Śledź nas

prze.tv

Justyna Steczkowska PŁACZE przez Lanberry – poszło o WRACAM DO DOMU

Opublikowano

w dniu

W trakcie nagrań 14. edycji „The Voice of Poland” Lanberry postanowiła zapytać siedząc obok Justynę Steczkowską o balladę „Wracam do domu”. Lanberry oraz pozostali trenerzy z pewnością nie podejrzewali, że Justyna Steczkowska tak emocjonalnie zareaguje na to pytanie. 

Mam wrażenie, że nagrywałaś to na krawędzi płaczu? – zagadnęła Lanberry o niezwykle poruszający utwór Justyny Steczkowskiej. Mówiąc szczerze, tyle razy płakałam śpiewając tę piosenkę, że często mi się nie udawało dośpiewać do końca. Po pierwsze, przeżywałam sama swoje jakieś tam drobne dramaty, ale ludzie, którzy siedzieli naprzeciwko mnie, zawsze płakali. I patrzę na nich, oni płaczą (…) to ja płaczę razem z nimi – rozpoczęła Justyna Steczkowska. 

POLECAMY – Sylwia Madeńska była w szoku po tym co zobaczyła! Poznaj szczegóły

Z każdą kolejną minutą rozmowy, emocji w wypowiedziach artystki było coraz więcej. 

Raz przyszedł chłopak, siedział w drugim rzędzie (…) i tak płakał, bo się rozwodził wtedy. Tak strasznie płakał, że podeszłam do niego, przytuliłam go i powiedziałam mu tylko: posłuchaj serca i naprawdę… – wspominając to Justynie Steczkowskiej załamał się głos, a w oczach pojawiły łzy, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo. Nie mogę, bo mi się płakać chce, jak to opowiadam. Powiedziałam: posłuchaj serca i idź dalej. Historie z tą piosenką są związane tylko z takimi naprawdę trudnymi i ważnymi emocjami – skończyła artystka. 

Justyna w trakcie rozmowy z koleżanką z trenerskiej ławy przyznała również, że nie jest do końca zadowolona z oryginalnej wersji ballady. 

Uważam, nagranie w oryginalne jest gorsze (…) Dobre jest wykonanie dopiero koncertowe – wyznała Justyna Steczkowska, która już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2, wybierze ze swojej drużyny finalistę lub finalistkę 14. edycji „The Voice of Poland”. 

Kogo do finału zabiorą ze sobą pozostali trenerzy: Lanberry, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron? Tego dowiemy się już w sobotni wieczór.  

ZOBACZ RÓWNIEŻ – Niesamowita wystawa VAN GOGH w Warszawie – warto ją odwiedzić

Justyna Steczkowska
Justyna Steczkowska, fot.: Jan Bogacz, TVP 
Justyna Steczkowska, fot.: Jan Bogacz, TVP 
Justyna Steczkowska, fot.: Jan Bogacz, TVP 
Justyna Steczkowska, fot.: Jan Bogacz, TVP 

źródło / fot / Jan Bogacz, TVP 

news

Nikodem Rozbicki o Julii Wieniawie i swoim pobycie w Stanach Zjednoczonych: “To duże wyróżnienie”

Opublikowano

w dniu

Nikodem Rozbicki pojawił się na gali “Bestsellery Empiku 2023”, których współprowadzącą była jego partnerka – Julia Wieniawa. Aktor opowiedział, dlaczego zdecydował się wyjechać do Stanów Zjednoczonych.

Nikodem Rozbicki to jeden z najbardziej znanych aktorów młodego pokolenia. Swoją karierę rozpoczął ponad 10 lat temu i od tej pory nie zwalnia tempa. Słynie z takich produkcji, jak “Bejbi blues”, “Dywizjon 303. Historia prawdziwa” czy “Kogel-mogel”. Widzowie znają go również między innymi z serialu “Singielka” i “Bracia”.

PRZECZYTAJ: Joanna Krupa cmoka zapytana o “Mam Talent”: Julia Wieniawa nie powinna się zamykać

Pod koniec 2023 roku aktor wyjechał do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozpoczął studia aktorskie. Teraz na kilka dni wrócił do kraju i pojawił się na gali “Bestsellery Empiku 2023”, której współprowadzącą była jego partnerka – Julia Wieniawa.

Julka jest mega zapracowana dzisiaj, ma bardzo napięty program i wierzę, że sobie świetnie radzi – powiedział Rozbicki.

Opowiedział nam też, dlaczego wyjechał z Polski i jak wygląda jego życie w Los Angeles:

“W zeszłym roku dostałem stypendium i zaproszenie do szkoły w Los Angeles. To było duże wyróżnienie, chyba największe jakie mnie w życiu spotkało” – mówił Nikodem Rozbicki.

Jak dodał, jest to dla niego kreatywny czas – poznaje miasto, kulturę i przede wszystkim może się rozwijać. Stwierdził też, że na ten moment planuje skupić się na studiowaniu i na ten moment nie myśli jeszcze o robieniu kariery w Stanach Zjednoczonych.

“Dla mnie to jest coś, co mnie po prostu otwiera, rozwija intelektualnie” – powiedział aktor.

ZOBACZ TEŻ: Filip Chajzer o powrocie “Idź na Całość”, wyrzucaniu ekipy PiS z TVP i “Tańcu z Gwiazdami”

Trzymacie kciuki za rozwój kariery Nikodema? Dajcie znać w komentarzu pod wywiadem na YouTube.

Kontynuuj czytanie

news

Dagmara Kaźmierska stanowczo o byciu na dnie: “Można być potem na samym szczycie”

Opublikowano

w dniu

Dagmara Kaźmierska zdradziła, co sądzi o dawaniu innym drugiej szansy. Królowa życia powiedziała też o byciu na dnie i wejściu na szczyt.

Dagmara Kaźmierska znana jest przede wszystkim z programu “Królowe życia”. Choć celebrytka kojarzy się z luksusem i telewizją, to życie jej nie oszczędzało. Celebrytka jakiś czas temu wydała swoją autobiografię, w której opisała również mroczne sceny ze swojego życia.

PRZECZYTAJ: Joanna Krupa cmoka zapytana o “Mam Talent”: Julia Wieniawa nie powinna się zamykać

W ostatnim czasie potwierdziła się informacja, że Kaźmierska weźmie udział w programie “Taniec z Gwiazdami”, co oburzyło wielu internautów. W trakcie wiosennej ramówki Polsatu zapytaliśmy celebrytkę, co sądzi o dawaniu innym drugiej szansy.

“Każdemu trzeba dać drugą szansę, wiem to po sobie. Nie wolno nikogo skreślać […]” – mówiła.

Kaźmierska stwierdziła również, że uważa, iż ona swą szansę wykorzystała najlepiej jak potrafi.

“Pokazałam, że chociaż można być na samym dole, to można być potem na samym szczycie. Trzeba tylko chcieć i mieć dla kogo, bo wielu ludzi, którzy niestety ląduje w dole, nie ma siły i nie ma dla kogo się dźwigać. Ja na szczęście miałam” – podkreśliła Dagmara Kaźmierska.

Jak dodała, nie ma uniwersalnej rady dla osób, które znalazły się na dole. Stwierdziła jednak, że najważniejsze jest to, by się nie poddawać i mieć dla kogo walczyć.

Co sądzicie o dawaniu drugiej szansy? Dajcie znać w komentarzu pod wywiadem na YouTube.

ZOBACZ TEŻ: Filip Chajzer o powrocie “Idź na Całość”, wyrzucaniu ekipy PiS z TVP i “Tańcu z Gwiazdami”

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska

Fot. Instagram Dagmara Kaźmierska

Kontynuuj czytanie

prze.tv

Ela Romanowska PRZERWAŁA 3 razy wywiad! Nie poszło o Katarzynę Dowbor i “Nasz Nowy Dom”

Opublikowano

w dniu

przez

Ela Romanowska podczas Wiosennej Ramówki stacji Polsat musiała 3 razy przerwać wywiad. Powodem nie była Katarzyna Dowbor i “Nasz Nowy Dom”.

Kontynuuj czytanie

prze.tv

Basia Kurdej-Szatan o udziale i ocenach w “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” stacji Polsat

Opublikowano

w dniu

przez

Kontynuuj czytanie

HITY

Copyright © 2019 Przeambitni.pl. Stworzona z miłością