Śledź nas

news

Ilona Łepkowska potępia zachowanie Joanny Krupy i Karoliny Piaseckiej

Opublikowano

w dniu

Ilona Łepkowska w jednym z felietonów skrytykowała zachowanie Joanny Krupy podczas porodu oraz reklamowanie rajstop przez Karolinę Piasecką. Scenarzystka nie szczędziła gorzkich słów obu Paniom.

Ilona Łepkowska to znana polska scenarzystka i producentka filmowa. Przez media nazwana “królową polskich seriali”. Spod jej pióra wyszły takie produkcje jak “M jak Miłość”, “Barwy szczęścia” czy ostatnio “Korona królów”. Łepkowska to też twórczyni wielu kultowych filmów “Kogel mogel”, “Galimatias, czyli kogel mogel 2” czy też “Och Karol”. Scenarzystka do takiego stopnia darzy sentymentem swoje produkcje, że postanowiła oba filmy po ponad 25 latach wskrzesić tyle, że z nową obsadą. I tak oto powstał najpierw “Och Karol 2”, a w tym roku do kin weszła 3 część przygód Kasi Solskiej w filmie “Miszmasz, czyli kogel mogel 3“. Zdania widzów były podzielone, jednym podobało się to, że mogli ponownie zobaczyć swoich ukochanych bohaterów sprzed trzech dekad oraz zapoznać się z kolejnym pokoleniem, z kolei dla innych nowe wersje znanych i lubianych filmów nie dorównywały oryginałom z lat 80.

Ilona Łepkowska to osoba, która od lat wypowiada się na różne tematy z życia publicznego gwiazd, niekoniecznie związanego ze światem filmu i telewizji. Małgorzacie Kożuchowskiej miała za złe, że zaprzepaściła swój talent i zamiast grać w teatrze, gra w serialach, tworząc wizerunek kobiety idealnej, która nie istnieje. Małgorzatę Rozenek nazwała czule “sztucznym tworem, który spośród wszystkich celebrytek ma największe parcie na szkło”. Swoje trzy grosze dorzuciła również do konfliktu na linii Weronika Rosati – Robert Śmigielski, broniąc w tej sytuacji Roberta Śmigielskiego. 

POLECAMY – WOW! Ilona Łepkowska nieudolnie broni Korony Królów i atakuje przy tym Kożuchowską

Przyszedł czas na krytykę kolejnych Pań. Tym razem oberwało się modelce Joannie Krupie i byłej żonie radnego PiS Karolinie Piaseckiej. W najnowszym wydaniu Tele Tygodnia nr 46 można znaleźć felieton Ilony Łepkowskiej o wdzięcznym tytule “Gdzie jest granica?”. Co najbardziej oburzyło scenarzystkę, otóż zachowanie Krupy podczas porodu jak i po. Oto co napisała:

Ale granice są po to, by je przesuwać, więc nasza “tap madl Dżoana” przesunęła słupy graniczne daleko, oj, daleko! Poza zdjęciem na łóżku szpitalnym, w makijażu i chyba że sztucznymi rzęsami, zamieściła w internecie zdjęcie nagiej, płaczącej córeczki. Całuje ją świeżo upieczony tatuś. To nie żadne tam paluszki z lewej nóżki, tylko cała mała istotka, której ta sesja zdjęciowa wyraźnie się nie podoba. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

True love . Daddy’s little girl @nunes451

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

 

 

Ilona wystosowała również apel do innych celebrytek będących w ciąży lub chcących w przyszłości zostać mamami:

Zobaczymy, kto pierwszy zamieści filmik z porodu albo nada transmisję z takiego wydarzenia…Walczcie więc o palmę pierwszeństwa, drogie celebrytki. Wasze dzieci wam na pewno podziękują za życie w blasku fleszy od pierwszych sekund pobytu na tym łez padole!

W drugiej części felietonu Ilona Łepkowska postanowiła zaatakować Karolinę Piasecką – ofiarę przemocy domowej. W 2017 roku, głośno było o radnym PiS Rafale Piaseckim, który znęcał się nad swoją żoną Karoliną fizycznie i psychicznie. Po opublikowaniu nagrania z dowodami o przemocy domowej były radny został skazany na dwa lata bezwzględnego więzienia. Minęły dwa lata i Karolina Piasecka powróciła jako twarz rajstop marki Adrian. Hasłem przewodnim kampanii jest “Walcz o siebie! Ja to zrobiłam!!”. Na billboardzie oprócz hasła znajduje się też zdjęcie samej Piaseckiej, która ubrana w pończochy i białą koszulę, kuli się w wystraszonej pozie i ma na twarzy ślady pobicia. Na plakacie widać także sylwetkę mężczyzny z zaciśniętą pięścią.

Fot. www.fakt.pl

Dla Ilony Łepkowskiej taki przekaz reklamowy jest kolejną granicą, której jej zdaniem nie powinno się przekraczać:

Sprzedać można wszystko, nawet własne trudne przeżycia (…) Jak Polska długa i szeroka, rozlepiono billboardy ze zdjęciem pobitej kobiety, nad którą wisi jeszcze pięść oprawcy. Ubranej oczywiście… w seksowne czarne pończochy marki, którą reklamuje. Zdjęcie opatrzono hasłem: “Walcz o siebie! Ja to zrobiłam!” Miejmy nadzieję, że nie chodzi o walkę o jak najwyższe honorarium za reklamę, tylko o swoją godność… I tak jedną niemądrą decyzją przekreśla się nie tylko swoją walkę o prawdę, ukaranie oprawcy i szacunek. Banalizuje się też przemoc domową sprowadzając ją do reklamy pończoszek. Może intencje bohaterki i firmy były szczytne, ale sądzić będziemy po efektach, a te są żałosne – napisała wzburzona scenarzystka.

Czy zgadzacie się z opinią Ilony Łepkowskiej na temat porodu Joanny Krupy i reklamy Karoliny Piaseckiej? Czy w dzisiejszych czasach wszystko jest na sprzedaż? Czego Wy byście nie zrobili na pieniędzy?

ZOBACZ RÓWNIEŻ – WOW! Ilona Łepkowska nieudolnie broni Korony Królów i atakuje przy tym Kożuchowską

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

One of the most amazing emotional and hardest days of my life. Little baby girl Asha-Leigh Presley Nunes born on 11/02/19 at 550pm. All I can say is women are true warriors.

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Sorry but can’t resist posting pix of my little ? Asha-Leigh Presley Nunes #1dayold

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)


Fot. screen z Instagram, AKPA

news

Katarzyna Dowbor tak OBRABIA zwierzyniec. Czy syn Maciej i Joanna Koroniewska jej pomagają?

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Marcin Hakiel znowu będzie OJCEM – TAK Dominika głaszcze BRZUSZEK na Pudelek Pink Party

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

BIG CYC ostro przed 61. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu: Koniec SZCZUJNI w TVP?

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Czy Kuba Wojewódzki po “WAL SIĘ” przeprosił Filipa Chajzera? Poszło o książkę

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością