Śledź nas

news

Polska gwiazda wspomina Sinead O’Connor! Skąd się znali?

Opublikowano

w dniu

Sinead O’Connor to irlandzka piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka, która zdobyła międzynarodową sławę. Sinead O’Connor odeszła w wieku 56 lat. Okazało się, że znał ją polski trener gwiazd.

Sinead O’Connor urodziła się 8 grudnia 1966 roku w Dublinie w Irlandii. Zmarła 23 lipca 2023 roku w Londynie w wieku 56 lat. Jej kariera muzyczna rozpoczęła się w latach 80. XX wieku, a przełomowym momentem była debiutancka płyta „The Lion and the Cobra” wydana w 1987 roku. Sinead O’Connor zasłynęła również z wielu skandali, ponieważ uchodziła za kontrowersyjną osobę. W 1990 roku odmówiła występu w New Jersey, ponieważ przed jej występem miał zostać odśpiewany hymn Stanów Zjednoczonych Ameryki na co nie wyraziła zgody. Wielokrotnie krytykowała kościół katolicki za negatywny stosunek do kwestii homoseksualizmu. Sama siebie określała jako osobę biseksualną. Podczas jednego z wywiadów telewizyjnych wyznała, że zdiagnozowano u niej zaburzenia afektywne dwubiegunowe i nie kryła, że przed diagnozą miała myśli samobójcze.

ZOBACZ RÓWNIEŻ-Martyna Rurańska wiedziała, że MISS POLSKI 2023 zostanie Angelika Jurkowianiec?

Jak się okazało Sinead O’Connor znał polski trener gwiazd mieszkający na stałe w Berlinie. Nicolas Prusinski jest transseksualistą, uczestnikiem Big Brothera z 2008 roku, ale i ulubieńcem zagranicznych celebrytów. Współpracuje z kilkoma wielkimi gwiazdami, z którymi ćwiczy na siłowni. Nie miał łatwego życia, bo matka i ojciec nie potrafili zaakceptować, że chce być mężczyzną. Dla nich był Kasią i tak miało pozostać. Nicolas postawił na swoim. Teraz czuje się szczęśliwym człowiekiem, a za kilka miesięcy ukaże się jego autobiografia. Sinead poznał dwadzieścia lat temu w Monachium, gdzie mieszkał od dzieciństwa. 

“Pracowałem w przychodni lekarskiej i ktoś zadzwonił, że potrzebny jest doktor do znanej osoby, która mieszka w hotelu. Pojechałem tam razem z moim szefem i ona tam była. Sinead była lekko przeziębiona, ale nic poważniejszego. Zapytała, co robię. Odpowiedziałem, że między innymi jestem trenerem personalnym. Jakie było moje zaskoczenie, kiedy następnego dnia znowu zadzwonili i poprosili, żebym przyszedł do niej na trening. Pilnowałem, żeby dobrze wykonywała swoje ćwiczenia. Udało nam się też porozmawiać. Opowiadała mi o swojej toksycznej matce, a ja potwierdziłem, że miałem podobne, przykre doświadczenia. Potem wyznała, że nie można się poddawać. Była bardzo sympatyczna, trochę smutna, ale myślała racjonalnie. Wiele przeszła w życiu. To było widać na jej twarzy” – mówi Nicolas Prusinski.

ZOBACZ RÓWNIEŻ-Julia Marcinkowska została 1 WiceMISS Polski – jak przeżywała finał i co będzie robić po konkursie?

Nicolas Prusiński
Nicolas Prusiński

Źródło / fot. informacja prasowa

M.D.

moda

151 mln FRIZA? Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz o zarobkach INFLUencerów i rodzicielstwie

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Ada Fijał OSTRO o debacie aborcyjnej i referendum – jest STOMATOLOGIEM

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Ola Szwed SZYŁA po NOCACH kreacje na finał TTBZ? Koleżanki ze ścianek już zamawiają!

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

SZOK! Dawid Ogrodnik po “Pie.. Mickiewicz” o dobrych i złych NAUCZYCIELACH

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością