę naprawienia ich relacji. Źródło gazety dodaje:

Nie wiadomo, co zostało powiedziane za zamkniętymi drzwiami i przy wyłączonych kamerach, ale to niewyobrażalne, by nie pojawiły się tematy Megxitu i Oprah 

Książę Filip na pewno chciałby, aby bracia naprawili swoje relacje. W Wielkiej Brytanii krążą też plotki, że Harry może zabawić w ojczyźnie nieco dłużej niż planował, by spędzić czas z rodziną.

Myślicie, że ostatecznie uda im się zażegnać konflikt?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Alicja Bachleda-Curuś oburzona doniesieniami jednego z tygodników – poszło o jej ojca

AW

Kontynuuj czytanie
Reklama Enter ad code here

HITY