Julia Wróblewska mimo młodego wieku, całkiem dobrze poradziła sobie w programie Agent Gwiazdy. Zrobiła to samo co Jarosław Kret w poprzedniej edycji.

Julia Wróblewska to świetny materiał na zwycięzcę trzeciej edycji Agent Gwiazdy. Młoda aktorka obrała świetną taktykę, która możliwe, że pozwoliła jej zajść całkiem daleko.

POLECAMY – MACIEJ MYSZKOWSKI KOMENTUJE ZWIĄZEK Z JUSTYNĄ STECZKOWSKĄ!

Julia Wróblewska zdradziła Nam, że podczas programu prowadziła słynne notatki. Łączenie faktów i zbieranie informacji jest bardzo istotne w tym formacie, gdyż liczy się każdy szczegół. Mimo obowiązkowej umiejętności jaką jest świetna pamięć, warto spisywać wszystko na papierze, aby mieć do czego wrócić, przy teście wiedzy o Agencie, organizowanym pod koniec każdego odcinka.

W 2. edycji Agenta taką samą taktykę miał Jarosław Kret, który często przez prowadzenie notatek był wyśmiewany przez innych uczestników. Konkurenci mężczyzny pod koniec programu, dorwali się do tego skarbu i zdali sobie sprawę jak ważne rzeczy uwzględniał Jarek. Notatnik doprowadził go prawie do wielkiego finału.

Julia przyznała, że nie prowadziła swojego dziennika w zwyczajny sposób. Aktorka wszystko spisywała w innym języku, natomiast któryś z uczestników ten język bardzo dobrze znał. Co było dalej?

Więcej szczegółów w materiale wideo.

ZOBACZ TEŻ – SŁAWOMIR ZAPAŁA POPROWADZI NOWY FORMAT MUZYCZNY W TVP2?!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO – POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Nie ma więcej wpisów