Śledź nas

news

Julia Wieniawa nie jest celebrytką!? Paulina Koziejowska wyjaśnia hipokryzję

Opublikowano

w dniu

Paulina Koziejowska tłumaczy się z afery, która wyniknęła kilka miesięcy temu przez swoją wypowiedź na temat Julii Wieniawy

Jesienią zeszłego roku wybuchła afera, po tym jak Paulina Koziejowska oceniła zachowanie Julii Wieniawy. Aktorka powiedziała, że męczy ją nazywanie jej celebrytką i influencerką, co według Pauliny jest hipokryzją. Prezenterka wyjaśniła, że wtedy nie krytykowała kreacji Julii, a jej postawę.

HOT NEWS- Anna Popek wraca do “Pytania na Śniadanie”? Nie chce prowadzić z kobietą!

Paulina przyznała nam, że zastanawia się, co może być męczącego w byciu nazywanym “influencerem”, jeśli aktywnie prowadzi się konta w mediach społecznościowych:

Bo jeżeli prowadzisz Instagram, reklamujesz na nim różne produkty, dajesz kody zniżkowe to jesteś influencerem. (…) Jeżeli Julia ma milion followersów to jest to ogromna liczba, reklamuje różne produkty to jest influencerką

Następnie Paulina zajęła się analizą słowa “celebrytka”. Według niej nie jest to obraźliwe określenie, bo wiele uznanych gwiazd się z nim utożsamia:

Możesz być aktorką celebrytką, możesz być piosenkarką celebrytką, możesz być modelką celebrytką. Celebryta, czyli osoba która pojawia się na różnego rodzaju eventach

Dziennikarka dodaje, że bycie jedynie “celebrytą” jest bardziej pejoratywne, bo nic obok tego słowa nie stoi. Dalej tłumaczyła:

Ja tylko chciałam zwrócić uwagę na tę hipokryzję ogromną, która jest w show biznesie, na przykładzie Julii Wieniawy. Czyli jeżeli zakładasz kreację, która więcej odsłania niż zasłania, jest bardzo kontrowersyjna, do tego narzucasz okulary muchy, spóźniasz się pół godziny na dany event, to chcesz żeby ludzie na ciebie czekali

Dodała, że gdyby Julia nie chciała nadmiernej uwagi mediów, to tak by się nie zachowywała. Julia wyglądała pięknie w swojej sukni, ale bez wątpienia zwracała ogromną uwagę. Według niej uczestniczenie w danych eventach też wskazuje, że dana osoba jest celebrytą.

Zgadzacie się z nią?

ZOBACZ RÓWNIEŻ- Magda Schejbal i Kris Florek grają razem z WOŚP w Holandii

Fot. Screen Instagram

AW

news

Sprawdź! Kto wystąpi podczas tegorocznej edycji Sunrise 2024?

Opublikowano

w dniu

przez

Sunrise Festival 2024, jedno z najważniejszych wydarzeń muzyki elektronicznej w Polsce, zbliża się wielkimi krokami. Tegoroczna edycja odbędzie się tradycyjnie w Podczelu, nad pięknym polskim wybrzeżem Morza Bałtyckiego. Festiwal, który odbędzie się w dniach 19-21 lipca, zapowiada się na niezapomniane muzyczne doświadczenie.

Line-up Pełen Gwiazd

Sunrise Festival 2024 przyciąga fanów z całego świata dzięki imponującemu line-upowi, który obejmuje zarówno legendy muzyki elektronicznej, jak i wschodzące gwiazdy. Organizatorzy zapowiedzieli występy takich gigantów jak:

Boris Brejcha – niemiecki twórca gatunku high-tech minimal, zyskał ogromną popularność dzięki swojemu unikalnemu brzmieniu i charakterystycznym maskom, które nosi podczas występów. Jego sety to prawdziwa podróż przez różnorodne dźwięki i rytmy, które wciągają słuchaczy od pierwszych chwil.

Armin van Buuren – holender jeden z najważniejszych DJ-ów i producentów muzyki trance, znany jest z niezwykle energetycznych setów, które porywają publiczność na całym świecie. Jego muzyka łączy emocjonalne melodie z potężnymi bitami, tworząc niezapomniane doświadczenia na festiwalach.

Aly & Fila (Egipt) – specjalizują się w muzyce trance, tworząc utwory pełne emocji i euforycznych melodii. Znani z niezwykle emocjonalnych setów, często współpracują z wokalistami, tworząc wyjątkowe doświadczenia muzyczne.

Lilly Palmer to utalentowana DJ-ka i producentka muzyki techno z Niemiec, która zdobyła uznanie na międzynarodowej scenie muzycznej dzięki swoim energetycznym i mrocznym setom. Jej unikalne brzmienie łączy głębokie basy, hipnotyzujące melodie i dynamiczne rytmy, tworząc niezapomniane muzyczne doświadczenia.

Sunrise Festival 2024 zapowiada się na wyjątkowe wydarzenie, które przyciągnie miłośników muzyki elektronicznej z całego świata. Znakomity line-up, liczne atrakcje i wspaniała atmosfera Kołobrzegu sprawią, że każdy uczestnik przeżyje niezapomniane chwile. Przygotujcie się na trzy dni pełne muzyki, tańca i pozytywnych emocji!

Szczegółowy Line up dostępny jest na oficjalnej stronie Sunrise.

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek TWARDO o posłach PSL i adopcji DZIECI przez GEJÓW i LESBIJKI!

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Katarzyna Dowbor odpowiada hejterom: “ZA STARA” do “Pytania na Śniadanie” TVP?

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

news

Małgorzata Rozenek o maturze syna oraz odejściu z Dzień Dobry TVN

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością