Modelka reklamuje własne perfumy!

,,Original by Anja Rubik” to pierwsze autorskie perfumy Anji Rubik. Dwa promocyjne spotkania odbyły się w warszawskiej Galerii Mokotów oraz Galerii Krakowskiej. Podczas spotkań Anja podpisywała swój zapach, rozmawiała z fanami i pozowała do wspólnych zdjęć. Jest to kolejny wielki sukces Rubik, zaraz po stworzeniu kolekcji ubrań dla marki Mohito.

Teraz do sieci trafiło video reklamujące perfumy. Spot utrzymany w czarno-białej kolorystyce nadaje elegancji i tajemniczości. Anja wygląda olśniewająco!

Marzyłam o tym, aby wypuścić swoje autorskie perfumy od bardzo dawna. Chciałam wypuścić coś, co reprezentuje mnie, mój świat, moją wizję piękna i estetykę. Zaczęłam się bardzo interesować mocą zmysłu węchu, jaką niesamowitą ma ten zmysł moc, że może nas przenieść w pewną atmosferę, w pewne nawet nastawienie psychiczne. Stwierdziłam, że chcę to wykorzystać, aby te perfumy były czymś więcej niż pięknym zapachem. Żeby miały siłę, a kobiety, które noszą te perfumy, mają na sobie, żeby utożsamiały sobie ten zapach z taką siłą, żeby podążały za swoimi marzeniem, aby szły własną ścieżką. – opowiadała Anja w DDTVN

Mieliście już okazję powąchać zapach Anji?

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=WCfeV_XeX_g]

rubik


Nie ma więcej wpisów